Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi 2020

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi 2020

Turkcell, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında genç abonelerini unutmayarak, gençlerin ihtiyaçları doğrultusunda Turkcell 19 Mayıs hediyesi hazırlamaktadır. Genç abonelerinin yoğun internet kullandığını bilen ve bu doğrultuda hediyesini hazırlayan Turkcell, genç abonelerinin hem bayramını kutlarken, hem de ihtiyaçlarını karşılayarak abonelerini memnun etmeyi hedeflemektedir.

Turkcell 19 Mayıs hediyesi kapsamında sunulacak kampanya detaylarını öğrenmek ve katılım sağlamak için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 19 Mayıs hediyesi olarak genç abonelerine 2 GB bedava internet hediye etmekte olup, kampanya katılım sağlamak için GNÇ abonesi olmanız gerekmektedir. Böylelikle hem kampanya katılım sağlayarak bayram hediyenizi alabilir hem de internet paketi sayesinde rahatlıkla paylaşım yapabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Paycell Bedava İnternet

Turkcell, Turkcell 19 Mayıs hediyesi olarak 100 bin genç abonesine bedava internet hediye ederken, geriye kalan genç abonelerine de farklı hediyeler vererek bayram coşkusu yaşatmayı planlamaktadır.

19 Mayıs 2020 Salı gününe özel sunulacak ve 2 GB bedava internet hediyesini almak için GNÇ uygulamasına giriş yaptıktan sonra ad, soyad ve memleket gibi size ait olan bilgileri girdikten sonra kampanyaya dahil olmuş oluyorsunuz. Daha sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinde imzanızı atmanız durumunda bilgileriniz Turkcell’e iletilecek ve ilk 100 bin kişinin içerisinde olmanız durumunda 2 GB Turkcell bedava internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi 2020

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi İnternet Sorgulama

Turkcell 19 Mayıs hediyesi kapsamında sunulan internet paketinizi sorgulamanız için telefonunuzda ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının yüklü olması yeterli olacaktır. Uygulamaya giriş yaparak hem mevcut paketinizden kalan limitlerinizi öğrenebilir hem de Turkcell 19 Mayıs hediyesi olarak sunulan 2 GB bedava internet paketinden kalan faydanızı görebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hesabım Hediye İnternet

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi Paket İptali

Adından da anlaşılacağı üzere Turkcell 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle gençlere yönelik Turkcell 19 Mayıs hediyesi olarak 2 GB bedava internet paketini hazırlamış olup, paket kullanımı sadece bayram gününe özeldir. Bu nedenle hediyenizi iptal ettirmek için uğraşmanıza gerek kalmadan gün sonunda kalan faydalarınız olsa bile Turkcell 19 Mayıs hediyesi 2 GB bedava internet paketi Turkcell tarafından otomatik olarak silinecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Sürpriz Nokta İnternet Kampanyası

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

25 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı