Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü olarak Atamızı andığımız gün, anma törenlerine Turkcell 10 Kasım bedava internet paketleri hediye ederek katılmaktadır. Siz de Turkcell abonesi olarak, o gün aldığınız bedava internet paketleri sayesinde istediğiniz kadar sosyal medya platformlarında paylaşım yapabilir ya da duygu ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet Nedir?

Turkcell 10 Kasım bedava internet, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle Turkcell abonelerine ücretsiz olarak hediye edilen internet, konuşma ve SMS paketidir. Turkcell aboneleri için ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden bedava internet paketi kampanyası düzenlenmektedir. Eğer siz de Turkcell 10 Kasım bedava internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız; uygulamayı telefonunuza indirerek giriş yapabilirsiniz. Ayrıca tüm kullanım detaylarınıza uygulama üzerinden ulaşabilir hatta uygulama üzerinden faturanızı yatırarak ve otomatik ödeme talimatı vererek de Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Ramazan Kampanyası 2019

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 10 Kasım bedava internet hediyesini alabilmek açısından sadece ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli olmaktadır. İndirdiğiniz uygulamaya telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, sol tarafta bulunan ‘’Salla Kazan’’ bölümünü tıklayarak, telefonunuzu sallamanız sonucunda bedava internet paketiniz otomatik olarak hattınıza yüklenecektir ve Turkcell 10 Kasım bedava internet paketinize yönelik bilgilendirme mesajı gönderildikten sonra da kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet Kullanım Süresi

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ile ilgili Turkcell tarafından hediye olarak verilecek olan Turkcell 10 Kasım bedava internet paketi kullanım süresi, günlük olmakla birlikte sadece o gün için otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir. 24 saat boyunca kullanabileceğiniz bedava internet paketi kullandıktan sonra artan limitiniz mevcut olursa da Turkcell tarafından artan kullanım otomatik olarak silinecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi Bedava İnternet

 

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı