Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından oluşturulan Selfy markası 25 yaş ve altındaki gençler için üretilmiş olup, ‘’Kuralları Sen Koy’’ sloganı ile gençlerin rahat bir iletişim kurmasını hedeflemektedir. Türk Telekom bu nedenle Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyası ile gençlere dünyanın kapısını aralarken, istedikleri gibi internette gezinebilmelerini sağlamaktadır.

Türk Telekom Selfy Nasıl Yapılır?

25 yaş ve altında olan tüm gençler faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmaları fark etmeksizin Türk Telekom hatları üzerinden ‘’SELFY’’ yazdıktan sonra 4545’e SMS göndererek Selfy dünyasının bir üyesi olmayı başarabilmektedir. Ayrıca SMS dışında ‘’Online İşlemler’’ üzerinden ‘’Selfy Üyeliği’’ bölümüne T.C kimlik numaranızı yazarak da Selfy üyeliğinizi başlatabileceğiniz gibi 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da Selfy dünyasına dâhil olabilirsiniz. Türk Telekom Cep Şubeleri aracılığıyla da Selfy üyeliğinizi başlatarak Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyaları ile internete rahatlıkla girebilirsiniz.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonesi olarak Selfy dünyasına üye olduktan sonra Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyalarına katılım sağlayabilirsiniz. Faturasız hat kullanıcıları TL yüklemeleri sonucunda kampanyalara dahil olabilirken, faturalı hat kullanıcıları SMS göndererek kampanyalara katılım sağlayabilmektedir.

Türk Telekom Selfy 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

2020 yılına sayılı günler kala Türk Telekom Selfy 2020 bedava internet kampanyaları artış gösterirken, yeni yıla internetsiz girmemek adına kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy İle 1 GB Bedava İnternet

Hattına tek sefer için 30 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız Selfy’liler, Dopdolu 1 GB, 2 GB ya da 3 GB paketlerine üye iseler Türk Telekom Selfy 2020 bedava internet kampanyasından faydalanabilmektedir.

Türk Telekom Selfy ile 1 GB bedava internet kampanyasına katılım için ‘’DOPDOLU HEDIYE’’ yazılarak 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca kampanyaya katılım ücretsiz olmakla birlikte belli kurallara dikkat edilmesi gerekmektedir.  Kuralların başında SMS gönderilmeden önce 48 saat içerisinde 30 TL ve üzeri yükleme yapılması, SMS gönderildikten sonra 30 gün içerisinde yine 30 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekmektedir. Üstelik her ay boyunca düzenli 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde kampanya otomatik yenilenmektedir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Faturalı

Türk Telekom faturalı Selfy abonelerini unutmayarak onlar içinde Türk Telekom Selfy 2020 bedava internet kampanyası düzenlemektedir.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası ile birlikte 750 DK konuşma, 5000 SMS ve 3 GB internet paketine ilave olarak, Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter hesaplarınızda geçerli olmak üzere ayda 2 GB Türk Telekom bedava internet hediye edilmektedir. Üstelik paket fiyatı ise sadece 29 TL’dir.

Selfy Sosyal Small Kampanyası’ndan faydalanmak için ‘’SOSYAL SMALL’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası

Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası kapsamında 750 DK konuşma, 5000 SMS ve 5 GB internet paketine ek olarak; Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter hesaplarınızda kullanılmak üzere 3 GB Türk Telekom bedava internet hediye edilmektedir. Paket fiyatı ise sadece, 35 TL’dir.

Selfy Sosyal Medium Kampanyası’ndan faydalanmak için ‘’SOSYAL MEDIUM’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Selfy’nin Sosyal Large Kampanyası

Selfy’nin Sosyal Large Kampanyası içeriğine bakıldığında 750 DK konuşma, 5000 SMS ve 7 GB internet paketine ilave olarak; Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter hesaplarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz 3 GB Türk Telekom bedava internet paketi hediye edilmektedir. Sadece 41 TL olan pakete katılmak için ‘’SOSYAL LARGE’’ yazdıktan sonra 4545’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom Selfy aboneleri için sunulmuş olan ‘’Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’’ ile gece 00:00 ile sabah 06:00 arasında 3 GB Türk Telekom bedava internet hediye etmektedir. Kampanyaya katılabilmek için ‘’GECENET’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

67 Yorum

  1. Faturalı hatlar için paylaşımlar anlasilmiyor. Faturali hatlara yönelik firsatlar olmalı.. tesekkur ederiz yine de guzsl her sey

  2. Her sey cok guzel.. bu sekilde fırsatların gelmesini bekleriz.. teşekkürlr

  3. Türk Telekom paketlerini kullanmayı seviyorum. Fiyatlar8da uygun . Umarım bu yorumdan sonra internet kazanabilirim.

  4. Türk telekoma yeni geçtim. Şuan çok memnunum. İnşallah türk telekom hep böyle devam eder.

  5. Harika mukemmel cok faydali oldu. Tesekkur ederim. Iyiki varsiniz.#turktelekom

  6. Gerçekten Turkcel pahalı. Türk telekom net konusunda ucuz. Aynı zaman da çekim gücü süper. Türk telekom a geçtim ve hiç pişman değilim. İyi ki varsın Türk telekom ?

  7. Bedava internet nasıl alabilirim. Daha fazla internet olabilir. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu