Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Turkcell 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Turkcell 2020 yılbaşı hediye internet kampanyaları ile abonelerini memnun etmeye çalışırken, faturalı ve hazır kart abonelerini ayırt etmeksizin hediyeler sunmaktadır.

Turkcell 2020 yılbaşı hediye internet kampanyasına katılım sağlamak için öncelikle telefonunuza ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasını hemen indirmeniz gerekmektedir. Uygulamaya App Store ya da Play Store üzerinden indirerek ulaşabilirsiniz. Çünkü Turkcell yılbaşı akşamı kazanılacak olan hediyeleri ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinden dağıtacaktır.

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Turkcell yılbaşı hediye internet paketlerini ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasına giriş yapan abonelerine sunacak olup, tüm aboneleri için yılbaşı akşamına özel sınırsız internet kullanım hakkı tanıyacaktır. Bu sayede yeni yıl sevdiklerinizle bol bol fotoğraf ya da video paylaşımında bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Turkcell yılbaşına özel bedava internet dışında;

  • iPhone 11 64 GB,
  • Galaxy Note 10 64 GB,
  • T80,
  • iPad 128 GB,
  • PlayStation 5 500 GB hediye edecek olup, bu hediye çekilişleri noter huzurunda yapılacaktır.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Sürpriz Nokta İnternet Kampanyası

Turkcell 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Turkcell 2020 yılbaşı hediye internet kampanyası dışındaki hediyeleri kazanan kişileri SMS ile bilgilendirecek olup, resmi internet sayfası üzerinden de kazanan isimleri açıklayacaktır.

Turkcell 2020 Yılbaşı Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell 2020 yılbaşı hediye internet paketlerini alabilmek için ‘’Dijital Operatörüm’’ ya da ‘’BİP’’ uygulamasına girmeniz yeterli olmaktadır. Herhangi bir SMS gönderimine ihtiyaç duyulmadan uygulamaya giren abonelere hediye internet paketi verilecektir.

Yorum Yap, Yeni Yıl Hediyeni Kap

Alt tarafta yer alan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan ziyaretçilerimize, kullandığı operatörün bedava internet taktiğini paylaşacağız. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

37 Yorum

  1. Turkcell’in hediyeleri bitmiyor.
    Hediye GB’lar hediye Dakikalar gerçekten çok seviyorum Turkcell’i ve çok memnunum.
    TEŞEKKÜRLER TURKCELL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı