Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim kampanyası düzenleyerek daha önceki yıllarda abonelerinin bu özel gününü kutlarken, bu yıl da 96. Yılına özel Cumhuriyet’in kuruluşunu kutlamak açısından 1000 dakika, 1000 SMS ve 1 GB Turkcell bedava internet paketi vereceği beklenmektedir.

Turkcell tarafından henüz kampanya hakkında bir açıklama yapılmamıştır ama yapılması durumunda sitemiz üzerinden gerekli bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Turkcell 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim kampanyası 2019 yılına özel abonelerinin beklentisi yüksek olmakla birlikte her yöne 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile birlikte Turkcell bedava internet hediye edilmesi beklenmektedir. Hediyeler hakkında bir araştırma yapmaya başladıysanız, 29 Ekim 2019 Salı gününü beklemeniz gerekmektedir. Bu süreç içerisinde sitemiz üzerinden ekim ayı için hazırlanmış Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olarak, katılım sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell BİP ile Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Özel günleri aktif bir şekilde kutlamayı alışkanlık haline getirerek abonelerini mutlu etmeyi başaran Turkcell’den, Turkcell 29 Ekim kampanyası 2019 yılında da beklenmektedir. Daha önceki özel gün kampanyalarına bakıldığında bedava internet paketlerinin otomatik olarak hattınıza yüklendiği ve bir işlem yapmanıza gerek olmadığı görülmektedir.

Turkcell 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Kampanya Başvuru Şartları

Milli ve dini bayramlara ilave olarak doğum günlerini dahi unutmayan Turkcell’in Turkcell 29 Ekim kampanyası 2019 içinde özel bir sürpriz hazırlaması beklenmektedir. Önceki yıllarda verilen hediyelere başvuru için özel bir şartı olmayan Turkcell’in bu yıl da faturalı ve hazır kart kullanıcılarına otomatik olarak hediyelerini yüklemeleri beklenmektedir. Kullanım süreleri günlük olacağı düşünülen Turkcell 29 Ekim kampanyası 2019 hediyelerinin gün sonunda kalan kullanım olması durumunda da otomatik silineceği diğer yıllara bakılarak ön görülmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava Dakika 2020

Yorum Yap, Haydi Kazan

Henüz bir Turkcell 29 Ekim kampanyası 2019 açıklamasında bulunmayan Turkcell tarafından hediyeler hakkında bilgi verilmesi durumunda sitemizden duyurulacaktır. Ama bu süreçte internet paketiniz azaldı ya da bitti ise Turkcell bedava internet kampanyalarından haberdar olmak için yorum bölümünden yazabilir ve kampanyalara katılarak internet sorunuzu çözebilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı