Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi

Turkcell ilk kez 2018 yılında başladığı Turkcell 1 Mayıs Hediyesi uygulamasını geçen yılda devam ettirerek işçi dostlarının bayram kutlamalarına dahil olurken, bu yılda 10 GB bedava internet paketi hediye ederek 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kapsamında kullanıcılarına ücretsiz internet paketi hediye etmeyi planlamaktadır. Böylelikle korona virüs nedeniyle evlerden çıkamadığımız şu günlerde 1 Mayıs Günü sosyal medya üzerinden rahatlıkla paylaşım yapabilir ve 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için görseller paylaşabilirsiniz.

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell 1 Mayıs hediyesi bedava internet paketini, diğer kampanyalarında olduğu gibi Turkcell’in uygulaması olan ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden sunarken, uygulamayı App Store ya da Play Store sanal mağazaları üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz. ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden bedava internet paketlerinizi alabileceğiniz gibi, uygulama üzerinden tarifelerinizden kalan dakika, SMS ya da internet kullanımlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet 2019

Turkcell’e ait olan ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını sanal mağazalar üzerinden indirdikten sonra GSM numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilir ve uygulama üzerinden Turkcell 1 Mayıs hediyesi olarak sunulan bedava internet paketinizi alabilirsiniz. Şayet giriş için şifrenizi bilmiyorsanız ya da ilk kez giriyorsanız; şifre almak için telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yaparak ‘’SIFRE’’ yazdıktan sonra 2222’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda Turkcell 1 Mayıs hediyesi olan 10 GB internet paketi hattınıza yüklendiği zaman Turkcell tarafından bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi İnternet Sorgulama

Turkcell 1 Mayıs hediyesi bedava internet sorgulaması yapabilmek için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını kullanarak, kalan kullanımlarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden kalan kullanımlarınızı görebileceğiniz gibi hattınız ile ilgili fatura ödeme ya da TL yükleme gibi bütün işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilir hatta tarife değişikliği bile yapabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi Paket İptali

Turkcell 1 Mayıs hediyesi, bedava internet paketleri kapsamında olmakla birlikte iptal işlemi gerçekleştirilemez. Yine de konu ile ilgili bilgi almak istiyor ya da farklı bir işlem gerçekleştirmek istiyorsanız, Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak bilgi alabilir ve istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı