Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 19 Mayıs Kampanyası

Turkcell 19 Mayıs Kampanyası

Turkcell, 100.yılını kutladığımız 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutlamak adına bedava internet dağıtıyor. Bu kadar önemli bir günde Turkcell tarafından hatırlanmak kullanıcılarını mutlu ederken, kampanyaya katılma sürecinin de kolay olması ayrıca kullanıcıları memnun edecek.

Ülkemizde özel günlere verilen önemin dışında, kurtuluşumuzun yıl dönümü olması ise ayrı bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Bunu değerlendiren Turkcell bu özel günde kullanmak için 1 GB bedava internet vererek, gençlerin bayramını kutluyor. Kampanyaya katılım şartlarını merak ediyorsanız, yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Turkcell 19 Mayıs Kampanyası

Turkcell 19 Mayıs Kampanyasına Katılım Koşulları

Turkcell 19 Mayıs kampanyası için katılım sağlayarak hem bayram hediyenizi alırken hem de doyasıya internet kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için GNÇ uygulamasına sahip olmanız yeterli olmaktadır. Aynı zamanda kampanya kapsamında 100 bin kişiye bedava internet verileceği duyurulurken, geriye kalan kişilere farklı hediyeler verileceği açıklandı.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 2020 Haftalık 5 GB Bedava İnternet

Turkcell 19 Mayıs Kampanyasına Nasıl Katılır?

GNÇ uygulaması üzerinden 19 Mayıs 2019 Pazar günü bitimine kadar 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. GNÇ uygulamasına giriş yaparak ad, soyadı ve memleket bilgilerinizi doldurduktan sonra kampanyaya katılmış olursunuz. Daha sonra ekranda imzanız atmanız durumunda Turkcell tarafından görülecek ve bedava internetiniz hattınıza yüklenecektir.

Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak için sitemizi takip edebilir ve detaylar sayesinde internetsiz kalmaya son

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı