Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet 2020 yılında da kampanya olarak abonelerine sunulurken, hattını Turkcell’e taşıyan yeni abonelerden Turkcell uygulamalarını telefonlarına indirenler hatta faturasız hat kullanıcıları TL yükledikleri zaman 1 GB ile 10 GB arasında internet kazanabiliyor. Kısaca sadece faturalı hat kullanıcıları değil, faturasız hat kullanıcıları da Turkcell bedava internet 2020 yılında da kazanmaya devam ediyor.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet 2020 Nedir?

Turkcell tarafından sunulan Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları sayesinde ücretsiz internet yani Turkcell GB kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet paketlerini kullanım süresi içerisinde kullandığınızda tarifenize yansıtılan herhangi bir ücret söz konusu olmamaktadır. Siz de Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarından sitemiz sayesinde haberdar olarak, paket ya da tarifinize ek Turkcell bedava internet paketleri kazanabilir, dilediğiniz gibi internette zaman geçirebilirseniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi Turkcell GSM operatörünü kullanan abonelerinde zaman zaman internet paketleri yetersiz gelmekte ve Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarına yönelik arayış içerisine girmektedir. Özellikle paketler yenilendiği zaman başlangıçta sorun yaşanmasa bile ay sonuna doğru paket dolduğu için internet ya kapanmakta ya da akıllı fatura kapsamında kısıtlı kullanım söz konusu olabilmektedir. Bu durumda kazançlı çıkmak için sitemiz üzerinde verilen ipuçlarından yardım alarak, ücretsiz olarak Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarından faydalanarak internet kullanım sorununuza çözüm üretebilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir ücret ödemenize de gerek duyulmamaktadır. Sadece bir uygulama yüklemeniz ya da Turkcell uygulamaları üzerinden mesajlaşmanız sonucunda Turkcell bedava internet 2020 kapsamında bedava internet kazanmanıza yeterli olmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken bir husus vardır ve paketlerden bazılarını önceden kullanmış olabilirsiniz. Bu durumda deneme yanılma yolunu kullanarak, paketleri kullanıp kullanmadığınızı kendiniz deneyebilirsiniz. Ayrıca Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarını öğrenmek için 2222’ye SMS gönderebilirsiniz ve bedava internet kalan kullanımlarınızı da 2222 numaralı SMS yani mesaj servisi üzerinden ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları sayesinde internet aşım ücreti gibi bir sorunu ortadan kaldırabilir ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Paycell’le Ödeyerek Bedava İnternet

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları ile dikkat çekmeyi başarırken, aboneleri için sürekli yenilikler sunmaya devam ediyor. Dev operatör firması olarak abonelerine güzel hediyeler sunan Turkcell, Paycell ile ödeyerek kazan kampanyası ile de abonelerine bedava internette dahil olmak üzere farklı hediyeler kazandırmaya devam ediyor.

Paycell, Turkcell tarafından oluşturulmuş bir platform olarak; alışverişleriniz sonucunda kazandığınız hediyeler ile ücretsiz konuşma, mesajlaşma ve bedava internet hakkı sunuyor. Play Store üzerinden Paycell ile alışveriş yaparak TL kazanın ve kazandığınız TL’lerle sevdiklerinizle doyasıya konuşun ya da bedava internet sayesinde internetin keyfine varın.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Nasıl Katılabilirim?

Google Play Store üzerindeki ödeme yönteminizi Paycell Turkcell olarak seçerek kampanyaya katılabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce 2255’e ‘’Google Play’’ yazdıktan sonra SMS olarak göndermeniz durumunda Turkcell Paycell kampanyası kapsamında bedava internet 2020 kampanyasına katılmış olursunuz. Daha sonrasında iptal etmek isterseniz de 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava internet

Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarından olan Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası sayesinde 1 GB ile 5 GB arasında bedava internet kazanabilir ya da Fizy üyeliği, bedava SMS ve konuşma paketleri kazanabilirsiniz. Kampanya Adı: Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta ile Hediye Nasıl Kazanılır?

Turkcell bedava internet 2020 kampanyası kapsamında olan Turkcell Sürpriz Nokta, Turkcell tarafından oluşturulmuş oyun niteliğinde bir uygulama olup, Turkcell BİP uygulamasının ‘’Keşfet’’ bölümü üzerinden “Turkcell Sürpriz Nokta” kanalına ulaşarak, takip ederek ‘’Oyna’’ mesajını göndererek katılabilirsiniz. Sürpriz kutuların olduğu yere gidip, kutuları toplayarak oyunu sürdürebilir ve Turkcell bedava internet 2020 kampanyası kapsamında internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet

Turkcell Yaani uygulaması ile 2 GB bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken ‘’Yani’’ uygulamasını kullanmaktır. Üstelik uygulamayı kullanmak ücretsiz olup, yerli arama motoru ‘’Yani’’ ile istediğiniz her bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları arasında olan Turkcell Yani arama motoru uygulaması ile her gün arama yapmanız sonucunda bir haftanın sonunda 2 GB bedava internet hattınıza otomatik bir şekilde, mesaj falan göndermenize gerek kalmadan yüklenir.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ İle 1 GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları saymakla bitmiyor ve bu kapsamda Turkcell Genç paketleri kullanıcılarına 1 GB bedava internet hediye edilmektedir. Bunun için öncelikle Turkcell GNÇ üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer zaten GNÇ üyesi iseniz, 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak aylık kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Yükle Kazan İle Bedava internet

Turkcell bedava internet 2020 kampanyası içerisinde olan TL yüklen kazan kampanyası ile ne kadar çok yükleme yaparsanız o kadar çok bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell faturasız hat kullanıcısı iseniz, TL yükleyerek bedava internet kazanabilmek için hattınıza en az 20 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapmanız yeterli olmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell bedava internet veren uygulamaları kullanarak siz de pratik bir şekilde bedava internet sahibi olabilirsiniz. Üstelik sadece uygulamaları indirerek 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Dijital Operatörüm Uygulaması ile Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell tarafından sunulan ‘’Dijital Operatörüm’’ sayesinde Turkcell ile ilgili tüm işlemlerinizi halledebildiğiniz gibi telefonunuzu sallayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra her hafta ‘’Salla Kazan’’ uygulamasına girerek Turkcell bedava internet kazanabileceğiniz gibi, farklı hediyelerde kazanabilirsiniz. Kazandığınız hediye ile ilgili içerik mesajı telefonunuza geldikten sonra hemen hediyenizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnterneti

Turkcell tarafından oluşturulmuş BİP uygulaması sayesinde birçok Turkcell bedava internet 2020 kampanyası kapsamında hediyeler kazanabilirsiniz. Bu nedenle Turkcell BİP uygulaması üzerinden birçok kanala abone olarak takip etmek koşuluyla internet kazanabileceğiniz gibi BİP uygulaması üzerinden mesajlaşma, konuşma ve görüntülü arama için arkadaşlarınızı davet ederek, 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Bedava İnternet Kazan

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan ‘’Turkcell Toplantıdayım’’ uygulamasını indirerek abone olduktan sonra her hafta 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamaya Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz ve haftalık ‘’Turkcell Toplantıdayım’’ uygulamasını haftalık 5 TL ücret ödeyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  2019 Kasım Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava internet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bunlardan biri olan ‘’Dergilik’’ uygulamasını indirerek, ilk defa telefonunuza indirdiğinizde hem faturalı hem de faturasız kullanıcılar 1 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilirler.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Sim Uygulaması İndir 1 GB İnternet Kazan

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları içerisinde olan Turkcell Sim uygulamasını indirerek kadınlara yönelik içerikleri ulaşırken, sunduğu kolaylıklar ile beğeni topluyor. Ayrıca Turkcell Sim uygulamasını indirerek, 1 GB bedava internet kazanabilir ve sevdiklerinizle paylaşarak da internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell bedava internet kazanma yolları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, sitemizi takip edebilirsiniz. Güncel olarak bilgi paylaşımında bulunduğumuz sitemiz sayesinde anında bedava internet kazanarak, rahatlıkla internete girebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

Turkcell çalışan yakınlarının faydalanabileceği Turkcell Platinum’la 18 GB Turkcell bedava internet kazanılabileceği gibi her yöne 2000 dakika ve 100 SMS hakkı da bulunmaktadır. Paketin aylık fiyatı 76 TL olmakla birlikte başvuru yapıldıktan sonraki ilk fatura kesim tarihi ile birlikte tarife devreye girmektedir.

Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik için Turkcell çalışanı tarafından ‘’CALISAN’’ yazıldıktan sonra 2200’a SMS olarak gönderilir ve çalışan yakını kendi numarası üzerinden ‘’CALISAN18GB’’ yazarak 2200’a SMS göndermelidir. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihinde dolmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Emocan Çocuk Uygulaması ile 5 GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kazanma yolları  arasında olan Emocan Çocuk Uygulaması ile aylık 5 GB internet kazanmak için katılım tarihi 1 Ocak 2020 tarihinde dolmaktadır. Uygulamayı indiren Turkcell kullanıcıları, çocukların telefonda harcadıkları süreyi belirledikleri gibi, aylık 5 GB bedava internet kazanabilirler. Emocan Çocuk uygulaması ücretsiz bir uygulama olmakla birlikte hem Android hem de iOS işletim sistemleri tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Uygulamayı indirmek için AppStore ya da Play Store’a ‘’ Emocan Çocuk’’ yazılması yeterli olmaktadır. Daha sonra uygulamayı kullanmak adına 2200’a ‘’EMOCAN COCUK’’ yazılıp SMS olarak gönderilmelidir.

Emocan Çocuk uygulaması ilk ay ücretsiz olmakla birlikte sonraki aylarda kullanım ücreti 3,99 TL olarak belirlenmiştir.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Faturalı Haydi Gel Ayda 1 GB ya da 3 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell faturalı hat kullanıcısı olan aboneler, 1 yıl boyunca isterse 1 GB isterse 3 GB Turkcell bedava internet 2020 kapsamında kazanma şansına sahip olabilirler.

Yılda her ay için 1 GB bedava internet kazanabilecek tarifeler;

 • Akıllı 2 GB,
 • Akıllı 3 GB,
 • Akıllı 5 GB,
 • Engel Tanımayan Hepsi 1-2-5 GB,
 • Faturalı 2 -3 GB,
 • Faturalı 4 GB Plus,
 • Faturalı Avantaj 5 GB,
 • GNC 4 GB,
 • Fırtına 2 GB,
 • Lifecell Seçmece Karışık 1 GB
 • Lifecell Fırsat 5 GB,
 • Turbo 1 GB,
 • Turbo Eko 1 GB,
 • Turbo Avantaj 2 GB,
 • Turbo Yeni 3 GB,
 • Yeşil Beyaz 2 GB,
 • Yeşil Beyaz 4 GB tarifeleridir. Kısaca 49 TL’den az paketler için aylık 1 GB bedava internet hediye edilirken, 49 TL ve üzeri paketler için aylık 3 GB bedava internet hediye edilir.

Yılda her ay 3 GB bedava internet kazandıran tarifeler;

 • Faturalı 3-7-11 GB,
 • Fırtına 4-8-16 GB
 • GNC 8 – 12– 16 -20 GB,
 • İnterneti Bol 6 GB,
 • Kamu Kurum 2 – 4 – 8 GB,
 • Lifecell Fırsat 7– 9 GB,
 • Lifecell Plus 3 – 5 GB,
 • Platinum 10– 12 – 15 – 18 – 20– 25 – 35– 50 GB,
 • Platinum Mega 10– 15– 20 GB,
 • Turbo 2– 3– 4– 5 – 6 – 7 GB,
 • Turbo Avantaj 3 GB
 • Turbo Bizbize 3– 5– 7 GB,
 • Turbo Ekstra 2 – 4 – 5 – 6 GB
 • Yeşil Beyaz Platinum 16– 32 GB tarifeleridir.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Akıllı 5 GB – 1 GB Tarifesi ile Bedava İnternet

Akıllı faturaya geçiş yapan Turkcell aboneleri de Turkcell bedava internet 2020 kazanma yolları arasında bulunan bu yol sayesinde 5 GB bedava internet kazanabilirler. Akıllı fatura sayesinde limit aşılması söz konusu olmayacağı için sürpriz faturalar gelmez ve tarifeye ister aylık isterse yıllık abone olunabilir. 5 GB bedava internet dışında her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve 1000 SMS ile birlikte, Dergilik uygulamasında kullanılmak üzere 5 AGB internette hediye edilir. Akıllı 5 GB tarifesine geçmek isteyen abone “GEC AK5GB” yazıp S 2200’a göndermelidir. Aynı zamanda bu tarife kapsamında aboneleri 1 GB yedek internet hakkı sunulmaktadır. Abonenin interneti tümüyle bittiği zaman bir yıl içinde en fazla 3 kez yedek internet devreye girmektedir. Bunun içinde abone “YEDEK1GB” yazıp 2200’a göndermelidir.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Hazır Kart

Turkcell kampanyalarını sadece faturalı hat kullanıcıları için düzenlememektedir. Ayrıca Turkcell bedava internet hazır kart kullanıcıları içinde olmakla birlikte aylık bedava internet kazanma şansına sahip olabilirler.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Hediye 2 GB Kampanyası

Turkcell bedava internet hazır kart aboneleri için düzenlenen Hediye 2 GB kampanyası, Enflasyonla Mücadele Kanalı kapsamında 45 TL ve üzeri TL yükleyen aboneler için tanımlanmaktadır. BİP üzerinden sağlanan katılım sonucu her yükleme sonrasında aylık 2 GB bedava internet kazanılmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Mobil ve Banka Yüklemelerine Bedava İnternet

Turkcell hazır kart kullanıcıları tarafından mobil ya da banka aracılığı ile TL yüklenmesi sonucunda Turkcell bedava internet hazır kart kullanıcılarının hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Üstelik her TL yüklemesi sonucunda 1 GB bedava internet hediye edilir.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Kazandıran Kampanya ile Bedava İnternet

Turkcell bedava internet hazır kart abonelerine 7 ay ve üzeri düzenli TL yüklemeleri sonucunda otomatik olarak yüklenir. 7 ay sonrasındaki ilk TL yüklemesi sonucunda 3 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet BİP

Tukcell tarafından hazırlanmış olan BİP uygulaması sayesinde aboneler Turkcell bedava internet kazanabiliyor.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

BiP Kullan Kazan Kampanyası

Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının 1 Nisan 2020 tarihine kadar katılabileceği BİP kullan kazan kampanyası ile haftalık 2 GB bedava internet kazanabilirler. Her ay BİP kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BİP Yıldızları kendilerine gönderilen özel hedefleri süre içerisinde gerçekleştirse Turkcell bedava internet BİP sayesinde kullanıcıların oluyor.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları arasında olan 4.5G hediye BİP 1GB kampanyası ile internet paketinizden kullanmadan 4.5G hızında sevdiklerinizle sesli ve görüntülü olarak konuşabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilecek tarifeler ise;

 • Uçuran 1GB,
 • Uçuran 1GB Plus,
 • Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus,
 • Uçuran 3GB, 3GB Plus,
 • Uçuran 4GB, 4GB Plus,
 • Mini 1GB Paketi ,
 • Yıldız 1-3 GB,
 • Yıldız 3-4- 5 GB Paketi,
 • Yıldız 6GB,
 • Yeni Yıldız 1-2-3 GB,
 • BOL 1-2 GB,
 • Bol 3GB Paketi,
 • Her Yöne 50 DK- 100 DK-500 DK,
 • Süper Üçlü 2 -3-4 GB,
 • Süper Üçlü 2-3-4 GB Plus, Süper
 • Uçuran Ekstra 500-700 DK,
 • Uçuran Ekstra 2-3-4-8 GB,
 • Uçuran Fırsat 6GB olarak belirlenmiştir.

Turkcel bedava internet 2020 kapsamında yüklenecek olan 1 GB bedava internet BİP sesli ve görüntülü aramalarda kullanılabilecektir.

Turkcell Bedava İnternet Paketi

Turkcell bedava internet paketi 2020 yılında da abonelerini mutlu etmeye devam ediyor. Detaylar için sitemizi takip edebilir ve güncel bedava internet kampanyalarından haberdar olarak internetin tadına varabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell Faturalıya Otomatik Ödeme Talimatı İle 5 GB Bedava internet

Turkcell tarafından faturalı hat kullanıcılarına yönelik hazırlanan Turkcell bedava internet 2020 kampanyası kapsamında otomatik ödeme talimatı vermeniz sonucunda haftalık kullanmak üzere 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ‘’Dijital Operatörüm’’ üzerinden seçim yapabilir ve kredi kartınızı tanımlayarak otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Talimat verildikten sonra ilk fatura ödemesi sonrası 5 GB bedava internet hattınıza yüklenir.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu