Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava Dakika 2020

Turkcell Bedava Dakika 2020

Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM operatörü Turkcell, abonelerine farklı kategorilerde fırsatlar sunmaya devam ederken, Turkcell bedava dakika 2020 kampanyaları ile rahat rahat konuşmanızı sağlamaktadır.

Siz de Turkcell abonesi iseniz oldukça şanslısınız çünkü az sonra bahsedeceğimiz kampanyalar sayesinde kazanan siz olacaksınız.

Turkcell Bedava Dakika Nedir?

Turkcell bedava dakika, abonelerinin rahat rahat konuşmasını sağlayan ve paketleri dışında ekstradan sunulan konuşma süreleridir. Kampanyalara katılım için uygulamalardan faydalanabilir ya da TL yüklemeleri yapabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava dakika kampanyaları ile hem faturalı hem de hazırkart kullanıcılarını mutlu etmeye çalışırken, dakika kampanyaları sayesinde sevdiklerinizle bol bol konuşmanızı sağlayacaktır. Abone sayısını en fazla olan GSM operatörü olarak abone sayısını korumak için Turkcell kampanyalarında değişiklik yaparak, her kesime hitap etmeye çalışmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell bedava dakika sahibi olmanın ilk şartı Turkcell abonesi olmaktır ve sahip olduğunuz hat ile birlikte herhangi bir paket seçiminde bulunarak kazançlı çıkmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda diğer operatörlerden Turkcell’e numaraları değişmeden geçen abonelere özel de Turkcell bedava dakika kampanyaları düzenlenmektedir.

Turkcell Bedava Dakika 2019

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell bedava dakika kampanyalarından faydalanmak için Turkcell Dijital Operatör ile BİP uygulamalarını telefonunuza indirerek paketler kazanabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatörüm ile Bedava Dakika

Turkcell ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması sayesinde Turkcell bedava dakika kampanyalarına ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle sanal mağazalardan uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan ‘’Salla Kazan’’ kutusuna tıklayınız ve telefonunuzu bir kez sallayarak her hafta Turkcell bedava dakika paketlerine ilave olarak bedava SMS ve internet paketlerinden herhangi birinin kazanınız.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

BiP’ten Günlük 100 Dakika Kampanyası

‘’BiP’ten Günlük 100 Dakika Kampanyası’’ sayesinde BİP uygulaması üzerinden her yöne 24 saat boyunca konuşabilmek için öncelikle BİP uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra 1 TL karşılığında her gün 100 dakika her yöne Turkcell bedava dakika paketi kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için öncelikle telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’BIP 100DK’’ yazıp 2200’a ücretsiz göndermeniz gerekmektedir. Daha sonra bilgilendirme mesajı gönderilerek Turkcell bedava dakika paketinizin başladığı belirtilecektir.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell bedava dakika kampanyaları her yöne konuşma paketleri olarak abonelerine sunulurken, kampanya katılım şartları yazımızda anlatılacaktır.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma Kampanyası

Turkcell bireysel hazır kart abonelerine özel Turkcell bedava dakika kampanyası kapsamında 35 TL ve üzeri paket yüklemesi durumunda hafta sonu yani cumartesi ve pazar günleri Turkcell’lilerle sınırsız konuşabilirsiniz. 30 gün boyunca hiç ücret ödemeyeceğiniz bu kampanyaya katılım süresi 30 Kasım 2019 tarihinde son bulacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet

Turkcell Her Yöne 30 Dakika Bedava

Turkcell aboneleri için hazırlanan bir diğer Turkcell bedava dakika kampanyası ise sayesinde 30 dakika her yöne konuşma dakikası kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ‘’GEL DK’’ yazarak 2222’ye SMS göndermeniz gerekmektedir. Gönderim sonrasında bilgilendirme mesajı gönderilecektir ve aynı zamanda ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinden dakikalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Turkcell bedava dakika kazanma hilesi arayışı içerisindeyseniz, herhangi bir hile olmamakla birlikte en pratik yol; ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinden ‘’Salla Kazan’’ bölümüne giriş yapmaktır. Telefonunuzu bir kez sallayarak her yöne Turkcell bedava dakika paketleri kazanabilirsiniz. Sadece sürenizin biraz yüksek olmasını istiyorsanız, telefonunuzu yavaşça sallamanızı tavsiye ederiz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı