Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Mobil İnternet Kampanyası

Türk Telekom Mobil İnternet Kampanyası

2019 yılı itibarıyla Türk Telekom sınırlı şekilde internete bağlanma ile ilgili bir devri kapatırken, 6 GB ve 15 GB mobil internet hizmetini sunmaya başladı. Siz de evde internet paketine geçiş yaparak, yeni abone olarak 15 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz ve mobil cihazınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Aile Boyu İnternet

Türk Telekom aile boyu internet paketleri ile abonelerini memnun ederken, siz de Türk Telekom bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olarak fırsatları kaçırmayabilirsiniz.

Evde İnternet Paketleri

Yeni abonesi olacak kullanıcılarından 264 TL gibi bir ücret talep eden Türk Telekom, abonelerine kolaylık sağlamak açısından bu tutarı 24 ay vade ile ödeme fırsatını sunuyor. Böylelikle ayda 11 TL gibi gayet uygun bir fiyata internet sahibi olurken, yalın internet hizmeti seçilerek aylık 20 TL erişim bedeli ödeyerek ya da 24 ay vade yaparak 12 TL ödeyerek de Türk Telekom evde internet keyfine varabilirsiniz. Aynı şekilde ‘’Alo’’ paket tercih ederek de aylık 20 TL ödeyebilir ya da 24 ay vade tercih ederek 12 TL aylık ödeme yapabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Ramazan için 5 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Mobil İnternet Kampanyası

Cep Tarifeleri

Türk Telekom tarafından Türk Telekom cep tarifeleri ile abonelerine farklı kampanyalar sunulurken, kampanya kapsamında sunulan ‘’Ailece 6 GB’’ ve ‘’Ailece 15 GB’’ bedava internet hizmetlerinden siz de faydalanabilirsiniz.

Ailece 6 GB İnternet Kampanyası

Ailece 6 GB internet kampanyasından faydalanmak için, ya yeni bir Türk Telekom hattı alabilir ya farklı operatör kullanıyorsanız Türk Telekom’a geçiş yapabilir ya da Türk Telekom ailesinin üyesi olarak geçiş yapabilirisiniz. Bunun içinde 24 aylık indirim fırsatını değerlendirmek için 5555’e ‘’SOZ’’ yazarak SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaj üzerine gönderilen onay mesajını onaylamanız sonucunda taahhüt süreciniz başlamış olacaktır. Ayrıca Ailece 6 GB tarifesi kullanıcısı olarak ortak kullanım yapabilmek adına 4 kişi ekleyerek rahatlıkla internet paylaşımı yapabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom SMS Paketleri 2020

Ailece 15 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturalı ve faturasız kullanıcıları için sunulan kampanya, başka operatörden Türk Telekom’a geçiş yapan ya da yeni hat alan kullanıcı içinde geçerlidir. Ailece 15 GB internet kampanyasına dahil olmak için 24 aylık indirimden faydalanma imkanınızı değerlendirerek, daha ucuza kampanya kullanıcısı olabilirsiniz. Bunun için 5555’e ‘’SOZ’’ yazarak göndermeniz üzerine onay mesajı gönderilecektir. Onay mesajınızı da onaylamanız üzerine 24 aylık taahhüdünüz başlamış olacaktır.

Taahhüdünüz başladıktan sonra Ailece 15 GB kampanyasına dahil olmak için de “AILECE 15GB KAMP” yazarak bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik numaranızı yazarak 5555’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. T.C. Kimlik numarasını yazarak kampanya üyeliğini başlatacak olan kullanıcının kesinlikle Türk Telekom evde internet üyeliği olmak zorundadır. Ayrıca Ailece 15 GB tarifesi kullanıcısı olarak ortak kullanım yapabilmek adına 4 kişi ekleyerek rahatlıkla internet paylaşımı yapabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Anneler Günü için Hediye İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı