Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Özel günleri her zaman hatırlayan Turkcell, 100.yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da unutmayarak Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020 kampanyası ile bayram kutlamalarına katılacağını açıklamıştır.

Atatürk sayesinde ülkemiz için çok önemli bir gün olan ve dünyada çocuklara hediye edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da hediyeleri ile abonelerini mutlu eden Turkcell tarafından verilen hediyeleri ve detayları öğrenmek için yazımızı takip edebilirsiniz.

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Turkcell 23 Nisan Bedava İnternet

Turkcell abonelerinin internet ihtiyacını karşılamak için düzenli olarak bedava internet kampanyaları düzenlerken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak adına da hem Turkcell 23 Nisan bedava internet paketi hediye ederken, hem de konuşma ve SMS paketleri de hediye edecektir. Bu güne özel 1 GB bedava internet paketi dışında 1000 dakika konuşma paketi ve 5000 SMS hediye edecek olan Turkcell, abonelerine 100.yıla özel harika bir bayram yaşatmayı hedefliyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, BİMcell 23 Nisan Hediyesi

Turkcell 23 Nisan Bedava İnternet Nasıl Başvurulur?

Turkcell 23 Nisan bedava internet, konuşma ve SMS paketlerine sahip olmak için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının telefonunuzda yüklü olması yeterli olmaktadır. Uygulama üzerinden hattınıza yönelik tüm işlemlerinizi takip edebilirken, ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılarak ekstra hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell 23 Nisan Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Turkcell tarafından aboneleri için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında sunulan Turkcell 23 Nisan bedava internet, konuşma ve SMS paketleri kullanım süresi 23 Nisan 2020 Perşembe günü için geçerli olmakla birlikte, kalan kullanımlar devredilmeyecek; günün sonunda otomatik olarak silinecektir.

Turkcell 23 Nisan Reklam Filmi

Ülkemizde Mart ayından beri etkisini sürdüren Korona virüsü nedeniyle Turkcell 23 Nisan reklam filmi çekilemezken, 100. yıla özel kutlamalara çocukları dahil edebilmek adına farklı bir etkinlik yapan Turkcell, çocuklarla birlikte 23 Nisan’a özel dergi hazırlamaktadır. Çocuklarımızın yaratıcı ve sınırsız hayal dünyalarını sergileyebilmek adına düzenlenen proje kapsamında 23 Nisan ile ilgili resimler ve şiirlerle hazırlanan dergi ‘’Dergilik’’ uygulaması üzerinden o güne özel kullanıcılara sunulacak.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 29 Ekim Bedava İnternet 2019

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan yorum kısmına, değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen mail adresinizi doğru girin.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

22 Yorum

  1. Turkcelli olmak ayrı bi gurur verici. Turkcelli abonesi olduğum için de çok şanslıyim Bence sizde hemen Turkcell é gelin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı