Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 2020 Haftalık 5 GB Bedava İnternet

Turkcell 2020 Haftalık 5 GB Bedava İnternet

Turkcell 2020 bedava internet kampanyalarına geçmeden önce Turkcell bedava internet nedir sorusuna cevap vererek, bedava internetin faydalarından bahsetmemiz kampanyaların anlaşılması ve doğru kullanılması açısından önemlidir.

Turkcell bedava internet, Turkcell GSM operatörü tarafından kullanıcılarına yönelik sunulan ücretsiz internet kampanyasıdır ve bu kampanyalar hakkında bilgi sahibi olarak ücretsiz internet kullanabilmek için sitemizi takip edebilirsiniz.  Sitemiz üzerinden duyurulan Turkcell bedava internet kampanyalarına katılmadan önce içerikleri hakkında bilgi almanız kampanyanın doğru kullanılması açısından önemlidir. Çünkü kampanyaların kullanım süresi, günlük, haftalık ya da aylık olarak değişkenlik göstermektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell 2019 Haftalık 5 GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyalarına daha önceden katılıp katılmadığınızı öğrenmek içinde Play Store üzerinden menü bölümüne girerek, abonelikler bölümünden tüm aboneliklerinizi görebilir ve süreleri ile ilgili değişiklik yapabilirsiniz.

Şimdi de size Turkcell 2020 5 GB bedava internet kampanyasından bahsedeceğiz ve şimdiden belirtmek gerekirse, bu kampanya için herhangi bir abonelik gerekmemektedir.

Turkcell 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 2020 5 GB bedava internet kampanyasına katılmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, sadece Turkcell’li olmak bedava internet kazanmak için yeterlidir. Herhangi bir ücret ödenmeyecek olan kampanya haftalık kullanım için geçerli olmakla birlikte, bir haftanın sonunda kullanım hakkınız sona erecektir. Bunun dışında kampanyaya dahil olmak için öncelikle Dijital Operatör üzerindeki Salla Kazan üzerinde 1 adet katılım hakkınızın olması yeterlidir. Salla Kazan hakkınız için telefonunuzu salladıktan sonra ‘’Dergilik’’ uygulamasını indirin ve uygulama üzerinden istediğiniz bir dergiyi indirin. Dergiyi indirmenizle birlikte en geç 10 dakika içerisinde Turkcell 5 GB bedava internet hattınıza otomatik yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell 2019 Haftalık 5 GB Bedava İnternet

Turkcell 5 GB Bedava İnternet Kullanım Detayları Nelerdir?

Turkcell 5 GB bedava internet kampanyası 20 Temmuz 2019 tarihinde başlamış olup, 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Turkcell 5 GB bedava internet haftalık kullanım için geçerli olmakla birlikte sadece yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Kampanya başka kişilere devredilemez ya da satılamaz. Eğer böyle bir durum tespit edilirse, kullanıcı cezalandırılır. Kampanyadan faturalı hat kullanıcıları ve hazır kartlılar sadece 1 kez faydalanabilir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı