Bedava İnternet

Turkcell 1 GB Hediye İnternet

Turkcell 1 GB Hediye İnternet

Türkiye’nin en çok kullanıcısına sahip olan Turkcell düzenlediği kampanyalarla da dikkat çekerken,

Turkcell 1 GB hediye internet kampanyası ile de paketlerinize ilave internet hediye ediyor. Üstelik bu fırsatları değerlendirmek de çok kolay olmakla birlikte, internet aşımı sorunu yaşamanıza da engel oluyor.

Dergilik ile Turkcell 1 GB Hediye İnternet

‘’Dergilik’’ adı verilen uygulamayı Google Play ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak indirdikten sonra ücretsiz olarak giriş yapmanız sonucunda istediğiniz dergiye ya da gazeteye rahatlıkla ulaşabilir ve haftalık Turkcell 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. ‘’Dergilik’’ uygulaması ile hediye internet kazanma kampanyası 31 Ocak 2023 tarihine geçerli olmakla birlikte uygulamayı indirmeniz değil, uygulamayı kullanmanız gerekmektedir.

Yazımızın sonunda BONUS hediyemiz sizleri bekliyor!!!

Turkcell 1 GB Hediye İnternet

GS Destek Turkcell 1 GB Hediye İnternet

31 Aralık 2019 tarihine kadar kampanya geçerli olmakla birlikte, Sarı Paket, Şampiyon Paket ya da Kırmızı Paket aboneleri kampanyadan faydalanarak Turkcell 1 GB hediye internet kazanabilirler. Galatasaray maç kazandığı sürece günlük 1 GB internet kullanım hakkınız otomatik hattınıza yüklenir. Kazanılan internet hakkı başka bir kullanıcıya devredilemez ve 24 saat içinde yükleme gerçekleşir.

Lifecell Turkcell 1 GB Hediye İnternet

07 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olacak Lifecell Turkcell 1 GB hediye internet kampanyası için Lifecell kontratınızı yenilemeniz gerekmektedir ve üye olduktan sonra her ay 1 GB internet otomatik hattınıza yüklenir. Aynı zamanda yükleme sonrasında SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Web Turkcell 1 GB Hediye İnternet

‘’Dijital Operatör’’ ya da Turkcell internet sitesi üzerinden aşağıda belirtilen paketlerden birini kredi kartı ile satın aldığınız zaman aylık Turkcell 1 GB hediye internet hattınıza yüklenir.

 • Uçuran 3 GB,
 • Uçuran 3 GB Plus,
 • Uçuran 4 GB,
 • Uçuran 4 GB Plus,
 • Uçuran 6 GB,
 • Uçuran 6 GB Plus,
 • Uçuran 8 GB,
 • Uçuran 8 GB Plus,
 • Uçuran 10 GB,
 • Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birinin satın alınması gerekmektedir.
Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Web Turkcell 1 GB hediye internet kampanyası 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Yazımızın sonunda BONUS hediyemiz sizleri bekliyor!!!

Turkcell 1 GB Hediye İnternet

Toplantıdayım Uygulaması ile Turkcell 1 GB Hediye İnternet

‘’Turkcell toplantıdayım’’ uygulamasını Play Store ya da App Store üzerinden indirip kullanmaya başlamanız durumunda haftalık Turkcell 1 GB hediye internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyaya hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları katılabilmektedir. ‘’Toplantıdayım’’ uygulaması ücretli olmakla birlikte , aylık 3 TL servis bedeli faturanıza yansıtılmaktadır. Kampanyaya en son katılım tarihi ise 30 Haziran 2019 tarihidir.

GNÇ ile Turkcell 1 GB Hediye İnternet

26 yaş altındaki Genç Turkcellileri her zaman desteklemeye devam eden Turkcell, 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda aylık Turkcell 1 GB hediye internet kazanıyor. Bu kampanyaya katılabilmek için öncelikle ‘’Keşfet’’ menüsü üzerinden ‘’GNÇ’’ kanalı giriş yapmaktır ve karşınıza açılan sayfaya ‘’GNC1GB’’ yazmanız sonucunda TL yüklemelerinize Turkcell 1 GB hediye internet olarak otomatik yüklenir.

GNÇ Full 10 GB İnternet Paketi ile Turkcell 1 GB Hediye İnternet

Genç Turkcell’lilere yönelik kampanyalar bitmek bilmiyor. Siz de GNÇ Full Paketi üyesi olarak hattınıza 30 TL ve üzeri yüklemeniz durumunda 10 GB internetinize ilave olarak Turkcell 1 GB hediye internet edilmektedir. GNÇ Full paketinde yüklü olan 10 GB internetin 5 GB’ı gündüz ve 5 GB’ı gece olmak üzere kullanılabilmektedir.

GNÇ Full paket ile avantajlar yaşamak için mesaj bölümüne ‘’GNC FULL 10 GB’’ şeklinde aralarda bir boşluk bırakarak yazıp, 2222’ye göndermeniz gerekmektedir.

Bonus

Turkcell bedava internet isteyenler aşağıdaki yorum kısmından mesaj atabilir. Lütfen mail adresinizi doğru yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Mailler toplu olarak atıldı. Mail adresinizi tekrar belirtirseniz yeniden atayım.

 1. Şlütfen ücret ödemeden kolay bir şekilde internet kazanmak istiyorum lüyffen kusa sürede epostama atarmısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu