Bedava İnternet

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet

Türk Telekom mobil bedava internet kampanyaları ile abonelerinin internet sorununa çözüm bulurken, düzenlediği tarifeler sayesinde de uygun fiyatlar sunarak abonelerini ekonomik yönden de memnun etmektedir.

2019 yılı boyunca sunduğu kampanyalar ile abonelerine düzenli olarak bedava internet sunan Türk Telekom ailesine katılarak, siz de internet sorununuza çözüm bulabilir ve ücretsiz kampanyalara katılarak internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom tarafından mobil kullanıcılarına yönelik düzenlenen ücretsiz kampanyalar sayesinde aboneleri internet sorununa çözüm bulmaktadır. Türk Telekom uygulamaları ya da kampanyaları sayesinde kazanılan Türk Telekom mobil bedava internet paketleri aylık kullanım için sunulabildiği gibi günlük ya da haftalık kullanımlar içinde sunulmaktadır. Konu ile ilgili detaylar kampanyalar içerisinde yer almaktadır.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom, düzenlediği kampanyalar sayesinde aboneler tarafından çok fazla tercih edilirken; sunulan Türk Telekom mobil bedava internet kampanyaları sunduğu kullanım hakları ile oldukça dikkat çekmektedir.

Düzenlenen Türk Telekom mobil bedava internet kampanyalarına katılmak için TL yüklemek gerektiği gibi uygulamalara katılmak ya da SMS gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet Kampanyaları 2020

2019 yılında olduğu gibi yeni yılda da bedava internet kampanyalarına devam edecek olan Türk Telekom, Türk Telekom mobil bedava internet kampanyaları 2020 sayesinde abonelerinin yüzünü güldürmeye devam edecektir.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özel Türk Telekom mobil bedava internet kampanyaları 2020 sayesinde 30 TL ve üzeri TL yüklemelerine karşılık 1 GB bedava internet hediye edilmektedir. Kampanya haftalık kullanım için sunulmakta olup, Türk Telekom internet sitesi üzerinden ya da ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinde TL yüklemesi yapılması gerekmektedir. Kampanya sonucunda kazanılan internet haklarını Türk Telekom mobil uygulaması ‘’Online İşlemler’’ üzerinden görebilir ve kalan kullanımlarınızı kontrol edebilirsiniz. Yalnız kampanyaya katılım için TL yüklemesi öncesinde ‘’1GB KAZAN’’ yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Telekom e-fatura 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Doğanın korunmasına katkıda bulunmak isteyen Türk Telekom, e-faturaya geçerek kendilerini destekleyen abonelerine Türk Telekom mobil bedava internet kampanyaları düzenleyerek 1 GB bedava internet kazanmalarını sağlamaktadır. E-fatura müşterisi olarak kazanmak isteyen aboneler ‘’1GB’’ yazdıktan sonra e-mail adreslerini yazarak 3008’e SMS göndermeleri yeterli olmaktadır.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom mobil bedava internet kampanyaları arasında olan ve Türk Telekom tarafından sunulan telefonuz kapalı olduğunda kimin aradığına dair bilgi sahibi olabileceğiniz ‘’ArayanıBil Plus’’ servisine abone olarak haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Servise abone olmak için ‘’PLUS’’ yazarak 7065’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca aylık yerine 6 aylık ‘’ArayanıBil Plus’’ servisine abone olabilir ve aylık kullanım için 1 GB bedava internet kazabilirsiniz. Bunun içinde yine mesaj bölümüne ‘’PLUS’’ yazıp bu sefer 7066’ya mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom’un sunduğu Türk Telekom mobil bedava internet kampanyaları ‘’Sil Süpür Kampanyası’’ ile eğlenirken bedava internet de kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle ‘’Online İşlemler’’ Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirmeli ve uygulama üzerinden ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet Ayarları

Türk Telekom mobil internet ayarları için öncelikle ‘’Ayarlar’’ menüsünden ‘’Mobil Ağlar’’ menüsünü tıklayın ve oradan ‘’Erişim Noktası Adları’’ kısmına tıklayarak aşağıdaki bilgileri giriş yapınız.

 • isim=Türk Telekom internet
 • apn=internet
 • mnc=03
 • mcc=286
 • type=default yazarak user, server, password ve mmsc kısımları boş bırakılması gerekmektedir.

Bilgiler girildikten sonra ‘’Kaydet’’ diyerek girdiğiniz bilgileri kaydediniz. Şayet tüm bunlara rağmen internet ayarları başarılı olmadıysa telefonu açıp kapatın ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak internet ayarları için destek alınız.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet

Türk Telekom Mobil Öğrenci Bedava İnternet

2019 yılının son günlerinde Türk Telekom mobil öğrenci bedava internet paketi kazanabilmek için Türk Telekom kampanyalarını takip etmeniz dışında Selfy’li olmanız durumunda da farklı kampanyalara dahil olabilirsiniz.

Selfy’den Hediye 1 GB Kampanyası

Selfy’den Hediye 1 GB kampanyası sayesinde hattınıza tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinizden 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom mobil öğrenci bedava internet kazanmak için telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’DOPDOLU HEDIYE’’ yazarak 4545’e göndermeniz ve kampanya kapsamında hediyelerinizi yüklenmesi için SMS gönderdikten sonra TL yüklemenizi 30 gün içerisinde yapmanız gerekmektedir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

68 Yorum

 1. Türk Telekom yeni taşıdım hattımı iğki taşımışım çok memnun kaldım tesekkürler

 2. Türk Telekom güzeldir Türk Telekom kullanım hayatınızı güzelleştiren evde kal Türk Telekom evde kal evde hayat var

 3. Türk Telekom Çok Güzel Hat Her Yerde Çekmiyor Ama Kampanyalarından Çok Memnunum

  1. Türk telekom memnun etmeye devam ediyor. Türk telekom bedava internet kampanyalarını arttır.Böylece daha çok mutlu oluruz.

 4. Güzel hizmetler veriliyor
  Başarılı çalışmalar
  Ve memnuniyet garantili müşteri hizmetleri

 5. İlk önce kızmıştım,sonra uygulamalardan 1 gb ramazan için ücretsiz interneti yükledim.Teşekkürler Türk Telekom.

 6. iyiki türk telekoma geçmişim çok güzel bir hat ve hediyeleri çok güzel çok memnunum

 7. Uygulama süper. Türkcell interneti pahalı. Türk Telekom hem neti süper çekiyor. Hem de kampanyaları gayet güzel. Teşekkürler Türk Telekom.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu