Bedava İnternet

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi bu bayramda Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası düzenlenerek, abonelerinin bayramı kutlanıyor. Türk Telekom Kurban Bayramı bedava internet kampanyası kapsamında abonelerine sahip olduğu internet paketinin 2 katı kadar internet hediye ederek, bayramda doyasıya internet kullanmanın keyfini sürmelerini sağlayacak.

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom’un aboneleri için Kurban Bayramı boyunca kullanabilmeleri için hediye edilen Türk Telekom bedava internet kampanyasıdır. Türk Telekom tarafından Kurban Bayramı’na özel hazırlanan kampanya gereği abonelerine 30 GB’a kadar bedava internet hediye edilecek olup, ne kadar internet paketi yükleneceği abonenin internet paketi limitine göre belirlenecektir.

Türk Telekom bayram nedeniyle kampanya düzenleyen operatörler içerisinde en fazla internet paketi hediye eden operatör olarak Türk Telekom bedava internet kampanyasını hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için düzenlemektedir.

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası düzenleyen Türk Telekom, Kurban Bayramı nedeniyle abonelerine internet paket limitlerinin 2 katı olmak üzere bedava internet hediye etmektedir.

Türk Telekom tarafından 2019 Kurban Bayramı için düzenlenen kampanya kapsamında hediye edilecek Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılabilmek için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur, Kampanya kapsamında hediye edilecek olacak bedava internet paketleri hatlara otomatik olarak yüklenecektir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2020

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet

Türk Telekom Kurban Bayramı Katılım Şartları

Türk Telekom bedava internet kampanyası Kurban Bayramı’na özel düzenlenmekte olup, katılım için bazı şartlar gerektirmektedir.

 • 2019 Kurban Bayramı için hazırlanacak olan bedava internet paketleri bayram öncesi abonelerinin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.
 • Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası adına hediye verilecek internet paketlerinden kalan bedava haklar bir sonraki aya devretmemektedir.
 • 2019 Kurban Bayramı için düzenlenen kampanya hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına yöneliktir.
 • Türk Telekom Kurban Bayramı bedava internet paketlerinden faydalanmak adına herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur.
 • Türk Telekom 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyası BİM Cell, Po Cell ile PTT Cell gibi alt firmalar dahil edilmeyecektir.
 • Türk Telekom bedava internet paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Ne kadar Geçerli?

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında otomatik olarak bayram öncesi yüklenecek olan bedava internet paketleri, bayram süresi boyunca keyifle kullanılabilecek. Eğer bayram süresi boyunca hediye edilen bedava internet paketlerinden limit kalırsa sistem tarafından sıfırlanacaktır.

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası yazımızın alt tarafında bulunan ‘’Yorum’’ bölümüne konu ile ilgili düşüncelerinizi yazmanız sonucunda bedava internet paketlerine yönelik bilgilendirme yapılarak, Türk Telekom bedava internet kampanyalarından haberdar olmanız sağlanacaktır. Yorum sırasında dikkat etmeniz gereken ise, e-mail adresinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde yazmanızdır.

Genel olarak Türk Telekom bedava internet paketleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, site üzerinden Türk Telekom kategorisine girerek, kampanyaları öğrenip katılarak bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

220 Yorum

  1. 1 aydır yeni hattımı turk telekoma tasidım hem cok guzel avantajlari var hemde müsteri temsilcisi daha yakin geliyor.

 1. merhaba, şuan ödememi geciktirdiğim için paketim bulunmamaktadır fakat normalde 10 gb’ım bulunmakta. peki kurban bayramında bana da internet gelir mi?

 2. Bu kampanya eger gerceklesirse turk telekom miaterileri bende dahik olmak uzere gayet guzel olur musterileri memnun etmenin yolunu iyi bikiyorsunuz saygilar…

 3. Türktelekolu olmak ayrıcalıktır. İyiki turk telekomluyum herkes turktelekoma gecmeli. Türk teelekoma gecin

 4. On numara beş yıldız birsey türk telekom kampanyalarında dolayı tercih edilmesi gereken bir hat

 5. Türk Telekom un bu hediyelerine bayılıyorum sizlerinde sayesinde bunlardan faydalanabiliyoruz. teşekkürlerf

 6. Türk Telekomlu Olduğuma 1 gün pişman olmadım her zaman ve heryerde teşekkürler türk telekom .

 7. Türk Telekom un hediyeleri ve tarifeleri çok mükemmel doğrusu… her yerde de çekiyor <333

 8. Aklınız varsa Türk Telekom’dan gerek mobil gerek sabit internet almayın almayın almayın ben bin pişmanım iki sabit internetim var biri mesken biri iş yerim birde mobil hattım ama berbat bir karabiber içindeyim mesken değişikliği yaptım nakil işlemini gerçekleştiremediler alt yapı olmadığı için sanki bu benim sorunum altyapısı bile yok İstanbul gibi büyük bir şehirde düşünün ben yasal işlem başlattım bekli işlemde aynı memnuniyeti sağlamadıkları için haklıyım sözleşmeyi baştan sona okudum boşuna okumadan izlamıcaksın derler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu