Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019

Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019

Her sene büyük bir coşku ile kutlanan ve ülkemizin kuruluş günü olarak milli bayram ilan edilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için her yıl Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019 veren Turkcell’den aboneleri bu yıl için sürpriz hediyeler beklemektedir. Henüz konu ile bir açıklama yapmayan Turkcell’in ilerleyen günlerde özel bir kampanya düzenlenmesini bekliyor ve bu zamana kadar abonelerinin taleplerini önemseyen Turkcell’in bu taleplerini de göz ardı etmeyeceğini ve Turkcell bedava internet paketleri ile bayram kutlamalarına katılacağını düşünüyoruz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Reklam filmleri gibi farklı yöntemlerle bayramları kutlamayı seven Turkcell’in bu senede Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019 gibi farklı bir kutlama programı ile aboneleri memnun edeceğini düşünerek, gelişmeleri sitemiz üzerinden aktarmaya devam edeceğiz.

Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019

Turkcell 29 Ekim Hediyesi

Daha önceki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için Turkcell 29 Ekim Hediyesi kampanyaları incelendiğinde, en azından 1 GB internet paketi hediye eden Turkcell’in bu senede benzer bir kampanya ile bayram coşkusuna katılacağını düşünüyoruz. Günlük kullanım süresi için verilen Turkcell bedava internet paketleri ilave olarak konuşma dakikaları hatta SMS paketleri sunulabileceği düşünülmekte olup, hakkında gelişme olması durumunda güncelleme yapılacaktır.

Turkcell 29 Ekim Hediyesi Nasıl Alınır?

Turkcell 29 Ekim hediyesi olarak düzenlenen kampanyalara katılım için bir işlem yapılmasına gerek kalmadan, Turkcell tarafından abonelerinin hatlarına otomatik olarak yüklenir ve kullanım süresi bittikten sonra otomatik olarak silinir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019

Turkcell 29 Ekim Hediyesi Başvuru Şartları

Turkcell 29 Ekim hediyesi hem faturalı hem de hazır kart kullanıcıları için verilmektedir ve daha önceki yıllar incelendiğinde kampanyalara katılım için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Bu yılda aynı şekilde Turkcell 29 Ekim hediyesi olarak verilecek sürprizler için herhangi bir başvuru şartı aranılmayacağı düşünülmektedir.

Yorum Yap, Hediyeni Kap

Sitemiz üzerinden Turkcell 29 Ekim hediyesi kampanyası olmak üzere Turkcell’e ait olan tüm kampanyalardan bilgi sahibi olabilir ve yorum bölümünden duygu ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Hatta Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi alarak internet sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yorum bölümüne ne istediğinizi yazmaktır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

25 Yorum

  1. Öncelikle 29 ekim cumhuriyet bayramınızı kutlarım Bu sene hiç hediye internet yollamadınız biz turkcell ailesi olarak sizden çok büyük bir beklentimiz yok sadece ufak hediyelerle büyük mutluluklar sunabilirsiniz.. iyi çalışmalar dilerim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı