Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Ramazan ayı bedava internet 2020 yılı içinde hazırlanırken, Türk Telekom tarafından hazırlanan kampanya ile inanılmaz bir Ramazan Ayı geçirebilirsiniz. Milyonlarca abonesi bulunan Türk Telekom hazırladığı kampanya ile aboneleri memnun etmeye çalışırken, internet kullanımı dışında konuşmayı seven abonelerini de unutmayarak onlara da sahur hediyesi hazırlamıştır.

Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan Ramazan Ayı paketi ile Ramazan Ayı boyunca internetsiz kalmayacağınız gibi sevdiklerinizle doyasıya konuşmanın keyfine de varacaksınız. Türk Telekom Ramazan ayı bedava internet 2020 paketini merak ediyorsanız, detaylar için yazımızı okuyarak kampanya katılım sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2020

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Her yıl olduğu gibi bu yıl içinde Ramazan Ayı hazırlıklarına başlayan Türk Telekom, Türk Telekom Ramazan ayı bedava internet 2020 yılına damgasını vuracak. Faturalı ve faturasız tüm hat kullanıcıları için hazırlanan paket kapsamında tüm abonelerine 10 GB bedava internet hediye etmeye hazırlanan Türk Telekom, POcell, BİMcell, PTTcell , Faturasız Ofis ile Kontrollü esnaf ve Katlayan Paket abonelerini kampanya kapsamı dışında tutmaktadır.

Türk Telekom Ramazan kampanyası katılım için telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’SAHUR’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS gönderilmesi sonrasında size onay mesajı gönderilecek olup, ondan sonra sahur dönemi içerisinde kullanabileceğiniz 10 GB ve Türk Telekom mobil hat kullanıcıları ile kullanabileceğiniz 1000 dakika konuşma hakkınız hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Avea Faturasız Hediye İnternet

Şayet Türk Telekom sahur paketi ile ilgili iptal işlemi yapmak isterseniz, yine telefonunuzun mesaj bölümüne girerek ‘’IPTAL SAHUR’’ yazıp 5555’e SMS göndermeniz durumunda onay mesajı gönderilerek paketiniz iptal edilecektir.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Paketi Ne Zaman Kullanılabilir?

Türk Telekom bu yıl için Türk Telekom Ramazan ayı bedava internet 2020 paketini sahur paketi olarak hazırlamış olup, bedava internet paketi ve konuşma dakikası sahur zamanında kullanılabilecektir. Türk Telekom sahur paketi gece saat 02:00 itibarıyla kullanımına başlanılacak olup, sabah 06:00 saatine kadar kullanımı devam edecektir. Sadece bu saatler arasında geçerli olacak bedava internet ve konuşma paketi kullanım süresi Ramazan Ayı boyunca geçerli olacak olup, Ramazan Ayı’nın bitmesi ile beraber kalan kullanımlar otomatik olarak silinecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Cok güzel bir site kapanyaları surekli takip ediyorum hep böyle devam edin lütfen bedava internet arayanlar için gercekten guzel bir site.

    1. Ramazan kampanyası diyorsunuz sadece sahur da bedava internet kullandırmaya çalışıyorsunuz.Tüm ay boyunca saat kısıtlaması olmadan İnternet kullandırılsaydı o zaman güzel olurdu. Bu şekliyle kampanya değil milletin aklıyla dalga geçilmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı