Turkcell Bedava İnternet 2020

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, BİMcell Ramazan Bayramı Hediyesi

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, BİMcell Ramazan Bayramı Hediyesi

Ramazan Ayı’nın son günlerine gelinirken GSM operatörleri tarafından Ramazan Bayramı’na özel verilecek hediye hazırlıkları tüm hızıyla sürmektedir. Rekabet içerisinde olan GSM operatörleri abonelerinin memnuniyetlerini artırmak için ciddi bir çaba sarf ederken, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, BİMcell Ramazan Bayramı Hediyesi olarak internet kullanımında korona virüs salgını nedeniyle evde kalan abone sayılarının artmasıyla birlikte ciddi bir artış yaşanmasından dolayı bedava internet paketi hediye etmeyi planlamaktadır.

GSM operatörleri tarafından verilecek olan Ramazan Bayramı hediyesi detayları hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilir ve kampanyalara katılarak bayramda sevdiklerinizle rahatça internetten görüşebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hediye İnternet 2222

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi

2020 yılı Ramazan Ayı’na korona virüs salgının etkisinde girerken, vatandaşlarımızın salgından etkilenmemesi açısından alınan tedbirler kapsamında Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağı için sevdiklerinden ayrı bayram kutlaması yapacak abonelerini mutlu etmeye çalışan Türk Telekom Ramazan Bayram hediyesi olarak 10 GB bedava internet hediye edecektir.

Bedava internet paketiyle abonelerinin sevdikleriyle doyasıya görüşmesini hedefleyen Türk Telekom, kayıt ya da herhangi bir şart aramaksızın 10 GB bedava internet paketini tüm abonelerine bayramın birinci günü itibarıyla otomatik olarak yükleyecektir. Türk Telekom Ramazan Bayramı hediyesi kullanım süresi bayram boyunca geçerli olup, bayram sonuna kalan kullanımlar otomatik olarak silinecektir.

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi

Ramazan Bayramı boyunca korona virüs salgını nedeniyle evinden çıkamayacak abonelerini düşünen Turkcell, abonelerinin sevdikleriyle internet üzerinden internet paketi düşünmeden görüşmelerini sağlamak açısından tarifelerine ek Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi olarak 10 GB bedava internet hediye etmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, BİMcell 23 Nisan Hediyesi

Abonelerinin mutlu olmasını hedefleyen Turkcell, bayram hediyesi olarak vereceği 10 GB bedava internet paketini herhangi bir mesaj falan gönderilmesine ihtiyaç duymadan abonelerinin hatlarına otomatik olarak yükleyecektir. Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi bayram boyunca kullanılacak olup, sadece yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi

Abonelerini memnun etmek için sürekli bedava internet kampanyaları düzenleyen Vodafone, Ramazan Bayramı’na özel olarak da Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi olarak 1 GB bedava internet paketi hediye edecektir. Korona virüs salgını nedeniyle bu bayramı evlerinde geçirecek olan abonelerinin rahatlıkla paylaşım yapması ve sevdikleriyle görüşmesi için hazırlanan bedava internet paketinin yüklenmesi için herhangi bir şart aranmamakta olup, Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi abonelerin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMcell Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

BİMcell Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

BİMcell Ramazan Bayramı Hediyesi

GSM operatörlerinin en yenisi olan BİMcell abonelerinin Ramazan Bayramı’nı kutlamak adına BİMcell Ramazan Bayramı hediyesi olarak 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Mart ayından beri ülkemizde de etkili olan korona virüs salgını nedeniyle bu bayramı evlerinde geçirecek olan abonelerine 1 GB bedava internet paketini yüklemek için herhangi bir şart aramayan BİMcell, tüm abonelerine BİMcell Ramazan Bayramı hediyesi olarak bedava internet paketini otomatik olarak yükleyecektir.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

41 Yorum

 1. Iyi bayramlar .Bu arada vodofone yanımda uygulamasini yüklemeyen varsa yüklesin hattinizin bütün bilgilerinizi görebiliyorsunuz ve çok rahat kullanılıyo vodafone seviyorum

 2. YA VODAFONE SANA DA YAZIK BUSSURU EMEK VERIYON 1GB SANA ÇOK AĞIR GELIR EN IYI SI SEN 500 MB VER
  🤪🤪🤪🤕🤕🤕😖😖😖😠😠😠😠😡😈😈😈👿👿👿
  LAN 1GB NEY LAN KIME YETER
  TURK TELEKOM
  VE
  TURKCEL
  10GB VERIYO SEN NIYE 1 GB VERIYON FAKIR MISIN SANKI 1GB HIÇ BİŞEYE YETMEZ YOK 1GB ISTEMIYOM BANA 10 GB VERECEKSIN…….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı