Bedava İnternet

Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe saldırısı sonucu yaşanmış olaylar sonucunda millet olarak nasıl güçlü olduğumuzu ispat ettiğimiz o günü hem unutmamak hem de teşekkür mahiyetinde Turkcell tarafından her yıl abonelerine hediyeler sunulmaktadır. Bu yıl içinde Turkcell 15 Temmuz hediyesi olarak abonelerine aynı o gece olduğu gibi bedava internet dağıtan Turkcell’in sunduğu kampanya detaylarını sizler için paylaşıyoruz.

Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası Nedir?

Turkcell tarafından 15 Temmuz anısına düzenlenen hediye kampanyası kapsamında tüm Turkcell kullanıcılarına bedava internet kullanım hakkı tanımaktadır. Bu sayede Turkcell tarafından belirlenen Wi-fi noktalarında aboneler internete ücretsiz olarak girerek, gün boyu bedava internet ile internetin keyfine varabilecek ve sevdikleri ile de rahatlıkla iletişim kurabilecektir.

Turkcell 15 Temmuz Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell 15 Temmuz 2019 kampanyası olarak verilen hediye kapsamında internete sınırsızca girmek için Turkcell tarafından 24 saat süre verilmektedir. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği kampanya için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 15 Temmuz bedava internet paketi, Turkcell tarafından düzenlenen bir kampanya olup, operatör tarafından sadece aboneleri için düzenlenmiş bir kampanyadır. Katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası

Turkcell, 15 Temmuz’u anmak için Turkcell 15 Temmuz hediyesi olarak tüm abonelerine bedava internet paketi sunarken, vatan için o gece şehit düşmüş vatandaşlarımızın aileleri de unutmayarak destek vermeyi amaçlamaktadır. Bunun için dayanışma kampanyasına tüm Turkcell aboneleri maddi destekte bulunarak katılarak, şehit ailelerine de teşekkür etme fırsatını yakalayabilmektedir.

Turkcell 15 Temmuz dayanışma kampanyası adı altında düzenlenen kampanyaya katılım ücreti 5 TL olarak belirlenmiş olup, katılmak isteyen aboneler 1507’ye boş bir SMS atarak kampanyaya katılabilmektedir.  Toplanacak olan yardımlar sonucunda şehit ailelerinin ihtiyaçları karşılanacak ve 5 TL faturalı hat kullanıcılarının faturalarına yansıtılırken, faturasız hat kullanıcılarının TL bakiyelerinden düşürülecektir.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. 15 Temmuz hain darbe girişimi nedeniyle tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun

    1. Rabbim ayni olayi tekrar yasatmasin inşallah15 temmuzda sehitlerimizi gazilerimizi saygiyla aniyorum

  2. 15 temmuz şehitleri ruhunuz şad olsun mekanınız cennetül baki olsun inşallah

    1. 15 temmuz şehitleri ruhunuz şad olsun mekanınız cennetül baki olsun inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu