Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

2020 yılına girmemize az bir zaman kalırken, Turkcell 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri sunmaya başladı. Diğer yıllarda olduğu gibi bu yeni yılda da yılbaşına özel hediyelerini gelenekselleştiren Turkcell’in yeni yıl kampanyalarından faydalanmak için yeni yıla sayılı günler kala Turkcell’e numaranızı taşıyıp, Turkcell’li olarak bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Üstelik Turkcell’in yeni yıla özel sunduğu cihazları da uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri denemek istiyorsanız, yeni yıl gecesini beklemeniz gerekmektedir. Ama bu süreç içerisinde de bedava internete girmek istiyorsanız Turkcell bedava internet paketleri kampanyalarına katılım sağlayarak internet probleminizi çözerek keyifle internete girebilirsiniz.

Turkcell 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri arasında yer alan ‘’Sınırsız Instagram’’ kampanyası ile 31 Aralık 2019 tarihinde saat 18:00’da başlayarak 01 Ocak 2020 saat 23:59’a kadar Instagram’da istediğiniz kadar paylaşım yapabilirsiniz.

Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Turkcell Bip Messenger Yeni Yıl Kampanyası

Turkcell 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri sahibi olmak istiyorsanız, Turkcell GSM operatörü uygulamaları arasında olan ‘’BİP Messenger’’ uygulamasını mutlaka telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Zaten şuanda da BİP Messenger kullanıcıları bedava internet paketleri kampanyaları sayesinde rahatlıkla internet kullanırken, yeni yıla özel 1000 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet paketi de Turkcell 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri olarak Turkcell’lilere sunulacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone, Türk Telekom, Turkcell’den Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri Nasıl Yapılır?

Bütün Turkcell aboneleri için sunulacak olan Turkcell 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri yılbaşı kampanyası olarak Turkcell tarafından sunulurken, yılbaşına kadar internetsiz kalmamak adına Turkcell bedava internet kampanyalarını takip ederek katılım sağlayabilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Turkcell yeni yıl kampanyaları BİP uygulaması üzerinden duyurulacak olup, yeni yıl öncesi BİP Messenger uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Turkcell 2020 Yeni Yıl Hediyeleri

Turkcell 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri açısından oldukça cömert davranırken, 1 GB bedava internet paketi dışında 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile tüm abonelerini memnun etmeyi hedeflemektedir.

Yorum Yap Hediye İnterneti Kap

Sayfanın en alt kısmında yer alan ”Yorum Yap” bölümüne kıymetli duygu ve düşüncelerini yazan bütün ziyaretçilerimize, bedava internet taktiğini mail olarak gönderiyoruz. Hemen yorum yap ve bu fırsattan yararlan.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, BİMcell Ramazan Bayramı Hediyesi

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

95 Yorum

  1. Turkcelle geçtiğimden belli hediyesiz kalmıyorum teşekkür ederim çok güzel turkcell diğerleri gibi kampanyasiz degil herkese tavsiye ederim 🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı