Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 10 Kasım Hediyesi

Turkcell 10 Kasım Hediyesi

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü, Atamız’ın ölüm günü olmakla birlikte ülkemizde düzenlenen törenler ile Atamız anılmakta ve Atamız’a duyulan özlem her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu nedenle büyük bir gururla Atamız için yapılan törenlere katılan Turkcell aboneleri Turkcell 10 Kasım hediyesi sayesinde yapılan etkinlikleri rahatlıkla paylaşabilirken, bedava internet kampanyası sayesinde internet limitleri de azalmamaktadır.

Turkcell 10 Kasım Hediyesi

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet

Turkcell 10 Kasım bedava internet kampanyası ile keyif yapacak olan Turkcell’liler, Turkcell Dijital Operatörüm uygulaması sayesinde bedava internet paketlerini alabileceklerdir. Eğer siz de bedava internet sahibi olmak istiyorsanız Play Store ya da App Store üzerinden Turkcell’e ait olan ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasını indirerek, telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hediye İnternet 2222

Turkcell 10 Kasım Hediyesi Nedir?

Turkcell tarafından diğer özel günlerde olduğu gibi 10 Kasım gününe özel verilecek internet paketi Turkcell 10 Kasım hediyesi olmakla birlikte, kampanya detayları ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinden takip edilebilecektir. Ayrıca paketinizde kalan kullanımlarınızı öğrenmek içinde ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasını kullanabilir, sadece internet paketiniz değil; kalan konuşma dakikalarınız ve SMS paketleriniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell 10 Kasım Hediyesi

Turkcell 10 Kasım Hediyesi Nasıl Yapılır?

Turkcell 10 Kasım hediyesi alabilmek için SMS gönderimi falan gerekmemektedir. Sadece telefonunuza indirdiğiniz ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasına bilgileriniz ile giriş yapmanız ve daha sonra sayfanın sol bölümünde bulunan ‘’Salla Kazan’’ bölümüne tıklayarak, telefonunuzu bir kez sallamanız yeterli olmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Şubat 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Eski kullanıcılarına Turkcell 10 Kasım hediyesi olarak 1 GB internet, 1000 dk konuşma ve 1000 SMS otomatik olarak yüklenmekte olup, yeni kullanıcılar için ‘’Salla Kazan’’ uygulaması sayesinde bedava internet veriyor.

Turkcell 10 Kasım Reklam Filmi

Kurtuluş Savaşı’nın önderi olarak Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak bizi bağımsız ve aydın günlere kavuşturan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölüm yıl dönümü büyük firmalar tarafından unutulmazken; Turkcell 10 Kasım reklam filmi olmak üzere birçok firma tarafından paylaşılan reklamlar milletimizi çok duygulandırdı ve onurlandı. Aynı şekilde bu yılda başta Turkcell olmak üzere firmalar tarafından 81. ölüm yıl dönümüne özel reklam filmleri çekilerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü büyük bir coşkuyla anacağımızı düşünüyoruz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı