Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2022 Fizy Kampanyası Devam Ediyor

Turkcell Bedava İnternet 2022 fizy Kampanyası Devam Ediyor

Turkcell ülkemizin en büyük GSM operatörü olarak, kullanıcı sayısı açısından ilk sırada yer almaktadır. Yıllardır düzenlediği farklı kampanyalarla abonelerine dost olan Turkcell, Turkcell bedava internet 2022 yılına ait kampanyalarının çok tutulması üzerine birçoğunun katılım süresini uzatarak, müşterilerinin talepleri doğrultusunda onların görüşlerini önemseyerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Turkcell Fizy Kampanyası

fizy Dinledikçe Turkcell Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell bedava internet 2022 yılı kampanyaları içerisinde başlayan ‘’Fizy Dinledikçe Kazan’’ kampanyası 1 Ekim 2017 tarihinde başlamış olup, 31 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanyadan yararlanacak aboneler takvim ayına ait son gün,

 • fizy Premium Üyeliği,
 • Yıllık fizy Premium Üyeliği,
 • fizy Premium Ek Paket üyeliğinden birine dahil olmaları durumunda bu kampanyadan faydalanabilir.

Turkcell bedava internet 2017 yılında başlayan kampanya ile Fizy üzerinden dinlenen şarkı sayısına göre belli limitlerde olmak üzere internet hediye edilmektedir.

Şarkı sayısına göre belirlenecek olan limitler ise,

 • fizy Dinledikçe Kazan 250MB: Bir takvim ayında fizy’den 100 ile 249 arasında şarkı dinlenildiğinde abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarih geçerli olmak üzere 30 gün kullanmak için 250 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 500MB: Bir takvim ayında fizy’den 250 ile 499 arasında şarkı dinlenildiğinde abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarih geçerli olmak üzere 30 gün kullanmak için 500 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 1 GB: Bir takvim ayında fizy’den en az 500 dinlenildiğinde abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarih geçerli olmak üzere 30 gün kullanmak için 1 GB olarak belirlenmiştir.

Aynı zamanda Turkcell bedava internet 2017 yılında başlayan fizy kampanyasına radyo ya da video dinlemeleri dahil edilmemektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

BiP Kullan Kazan Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet BİP Kullan Kazan kampanyası, 1 Nisan 2023 tarihi itibarıyla sona erecektir. Kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları BİP ile mesajlaşarak faydalanabilmektedir.

Aboneler arasında kullanım yoğunluğuna göre BİP Yıldızları belirlenmekte olup, BİP’ten gelen bilgilendirme mesajı üzerinde hedef olarak gösterilen mesaj sayısına ulaştıkları zaman haftalık 2 GB internet kazanılmaktadır. Bilgilendirme mesajı sadece o ay ‘’BİP Yıldızı’’ seçilen kullanıcıya gönderilmekte ve BİP Yıldızı’nın 1.000 ya da 3.000 mesaj limitine ulaşmaları talep edilmektedir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell İnternet Kazanma 2022

Turkcell bedava internet 2017 yılında başlamış olan ‘’BİP Kullan Kazan’’ kampanyası kapsamında BİP üzerinden gönderilen;

 • Kişiden kişiye ya da kişiden gruba atılan mesajlar,
 • Sesli mesaj gönderme,
 • Kontak bilgisi ya da lokasyon paylaşımı,
 • Caps ve sticker gönderimi,
 • Fotoğraf ya da video gönderme istenilen mesaj limiti kapsamında değerlendirilmektedir.

BiP Web üzerinden gönderilen mesajlar ya da titreşim mesajı hedef mesaj limiti kapsamında değerlendirilmemekte olup, bir abone bir ayda sadece 1 kez bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Yükle Kazan Hediye TV+ Paketi Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet düzenlenen kampanyalar ile başlamakla birlikte sürekli olarak da yenilenmektedir. Yeni kampanyalar içerisinde olan Yükle Kazan Hediye TV+ Paketi ile internet kazanmak için faturasız hat kullanıcısı olmak gerekmektedir. 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya 40 TL ve üzeri TL yükleyen aboneler katılabilmektedir.

 • Yükle Kazan Hediye TV+ kampanyası için 40-49 TL arasında yükleme yapan aboneler, 1 ay boyunca Giriş TV+ paketine ek olarak TV+’da kullanılmak üzere 5 GB internet paketi,
 • 50 TL ve üzeri paket yüklemeleri yapan aboneler ise, Giriş TV+ üyeliği paketine ek olarak TV+’da kullanılmak üzere 10 GB hediye internet kazanabilmektedirler.

Mevcutta bir başka TV+ kampanyasına dahil olan aboneler Turkcell bedava internet kampanyasından faydalanamazlar.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Fizy Kampanyası

Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB hediye kampanyası, Turkcell bedava internet kampanyalara ek olarak düzenlenmiş olan yeni bir kampanya olmakla birlikte okumaya teşvik eden bir kampanya olarak dikkat çekmektedir.

Lifecell İlk Hattım ile Dergilik üzerinden çocuk kategorisinde 3 dergi indiren abonelere aylık kullanmak üzere 1 GB internet hediye edilmektedir.

31 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek kampanyaya Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası’na ya da ön ödemeli Lifecell İlk Hattım kullanan aboneler katılabilmektedir. Hediye internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir.

Turkcell tarafından Turkcell bedava internet 2022 yılı itibarıyla hız kazanmış olup, her geçen gün yeni düzenlenen Turkcell hediye internet kampanyaları ile abonelerinin internet aşımı sorununa çözüm bulmaya devam edilmektedir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Yeni kampanyalar çıktığında anında bilgilendirme yapacağız. Bizi takipte kalın. Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu