Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Turkcell günlük hayatınızda konuşmanın ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu bildiği için kullanıcılarını zor durumda bırakmamak adına Turkcell Bedava Dakika Paketleri ile hem faturalı hem de hazır kart kullanıcıları için kampanyalar düzenliyor. Abone sayısı oldukça yüksek olan Turkcell, düzenlediği bu kampanyalar sayesinde hem abone sayısını artırırken hem de mevcutta bulunan abonelerini memnun etmeye çalışıyor.

Abonelerinin her türlü ihtiyacı ile ilgilenen Turkcell yaşa ve meslek gruplarına bakarak, internet ve SMS paketleri hazırladığı gibi Turkcell Bedava Dakika Paketleri de hazırlayarak, avantajlı tarifeleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Siz de bu bedava dakika avantajları ile sevdiklerinizle doyasıya konuşmak istiyorsanız, BİP ve Dijital Operatör uygulamaları sayesinde istediğiniz bedava dakika paketlerinden kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 10 Kasım Hediyesi

Turkcell avantajlarından faydalanmak için öncelikle bir Turkcell hattına sahip olmanız gerekiyor ve eğer Turkcell’li değilseniz de numaranız değişmeden operatör değişikliği yaparak Turkcell’li olabiliyorsunuz.

Siz de Turkcell Bedava Dakika Paketleri ile birlikte tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi takip edebilir ve avantajlar sayesinde kazançlı çıkarak, iletişiminizin kısıtlanmasını engellemiş olursunuz.

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Turkcell Dijital Operatör ile Bedava Dakika

Turkcell’in daha önceden Turkcell Hesabım adını verdiği ve şuan Dijital Operatör olarak bilinen uygulaması sayesinde bedava dakika kazanabilir ve bunun için öncelikle uygulamayı indirmeyi unutmamalısınız. Uygulamayı indirdikten sonra sol üst kısımda bulunan üç çizgiyi tıklayarak menüye giriş yapabilir ve burada ‘’Turkcell Salla Kazan’’ uygulamasını tıklayarak, tek bir sallama hareketi ile Turkcell Bedava Dakika Paketi kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Kullananlar Yaşadı! Herkese 30 GB Bedava Hediye İnternet Müjdesi Geldi

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Turkcell Gurbet Tarifesi ile Bedava 1000 Dakika

Turkcell Gurbet Tarifesi’ne dahil olan müşteriler 20 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda aylık kullanabilecekleri 1000 dakika bedava konuşma paketi ile birlikte 1 GB BİP’te kullanabilecekleri bedava internet kazanabilirler. Bedava dakikalar yurt içi kullanımlarda geçerli olmakla beraber, 1 GB BİP interneti ile BİP uygulamasının kullanılabildiği ülkelerle hem sesli hem de görüntülü iletişim sağlanabilmektedir. Tabiki bunun için App Store ya da Play Store üzerinden BİP uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Turkcell ile Her Yöne Bedava Dakika

Turkcell ile her yöne bedava dakika kazanmak için öncelikle Turkcell BİP Messanger uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Çünkü Turkcell özellikle özel günleri unutmadığı için bugünlerde BİP kullanıcılarına özel bedava dakika paketleri hediye ederek, sevdiklerinizle dilediğinizce konuşmanızı sağlamaktadır. Bunun dışında BİP ile 100 dakika bedava konuşma paketi veren Turkcell, BİP Messanger uygulaması üzerinden bedava dakikalara ilave olarak bedava internet paketi de vermektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Aralık 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Bedava Konuşma

Turkcell hazır kart müşterilerini de asla unutmuyor ve onlara özel hazırladığı kampanya sayesinde hafta sonu kullanıcılarının Turkcell’lilerle bedava konuşma yapmasını sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken 35 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmaktır. Böylelikle her hafta cumartesi ve pazar günü Turkcell’li sevdiklerinizle sınırsızca konuşabilir ve herhangi bir ücret ödememenin keyfine varabilirsiniz. Kampanyaya otomatik olarak katılım sağlanmaktadır ve 35 TL ve üzeri TL yüklemesi sonrasında Turkcell tarafından gelen bilgilendirme mesajı sonrasında bedava konuşma her hafta sonu için geçerli olacaktır. Kullanımlar sadece yurt içinde geçerli olmakla birlikte Turkcell’liler arasında gerçekleştirilmektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı