Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell tarafından sunulan Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarına yönelik bilgilendirme yapan sitemiz, hem faturalı hem da hazırkart kullanıcılarına yönelik hazırlanmış kampanyalara yönelik aboneleri haberdar ederken, Turkcell bedava internet paketleri sayesinde internetsiz kalmanızı da engellemeye çalışmaktadır.

Turkcell bedava internet paketi için sizlere yönelik hazırlanan içeriklerimizi takip ederek, Turkcell’in hazırladığı en yeni kampanyalara katılabilir ve bedava internet hediyelerinden kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019 Nedir?

Turkcell tarafından tüm abonelerine yönelik hazırlanan kampanyalar sonucunda kazanılan ücretsiz internet paketlerine Turkcell bedava internet denir. Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarına katılmadan önce konu ile ilgili doğru olarak bilgilenmenizi tavsiye ederiz. Çünkü kampanyaların bazıları haftalık bazıları ise aylık olmakla birlikte, kullanım süresi dolduktan sonra faturanıza paket kullanımına yönelik bir ücret yansıtılabilir.

Turkcell’e hattını taşıyan diğer GSM operatörü abonelerinden Turkcell uygulamalarını indirerek kullananlara hatta TL yüklemesi yapanlara kadar hem faturalı hem de hazırkart aboneleri 1 GB ile 10 GB arasında Turkcell bedava internet paketleri kazanabiliyor.

Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell SİM Uygulaması ile İndirim Paylaş 1 GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları arasında yer alan ‘İndirim Paylaş’’ kampanyasına katılan aboneler günlük kullanabilecekleri 1 GB bedava internet paketi kazanabiliyor. 21 Şubat 2020’ye kadar devam edecek kampanya kapsamında SİM uygulamasını kullanarak modadan dekorasyona, astrolojiden yemeğe hayatı kolaylaştıran birçok bilgiye sahip olunabileceği gibi, uygulama üzerinde yer alan ‘’İndirim Paylaş’’ kampanyasını kullanan aboneler de 1 GB bedava internet kazanabiliyor. Bireysel hatlı Turkcell abonelerinin yararlanabildiği kampanya süresi boyunca her abone 1 kez kampanyaya katılabilmektedir.

Paycell ile Fatura Öde 1 GB Bedava İnternet

Paycell uygulaması üzerinden yapılacak ilk telefon faturası ödemesi sonucunda 1 GB Turkcell bedava internet kazanılmaktadır. Kampanya katılım bir kez gerçekleştirilmektedir ve kampanya katılarak internet kazanmak isteyen abonelerin “FATURA” yazıp SMS olarak 5955’e göndermeleri gerekmektedir.

Faturalı Haydi Gel Kampanyası ile Bedava İnternet

Turkcell faturalı hat kullanımına geçen aboneler, 1 yıl boyunca her ay kullanabilecekleri aylık 1 GB ya da 3 GB Turkcell bedava internet kazanabilirler.

Aylık 1 GB bedava internet kazandıran tarifeler;

 • Engel Tanımayan Hepsi 1 GB – 2 GB – 5 GB,
 • Faturalı Avantaj 5 GB,
 • GNC 4 GB,
 • Lifecell Seçmece Karışık 1 GB,
 • Turbo Avantaj 2 GB,
 • Turbo Yeni 3 GB,
 • Yeşil Beyaz 2 GB – 4 GB
 • Akıllı 2 GB – 3 GB – 5 GB,
 • Faturalı 2 GB – 3 GB – 4 GB Plus,
 • Fırtına 2 GB,
 • Lifecell Fırsat 5 GB,
 • Turbo 1 GB,
 • Turbo Eko 1 GB tarifeleri olarak sıralanabilir.

Aylık 3 GB bedava internet kazandıran tarifeler;

 • Faturalı 3 GB – 7 GB – 11 GB,
 • Fırtına 4 GB – 8 GB – 16GB,
 • GNC 8 GB – 12 GB – 16 GB – 20 GB,
 • Kamu Kurum 2 GB – 4 GB – 8 GB,
 • Lifecell Plus 3 GB – 5 GB,
 • Lifecell Fırsat 7 GB – 9 GB,
 • İnterneti Bol 6 GB,
 • Platinum 10 GB – 12 GB – 15 GB – 18 GB – 20 GB – 25 GB – 35 GB – 50 GB,
 • Turbo Ekstra 2 GB – 4 GB – 5 GB – 6 GB,
 • Turbo Avantaj 3 GB,
 • Turbo Bizbize 3 GB – 5 GB – 7 GB,
 • Platinum Mega 10 MB – 15 MB – 20 MB, Turbo 2 GB – 3 GB – 4 GB – 5 GB – 6 GB – 7 GB,
 • Yeşil Beyaz Platinum 16 GB – 32 GB tarifeleri olarak belirtilebilir.

Kısaca aboneler 49 TL ve üzeri ödemesi olan bir pakete geçtiklerinde 3 GB bedava internet kazanırken; 49 TL altı fatura ödemesine sahip olan bir paket aboneliği için 1 GB bedava internet kazanmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet 2019

Emocan Çocuk Uygulaması ile 5 GB Bedava İnternet

Çocuklarının telefonda geçirdikleri süreyi kontrol edebilmek isteyen ebeveynler için hazırlanmış olan ve 1 Ocak 2020’ye kadar geçerli olacak uygulama kapsamında da aboneler, çocuklarının ne kadar telefonda zaman geçirdiklerini belirlerken; aylık kullanım için 5 GB Turkcell bedava internet paketi de kazanabilirler.

Emocan Çocuk Uygulaması Play Store ya da App Store üzerinden telefonlara indirilebilir ve burada olması gereken ise, telefonun en az 2 GB RAM’e sahip olmasıdır. Uygulama indirildikten sonra kullanılabilmesi için, ‘’EMOCAN COCUK’’ yazılarak SMS olarak 2200’ gönderilmesi gerekmektedir. Uygulama ilk ay ücretsiz olarak kullanılırken, sonraki aylarda 3,99 TL faturaya yansıtılır.

Akıllı 5 GB Tarifesi ile Bedava İnternet

Faturalı hatta geçiş yapan hazırkart kullanıcılarına 5 GB Turkcell bedava internet hediye edilirken, akıllı fatura tarifesinde limit aşma gibi bir ihtimal söz konusu olamaz ve tarifeye aboneler aylık ya da yıllık olarak isteğe bağlı abone olabilirler.

Akıllı 5 GB tarifesinde bedava internet kullanımı dışında her yöne 750 dakika konuşma hakkı ile birlikte 1000 SMS paketi ve Dergilik uygulamasında kullanmak üzere 5 GB internet hediye edilir. Aylık ücreti 49 TL olan bu tarifeye abone olan kullanıcılar; 5 GB internet dışında Lifebox’ta 25 GB depolama alanına da ücretsiz sahip olurlar.

Akıllı 5 GB tarifesine geçiş yapabilmek için “GEC AK5GB” yazıp 2200’a mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da tarifeye geçiş yapılabilmektedir.

Turkcell bedava internet kampanyaları içerisinde yer alan Akıllı 5 GB tarifesine geçen aboneler, 1 GB yedek internet hakkına sahip olurken; bir yıl içerisinde en fazla 3 kez bu fırsattan yararlanabilmektedir. Tarife kapsamında 1 GB Turkcell bedava internet paketinden faydalanmak isteyenler  “YEDEK1GB” yazıp SMS olarak  2200’a göndermelidirler.

4,5G’ye Geçen Aboneler için 10 GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları içerisinde yer alan 4,5G ‘ye geçen abonelere yönelik düzenlenmiş 10 GB bedava internet kampanyasına katılımda çok kolaydır. Tek yapılması gereken 4.5G ile uyumlu bir sim kart sahibi olmak adına Turkcell Cep Merkezleri’ne gidilmesidir.

6 Ay Geçerli 10 GB Bedava İnternet

Kampanyada yararlanmak için 4.5G uyumlu bir SİM kart sahibi olmak gerekmektedir. 6 ay kullanım için 10 GB Turkcell bedava internet 2019 kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için Cep Merkezleri tarafından verilmiş olan promosyon kodunun kullanılması gerekmektedir ve “ENHIZLI” yazılarak bir boşluk bırakıldıktan sonra promosyon kodu yazılarak 2222’ye SMS olarak gönderilmesi gerekir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında en çok ilgi gören kampanyalar BİP ve Salla Kazan gibi kampanyalar olurken, bu kampanyalar kapsamında bedava internet kazanmak için BİP ve Dijital Operatör adlı uygulamaları indirmek yeterli olmaktadır. Bunun dışında bedava internet yapmak için bazı Turkcell uygulamalarını indirmek gerektiği gibi mesaj yolu ile de yapılan yüklemeler karşısında internet kazanılabilmektedir.

Ayrıca özel günleri de unutmayan Turkcell, doğum günü ve bayram gibi günlerde de bedava internet hediye etmektedir ve bu paketleri alabilmek için herhangi bir işleme gerek kalmadan Turkcell tarafından bedava internet paketleri hatlara otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Turkcell bedava internet 2020 yılı kampanyalarına bakıldığında en çok ilgi gören kampanyalar;

 • Turkcell bedava internet kampanyası,
 • Turkcell BİP bedava internet kampanyaları,
 • Turkcell Kurban Bayramı bedava internet kampanyası,
 • Turkcell Salla Kazan bedava internet paketleri,
 • Turkcell Enflasyonla Mücadele bedava internet kampanyası olarak dikkat çekmektedir. Bu kampanyalar kapsamında yüklenen internet paketleri ücretsiz olmakla birlikte otomatik olarak yüklenmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019

Turkcell bedava internet kazanmak için bazı uygulamaların telefonlara indirilip, kullanılması yeterli olmaktadır. Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında en çok ilgi çeken BİP olmakla birlikte, Turkcell’in uygulamaları genellikle bedava internet kazandırmaktadır. Kazandıran uygulamalar açısından bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilir ve güncel kampanyalar hakkında en hızlı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet BiP Kampanyası

BİP uygulaması Turkcell’in bir uygulaması olarak en çok kazandıran Turkcell bedava internet veren uygulama olarak yerini korumaya devam etmektedir. Düzenli olarak yapılan güncellemeler sayesinde BİP kullanıcıları bedava internet kazanmaya devam ederken, konuşma ve görüşme gibi ihtiyaçlarını da BİP üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Turkcell BİP telefona indirildikten sonra uygulama üzerinde bulunan ‘’Keşfet’’ bölümüne gelinerek, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olunabilir ve ‘’Kim 1 GB İster?’’ yarışmasına katılarak da hem eğlenilip hem de bedava internet kazanılabilir.

Aynı zamanda BİP uygulaması üzerinde grup kurarak sohbet eden kullanıcılarda bedava internet kazanırken, yapılan görüşmeler ve yazışmaların yoğunluğuna göre de Turkcell bedava internet kazanılmaktadır.

Turkcell Yaani ile Bedava İnternet Kampanyası

Yaani Arma Motoru olarak hem bilgi alışverişi konusunda yardımcı olurken hem de Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yerini alarak hediye internet paketleri vermektedir. Yaani Arama Motoru’nu telefon ya da tabletinize indirerek, arama için kullanmanız sonucunda arama sayınıza göre katlanan internet paketiniz bedava olarak hattınıza yüklenmektedir.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ aboneleri, Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan GNÇ uygulaması ile bedava internet kazanabiliyor. Uygulamayı indiren genç kullanıcılar ‘’Çatlat’’ adı verilen bölüme gelerek, kampanyadan faydalanmak istedikleri iki günü seçerek uygulamaya o günlerde girerek, Turkcell bedava internet paketlerini alabilirler.

Turkcell Dergilik Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik adını verdiği uygulaması ile abonelerinin rahatlıkla dergi ya da gazete okumasını sağlarken, uygulamayı ilk kez indirdikleri zaman Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasındaki Dergilik uygulaması sayesinde bedava internet paketi kazanırlar. Uygulamanın indirilmesi ve kullanılması ile beraber kazanılan internet paketleri otomatik olarak kullanıcı hatlarına yüklenir.

Turkcell Bedava İnternet Faturalı

Turkcell bedava internet faturalı hat kullanıcılarına özel kampanyalar düzenleyerek, abonelerinin internet aşım ücreti gibi bir sorunla karşılaşmalarını engellemeyi amaçlamaktadır. Siz de Turkcell faturalı hat kullanıcısı iseniz, sitemiz üzerinden kampanyalarını öğrenerek, katılım sağlayabilir ve internet aşım ücreti ya da internetsiz kalma gibi sorunlara son verebilirsiniz.

Turkcell Süper Hediye 2 GB Bedava İnternet

Bireysel faturalı hat kullanıcılarına yönelik düzenlenmiş kampanya sayesinde herhangi bir pakette taahhüdü bulunan bir kullanıcı, bir üst pakete geçiş yaparsa geçilen paket ve eski paket arasındaki fiyat farkı hesaplanarak, abone süreniz de dahil edilerek otomatik olarak 2 GB Turkcell bedava internet paketiniz hattınıza otomatik olarak yüklenir.

Turkcell Bedava İnternet Faturasız

Turkcell bedava internet faturasız hat kullanıcıları içinde hediye edilmekte olup, sadece faturasız hat kullanıcılarına yönelik kampanyalar mevcuttur. Sitemiz üzerinden kampanyalardan haberdar olabilir ve kampanyalara katılarak TL’lerinizden kaybetmeden internet paketleri kazanabilirsiniz.

Tanışma Hediye Seti 3 GB Bedava İnternet

Turkcell müşterisi değilseniz ve Turkcell hazırkart müşterisi olmayı planlıyorsanız, Turkcell bedava internet faturasız kampanyalarından olan Tanışma Hediye Seti 3 GB kampanyasına katılarak, ilk ay için internet kazanabilir ve internetin keyfine varabilirsiniz.

Faturalı’ya Gel 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet faturasız hat kullanıcılarına yönelik kampanya ile faturalı hatlardan herhangi biri için geçiş yapılması durumunda 6 ay boyunca her ay 1 GB internet hediye edilmektedir. Otomatik olarak tanımlanacak olan internet kullanımı 6 ayın sonuna sona erecektir.

Turkcell Bedava İnternet 2019

Bedava İnternet Turkcell 2222

Bedava internet Turkcell 2222 hattına SMS gönderilmesi sonucunda kazanılabilmektedir. Bu nedenle Turkcell hediye internet denilince akla 2222 numaralı servis gelmektedir.

Turkcell Hediye Haftalık 1 GB internet

Bedava internet Turkcell 2222 kampanyaları arasında yer alan haftalık 1 GB internet kampanyası sayesinde 1 GB internet kazanarak doyasıya internet kullanabilir siniz. 1 GB internet kazanmak için haftalık TL yüklemesi yapmanız ve bireysel müşteri olmanız gerekmektedir.

Turkcell bedava internet paketiniz yüklendikten sonra bu paketi arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize gönderebilir ve bedava internet Turkcell 2222 servisini kullanarak, paylaşım yapabilirsiniz. Bunun için “HEDIYE HAFTALIK 1 GB 5*********” yazarak göndermek istediğiniz numarayı yazmanız sonucunda hediye internet gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı şekilde bedava internet paketlerinizden kalan miktarları kontrol etmek için ‘’KALAN’’ yazarak 2222’ye SMS olarak göndermeniz sonucunda ne kadar internet limitiniz kaldığını da öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Bayramı

Sizde Turkcell abonesi iseniz, her yıl olduğu gibi bu senede Turkcell bedava internet Ramazan Bayramı paketleri sayesinde internetin keyfine varabildiniz. En çok aboneye sahip olan, abonelerin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını giderebilmek için sık sık bedava internet kampanyaları düzenlerken, özel günleri unutmayarak abonelerinin gönülleri kazanmayı başarıyor.

2019 yılı Ramazan ayının son günleri için abonelerinin meraklı bekleyişini boşa çıkarmayan Turkcell Ramazan Bayramı’na özel internet paketi hediyeleri ile abonelerinin bayramlarını kutlarken, bundan sonraki yıllarda da farklı kampanyalar düzenleyerek ilk sırada kalmaya devam edeceğe benziyor.

Turkcell Bedava İnternet Kurban Bayramı

Turkcell bedava internet Kurban Bayramı kampanyası ile abonelerinin beklentilerini karşılarken, sürekli yenilediği kampanyaları sayesinde Turkcell abonelerini memnun etmeye devam ediyor. Özel günlere dair Turkcell tarafından düzenlenecek olan kampanyalara yönelik paylaşımları takip ederek, detaylar hakkında bilgi sahibi olabilir ve kampanyalara katılım sağlayarak bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olarak kampanya kapsamında bedava internet kazanabilir ve sistem tarafından otomatik olarak yüklenen Turkcell bedava internet Kurban Bayramı paketleri ile kazançlı çıkabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu