Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Limitsiz İnternet

Türk Telekom Limitsiz İnternet

Türk Telekom tarafından hazırlanan Türk Telekom limitsiz internet kampanyası ile uygun fiyatlar eşliğinde limitsiz ve kotasız internet kullanıcısı olabilirsiniz. Türk Telekom’un hazırladığı bu limitsiz internet kampanyası 1 Ocak 2019 tarihi itibarıyla başlamış olup, hala devam etmektedir. Yeni yıl itibarıyla Adil Kullanım Kota (AKK) uygulaması kalktığı için internette de tüm sınırlar kaldırılmış oldu. Bu uygulamanın kaldırılması ile istediğiniz gibi internete girebilecek ve aşım ya da kota gibi sorunlarla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Türk Telekom limitsiz internet fırsatından yararlanmak için herhangi bir işleme gerek kalmadan ve herhangi bir ek ücret ödemeden otomatik olarak yararlanabiliyorsunuz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Taahhüt Müşterilerin Paketleri Ne Olacak?

Yeni yıl öncesi taahhütlü bir pakete sahipseniz, yukarıda belirttiğimiz gibi bir işleme gerek kalmadan ve ek ücret ödemeden Türk Telekom limitsiz internet kullanımına geçmiş oluyorsunuz. Taahhüt tarihiniz dolduğu zaman taahhüdünüzü yenileyebilir ve Türk Telekom kullanıcısı olarak internet kullanımına devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Limitsiz İnternet

Limitsiz İnternetle Birlikte Faturalar Artar mı?

1 ocak 2019 tarihi itibarıyla kotasız internet dönemine geçiş yapıldı ve bu nedenle geçiş sırasında sizden herhangi bir kullanım ücreti talep edilmeyecek. Türk Telekom limitsiz internet paketine geçişiniz otomatik sağlanacak ama bunun için ek bir ücret talep edilmeyecek. Eğer daha önceden limitli internet kullanıyorsanız, internetiniz limitsiz internete çevrilecek ve bunun içinde herhangi bir ücret talebinde bulunulmayacak.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2020 Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom 3 Ay Bedava Kampanyası

İlk kez Türk Telekom limitsiz internet paketlerinden faydalanacaksanız, jet hızında limitsiz internet için her şey dahil 106,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik ilk 3 ayda bedava internet keyfini sürebileceğiniz paketin özelliklerine gelince;

  • İçerik açısından zengin ve her yaş grubu için eğitim paketleri,
  • Başka internet servis sağlayıcısından Türk Telekom limitsiz internet paketine geçiş yapanlara 150 TL Hoş Geldin İndirimi,
  • Ultra internet,
  • 16 Mbps hızlı,
  • Ücretsiz kurulum gibi ekstra özellikleri dikkat çekmeyi başarıyor.

Aynı şekilde fiber Türk Telekom limitsiz internet kullanımı istiyorsanız; internet hızına göre farklı ücretler ödemek koşuluyla diğer özellikleri aynı olan paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı