Turkcell Bedava İnternet 2020

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 1 Mayıs Hediyesi

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 1 Mayıs Hediyesi

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 1 Mayıs hediyesi olarak her yıl abonelerine bedava internet paketleri hediye ederken, geleneksel hale gelen 1 Mayıs hediyeleri bu yıl da GSM operatörleri tarafından abonelerine hediye edilmektedir. GSM operatörleri abonelerini bedava internet kampanyaları ile memnun ederken, yeni aboneleri kendilerine dahil etmek isteyen GSM operatörleri birbirleri arasında ciddi bir rekabet içerisindedir. Bu nedenle de özellikle özel günlerde sundukları hediyeler aboneler tarafından yakından takip edilmektedir.

Abonelerinin bedava internet kampanyalarını yakından takip ettiğini farkında olan GSM operatörleri Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone özel günleri atlamayarak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü içinde 1 Mayıs hediyesi olarak abonelerine 10 GB bedava internet hediye ederken, kampanya hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell BİP Bedava İnternet

Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına katılan Türk Telekom, Türk Telekom 1 Mayıs hediyesi olarak 2020 yılı için 10 GB bedava internet hediye ederek, abonelerinin o gün için rahatça internete girmesini hedeflemektedir. 1 Mayıs günü için özel olarak sunulacak olan 10 GB bedava internet paketini alabilmek için Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasının sanal mağazalar üzerinden telefonunuza yüklenmesi gerekmektedir. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra şifrenizle giriş yaptıktan sonra sol tarafta üst bölümde yer alan ‘’Türk Telekom Kampanyaları’’ menüsü üzerinden Türk Telekom 1 Mayıs hediyesi olup olmadığını kontrol ederek, Türk Telekom 1 Mayıs hediyesi olan 10 GB bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi

2018 yılından beri Turkcell 1 Mayıs hediyesi sunan Turkcell, 2020 yılı içinde abonelerine rahatça internete girip paylaşım yapabilmeleri için 10 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Turkcell 1 Mayıs hediyesi olarak sunulan 10 GB bedava internet paketini almak için diğer bedava internet kampanyalarında olduğu gibi Turkcell’in ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını kullanabilir ve uygulama üzerinden kalan kullanımlarınız hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Turkcell tarafından sunulan bedava internet kampanyaları ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının ana sayfasında yer almakta olup, kampanyalara katılım için yapılacak işlemlere yönelik açıklamalarda uygulamada yer almaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2018 - 2019

Vodafone 1 Mayıs Hediyesi

Vodafone 1 Mayıs Hediyesi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle abonelerine Vodafone 1 Mayıs hediyesi sunarken, abonelerinin internet ihtiyacını gidermek için 10 GB bedava internet paketi hediye etmeyi planlamaktadır. Hediye olarak sunulan bedava internet paketinizi almak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanabilir ve eğer telefonunuzda yüklü değilse App Store ya da Play Store üzerinden indirerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. 1 Mayıs 2020 günü saat 00:00 olduğu zaman ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yaparak ‘’Bana Özel’’ menüsü üzerinden Vodafone 1 Mayıs hediyesi yüklenip yüklenmediğini kontrol edebilirsiniz.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı