Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 1 GB İnternet Hediye

Turkcell 1 GB İnternet Hediye

Türkiye’nin en çok kullanıcısına sahip olan Turkcell düzenlediği kampanyalarla da dikkat çekerken,

Turkcell 1 GB internet hediye kampanyası ile de paketlerinize ilave internet hediye ediyor. Üstelik bu fırsatları değerlendirmek de çok kolay olmakla birlikte, internet aşımı sorunu yaşamanıza da engel oluyor.

Dergilik ile Turkcell 1 GB İnternet Hediye

‘’Dergilik’’ adı verilen uygulamayı Google Play ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak indirdikten sonra ücretsiz olarak giriş yapmanız sonucunda istediğiniz dergiye ya da gazeteye rahatlıkla ulaşabilir ve haftalık Turkcell 1 GB internet hediye kazanabilirsiniz. ‘’Dergilik’’ uygulaması ile hediye internet kazanma kampanyası 31 Ocak 2020 tarihine geçerli olmakla birlikte uygulamayı indirmeniz değil, uygulamayı kullanmanız gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Genç Turkcell Hediye İnternet

Yazımızın sonunda BONUS hediyemiz sizleri bekliyor!!!

GS Destek Turkcell 1 GB İnternet Hediye

31 Aralık 2019 tarihine kadar kampanya geçerli olmakla birlikte, Sarı Paket, Şampiyon Paket ya da Kırmızı Paket aboneleri kampanyadan faydalanarak Turkcell 1 GB internet hediye kazanabilirler. Galatasaray maç kazandığı sürece günlük 1 GB internet kullanım hakkınız otomatik hattınıza yüklenir. Kazanılan internet hakkı başka bir kullanıcıya devredilemez ve 24 saat içinde yükleme gerçekleşir.

Lifecell Turkcell 1 GB İnternet Hediye

07 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olacak Lifecell Turkcell 1 GB internet hediye kampanyası için Lifecell kontratınızı yenilemeniz gerekmektedir ve üye olduktan sonra her ay 1 GB internet otomatik hattınıza yüklenir. Aynı zamanda yükleme sonrasında SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Web Turkcell 1 GB İnternet Hediye

‘’Dijital Operatör’’ ya da Turkcell internet sitesi üzerinden aşağıda belirtilen paketlerden birini kredi kartı ile satın aldığınız zaman aylık Turkcell 1 GB internet hediye hattınıza yüklenir.

 • Uçuran 3 GB,
 • Uçuran 3 GB Plus,
 • Uçuran 4 GB,
 • Uçuran 4 GB Plus,
 • Uçuran 6 GB,
 • Uçuran 6 GB Plus,
 • Uçuran 8 GB,
 • Uçuran 8 GB Plus,
 • Uçuran 10 GB,
 • Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birinin satın alınması gerekmektedir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell İnternet Kazanma 2019

Web Turkcell 1 GB internet hediye kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Toplantıdayım Uygulaması ile Turkcell 1 GB İnternet Hediye

‘’Turkcell toplantıdayım’’ uygulamasını Play Store ya da App Store üzerinden indirip kullanmaya başlamanız durumunda haftalık Turkcell 1 GB internet hediye kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyaya hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları katılabilmektedir. ‘’Toplantıdayım’’ uygulaması ücretli olmakla birlikte , aylık 3 TL servis bedeli faturanıza yansıtılmaktadır. Kampanyaya en son katılım tarihi ise 30 Haziran 2019 tarihidir.

GNÇ ile Turkcell 1 GB İnternet Hediye

26 yaş altındaki Genç Turkcellileri her zaman desteklemeye devam eden Turkcell, 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda aylık Turkcell 1 GB internet hediye kazanıyor. Bu kampanyaya katılabilmek için öncelikle ‘’Keşfet’’ menüsü üzerinden ‘’GNÇ’’ kanalı giriş yapmaktır ve karşınıza açılan sayfaya ‘’GNC1GB’’ yazmanız sonucunda TL yüklemelerinize Turkcell 1 GB internet hediye olarak otomatik yüklenir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

GNÇ Full 10 GB İnternet Paketi ile Turkcell 1 GB İnternet Hediye

Genç Turkcellilere yönelik kampanyalar bitmek bilmiyor. Siz de GNÇ Full Paketi üyesi olarak hattınıza 30 TL ve üzeri yüklemeniz durumunda 10 GB internetinize ilave olarak Turkcell 1 GB internet hediye edilmektedir. GNÇ Full paketinde yüklü olan 10 GB internetin 5 GB’ı gündüz ve 5 GB’ı gece olmak üzere kullanılabilmektedir.

GNÇ Full paket ile avantajlar yaşamak için mesaj bölümüne ‘’GNC FULL 10 GB’’ şeklinde aralarda bir boşluk bırakarak yazıp, 2222’ye göndermeniz gerekmektedir.

Bonus

Turkcell Bedava İnternet isteyenler aşağıdaki yorum kısmından mesaj atabilir. Lütfen mail adresinizi doğru yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Şlütfen ücret ödemeden kolay bir şekilde internet kazanmak istiyorum lüyffen kusa sürede epostama atarmısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı