Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Türk Telekom Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Her geçen abone sayısını düzenlediği kampanyalar sayesinde artıran Türk Telekom, dev operatör GSM şirketleri arasında yerini alırken; Türk Telekom yılbaşına özel bedava internet kampanyaları ile aboneleri mutlu etmeye çalışıyor. Her daim abonelerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak kampanyalarını hazırlayan Türk Telekom, özellikle aboneleri için sunduğu uygun fiyatlarla dikkat çekerken kaliteli hizmet vermeyi de ihmal etmiyor.

Bol kullanımlı tarifelerine ek olarak düzenlediği bedava internet kampanyaları ile de aboneleri destekleyen Türk Telekom abonelerinden tam not alırken, abonelerine yeni yıl için internet dağıtmaya da devam ediyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Yeni Yıl Bedava İnternet

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte tüm GSM operatörleri hediye hazırlıklarına başlarken, Türk Telekom da önceki yıllarda olduğu gibi bedava internet paketleri hediye ederek rekabete dahil olmayı planlamaktadır. Üstelik hediye dağıtımında oldukça bonkör davranan Türk Telekom sadece bedava internet değil konuşma ve SMS paketleri de hediye etmektedir.

Türk Telekom Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Eğer siz de yılbaşına internetsiz girmek istemiyorsanız, Türk Telekom 4 GB bedava internet paketini kullanarak keyiflice internete girebilirsiniz. Bunun için Türk Telekom’lu olmanız sonucunda ‘’BALLI 4 GB’’ yazarak 2070’e SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS gönderimi sonucunda 4 GB bedava internet paketiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Yılbaşı Özel İnternet Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom yılbaşı özel bedava internet paketinden yararlanmak istiyorsanız, herhangi bir işlem yapmanıza ihtiyaç olmadan otomatik katılım sağlanmaktadır. Sadece Türk Telekom’lu olmanız yılbaşı bedava internet paketlerinden faydalanmanız için yeterli olmaktadır. Kampanyadan faturasız ya da faturalı hat kullanıcıları fark etmeksizin tüm aboneler faydalanmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

Ayrıca Türk Telekom yılbaşı özel bedava internet kampanyalarını takip etmek için sitemiz üzerinden güncel haberleri okuyabilir ve kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı