Bedava İnternet

Turkcell 4.5G Hediye İnternet

Turkcell 4.5G Hediye İnternet

Turkcell, faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları için birçok kampanya düzenleyerek, özellikle de internetsiz kalma ya da internet aşımı gibi sorunlara Turkcell 4.5G hediye internet kampanyaları düzenleyerek abonelerinin memnuniyeti sağlamaktadır.

SİM Kupon Biriktir Turkcell 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından abonelerine yönelik düzenlenen ‘’SİM Kupan Biriktir’’ kampanyası ile bireysel Turkcell’li olan aboneler bol bol data paketleri kazanıyor. 16 Mayıs 2023 tarihine kadar devam eden kampanya sayesinde Turkcell 4.5G hediye internet kazanabilir, dilediğinizce internet kullanabilirsiniz. Bunun için ‘’SİM’’ mobil uygulamasını indiriyor ve ana sayfada bulunan günlük olarak yüklenen ‘’Kuponları Biriktir’’ denilerek belli bir sayıda kupon biriktirilerek internet kazanabilirsiniz.

  • 15 Kupon karşılığında Haftalık 1 GB,
  • 30 Kupon karşılığında Haftalık 2 GB,
  • 45 Kupon karşılığında Haftalık 3 GB,
  • 60 Kupon karşılığında Haftalık 4 GB,

Turkcell 4.5G hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell 4.5G Hediye İnternet

Emocan Çocuk Uygulaması 5GB Turkcell 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından çocuklarınız için hazırlanan ‘’Emocan Çocuk Uygulaması’’ ile çocuklarınızın rahatlıkla internete girmesini sağlayabilir ve ne kadar süre ile internete gireceğini de rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Kampanya 01 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte aylık 5 GB internet Turkcell 4.5G hediye internet kampanyası kapsamında hediye olarak verilmektedir.

Emocan Çocuk Uygulaması’nı telefonunuza Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve aylık 3,99 TL kullanım ücreti ile aylık abonelik için anahtar kelimenin SMS olarak gönderilmesi ile kullanılmaya başlayabilirsiniz. SMS gönderiminden sonra 5 GB Turkcell 4.5G hediye internet paketi de hattınıza otomatik olarak yüklenir. 1 aylık kullanım süresi dolmadan aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz ve ilk ay kullanım ücretsiz olduğu için herhangi bir ücret faturanıza yansıtılmaz. İptal sonrası 1 ay doluncaya kadar uygulama ve 5 GB hediye internet kullanımı devam eder.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell İnternet Hediye Etme

GNC Çatlat Hediyeni Kap Turkcell 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

30 Haziran 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılmak için yepyeni GNC uygulamasını telefonunuza indirerek Turkcell 4.5G hediye internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. GNC uygulaması, 26 yaşından küçük olan gençlere yönelik hazırlanmış bir uygulama olup, faturalı ya da faturasız aboneler faydalanabilir. ‘’GNC’’ uygulamasına girildikten sonra ‘’CATLAT’’ bölümüne girerek, kampanyadan faydalanmak istediğiniz haftanın 2 gününü belirlemeniz gerekiyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB Turkcell 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından faturalı hat kullanıcıları için düzenlenen kampanya ile faturanıza otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda 2 GB Turkcell 4.5G hediye internet hattınıza yüklenmektedir. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için tek yapılması gereken faturanızı otomatik ödemek için Dijital Operatör üzerinden talimat vermektir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell 4.5G Hediye İnternet

10 GB Turkcell 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli kampanyadan yararlanmak için hediye SIM kartta yer alan şifre eşliğinde 10 GB Turkcell 4.5G hediye internet kullanım hakkı verilecektir. Kampanyadan yararlanmak için başvuru yapabilmek için SMS atılması gerekmekte olup, hediye internet limiti sadece yurt içi kullanımlarda 6 ay boyunca kullanılabilmektedir. Aynı zamanda hattınızın 4.5G ile uyumlu olması gerekmektedir.

GENÇ Gece 1 GB Turkcell 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyadan sadece GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonesi olan kullanıcılar faydalanabilmektedir. Abonelere internetleri 1 GB olarak Turkcell 4.5G hediye internet paketi şeklinde 22:00-06.00 saatleri arasında kullanmak üzere yüklenir ve kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir. Daha sonra kampanyanın uzatılıp uzatılmayacağı Turkcell’in internet sitesi üzerinden duyurulur.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Turkcell bedava internet alma yöntemini vereceğiz. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu