Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell cep merkezleri ya da Turkcell internet sitesi üzerinden telefon alan aboneler, 6 ay boyunca aylık kullanabilecekleri 1 GB bedava internet olmak toplam 6 GB internet kazanıyor. Turkcell finansman kredisi ile akıllı telefon alan bireysel müşteriler, 2019 yıl sonuna kadar kazanmaya devam ediyor.

2019 yılı sonuna kadar devam edecek olan kampanyada asıl amaç, Turkcell finansman kredisine olan ilgiyi artırmaktır. Turkcell tarafından kendi müşterilerine özel kurulmuş olan finansman birimi müşterilerine ulaşarak, hem bedava internet kazanmalarını sağlarken hem de müşterilerin istedikleri akıllı telefona ya da aksesuara sahip olmasını destekliyor. Eğer son zamanlarda telefon değiştirme gibi bir isteğiniz ya da ihtiyacınız varsa, Turkcell tarafından hazırlanmış modellere mağazalardan ya da web sitesi üzerinden bakarak karar verebilirsiniz ve böylelikle bedava internet de kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Paycell Bedava İnternet

Turkcell 6 Ay Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 6 ay bedava internet kampanyasından sadece Turkcell bireysel ses hattı kullanıcıları faydalanabilir. Kampanya tarihleri 22.03.2019 – 31.12.2019 tarihleri olmakla birlikte, bu tarihler arasında Turkcell Finansman kredisi ile 6 ya da 12 ay vadeli akıllı telefon alacak olan sadece bireysel müşterilere 6 ay boyunca her ay 1 GB hediye internet verilecektir. Kampanya stoklarla sınırlı olmakla birlikte başka kampanyalarla birleştirilemez ve kampanya sadece belirlenmiş olan cihazlar için geçerlidir.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

‘’6 Ay Boyunca 1GB İnternet Bizden’’ paketi aboneliğiniz yoksa, akıllı telefon alarak kontrat yaparak 6 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hattınıza otomatik tanımlanır. 6 ay boyunca düzenli olarak yenilenen paket, 6 ayın sonunda kendiliğinden iptal olacak ve yenileme sona erecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell’le İnternetini İkiye Katla

Akıllı cihazını Turkcell mağazaları yerine internet sitesi üzerinden alırsanız, kargo ile birlikte kontrat süreci tamamlanması sonucunda bedava internet otomatik aktifleştirilir. Peşin olarak cihaz alımlarında bedava internet söz konusu değildir.

‘’6 Ay Boyunca 1 GB İnternet Bizden’’ Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak istediğinizde herhangi bir SMS gönderimi ya da başvuru işlemi gerekmektedir. Turkcell Finansman Şirketi tarafından sunulan kredi ile Turkcell mağazalarından ya da Turkcell internet sitesi üzerinden 6 ya da 12 ay vade ile akıllı cihaz almanı gerekmektedir. Ayrıca bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell bireysel müşteri olmanız gerekmektedir.

1 GB hediye internet kampanya kapsamında otomatik olarak kullanılan hatta tanımlanacaktır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı