Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2022

Turkcell Bedava İnternet 2022

Müşteri memnuniyetine önem veren Turkcell, Turkcell bedava internet 2022 kampanyaları sayesinde müşterilerinin internet sorunu yaşamasının önüne geçiyor. Turkcell, düzenlediği bu kampanyalarla ile hem faturalı hem de faturasız hat kullanan müşterilerine ücretsiz internet seçenekleri sunarken, kabarık gelen faturalardan da müşterilerini kurtarıyor.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell, müşterilerinin doğum günü gibi özel günlerini unutmuyor ve Turkcell Platinum’lu olan müşterileri için her doğum gününde Turkcell bedava internet 2022 kampanyaları kapsamında 1 GB internet hediye ediyor. 24 saat boyunca geçerli olan bu pakete sahip olmak için bir işlem yapılmasına gerek kalmıyor. Doğum günü olan Platinum’lu müşterisine Turkcell tarafından doğum günü hediyesi olarak otomatik internet paketi yükleniyor.

Turkcell Bedava İnternet 2022

Turkcell bedava internet 2022 kampanyaları arasında yer alan diğer bir kampanya ise, GNC’li Turkcell kullanıcıları için geliyor. GNC’Lİ Turkcell kullanıcıları için düzenlenen ‘’Çatlat Kazan’’ kampanyası ile bedava internet kazanmak için tek yapılması gereken ise, GNC’li olmak ve uygulamaya giriş yaparak, ‘’CATLAT’’ bölümünden çeşitli hediye paketlerinden seçim yapmaktır. Turkcell bedava internet 2022 kapsamında uygulama haftada en fazla 2 kez kullanılabilir ve sadece internet paketleri değil, SMS ve konuşma dakikaları da bedava olarak pakete ilave olarak kazanılır.

Turkcell tarafından sunulan BİP Messenger uygulaması sayesinde de Turkcell bedava internet 2022 kampanyalarından faydalanılabilinir. BİP Messenger uygulamasında bulunan ‘’KESFET’’ bölümüne girildikten sonra sağ üst köşede bulunan ‘’ARAMA’’ bölümüne ‘’Kim 1 GB İster?’’ yazıldıktan sonra servise giriş yapılır ve Turkcell’in hazırlamış olduğu sorular cevaplandırılarak, Turkcell bedava internet 2022 yılı boyunca kazanılır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell kullanıcıları tarafından çok merak edilen sorular arasında ‘’ Bedava internet veren uygulamalar nelerdir?’’ sorusu yer almakla birlikte, verilebilecek cevapta Turkcell bedava internet 2022 kampanyaları kapsamında telefonunuza bazı uygulamaları yüklemek olacaktır. Üstelik indirilen bazı uygulamalar sayesinde 1GB yerine 3 GB internet paketi ücretsiz olarak yüklenmektedir.

En geç 28 Şubat 2023 tarihine kadar sürecek olan Turkcell bedava internet 2022 kampanyalarına dahil olabilmek ya da uygulamalardan haberdar olmak için yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Turkcell Hesabım Bedava İnternet Paketi

Turkcell’in kullanıcıları için sunduğu ve hızlı bir şekilde hat işlemlerini gerçekleştirdiği ‘’Turkcell Hesabım’’ uygulaması ile Turkcell bedava internet 2022 kampanyaları kapsamında ücretsiz internet paketi hediye edilmektedir. Google Play ya da App Store üzerinden indireceğiniz ‘’Turkcell Hesabım’’ uygulaması ile hem hat işlemlerinizi kolayca yönetebilir hem de 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Paketi

Turkcell tarafından hazırlanmış olan en büyük projeler arasında yer alan ve 2017 yılından beri uygulamada olan ‘’Yaani’’ arama motoru sayesinde hem aradığınız her şeyi bulabilir hem de Turkcell bedava internet 2022 kampanyaları kapsamında bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için App Store ya da Google Play’den ‘’Yaani’’ arama motorunu ücretsiz indirerek, bedava internet kampanyalarından faydalanabilir ve Turkcell Yaani kampanyası kapsamında ‘’Yaani’’ uygulamasını sıkça kullanarak, 31 Aralık 2022 tarihine kadar Turkcell bedava internet 2022 kampanyası ile 2 GB’ye kadar çeşitli internet paketleri kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet 2022 kampanyaları saymakla bitmiyor ve bu kampanyalardan biri de ‘’Turkcell Paypall Bedava İnternet Kampanyası’’ adı altında kullanıcılarına sunuluyor. 28 Şubat 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya dahil olmak için yapılması gereken ise Google Play ya da App Store üzerinden ‘’Turkcell Paypall’’ uygulamasını indirmektir. Böylelikle 1 GB internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Bedava İnternet 2022

Otomatik Ödeme ile Turkcell 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet 2022 kampanyalarından olan ve 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olan 2 GB hediye internet kampanyası için Turkcell operatörüne ait olan otomatik ödeme yöntemine abone olarak, faturalarınızın otomatik olarak ödenmesini sağlamaktır. Otomatik ödeme talimatınızı verdikten sonra ilk fatura ödemeniz yapıldıktan sonra Turkcell bedava internet 2022 kampanyası kapsamında 2 GB internetiniz hattınıza otomatik olarak yüklenir.

12 Ay Boyunca Turkcell 2 GB İnternet Bedava Kampanyası

Turkcell operatöründe faturasız hat kullanıyorsanız, herhangi bir faturalı pakete geçmeniz durumunda 12 ay boyunca 2 GB internet her ay düzenli olarak otomatik olarak yüklenir. Aynı zamanda ilk kez Turkcell’den hat alanlara ve Turkcell’e numarası taşıyan müşterilere de Turkcell bedava internet 2022 kampanyası kapsamında 2 GB internet paketi her ay yenilenerek hattına yüklenir.

Turkcell Dergilik 1 GB İnternet Bedava Kampanyası

Turkcell kullanıcısı olarak Apple Store ya da Google Play üzerinden ‘’Turkcell Dergilik’’ uygulamasını indirerek, giriş yaptıktan sonra Turkcell bedava internet 2022 kampanyası olarak 1 GB internetiniz hattınıza yüklenir ama ‘’Turkcell Dergilik’’ uygulaması tüm tarifeler için geçerli değildir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

4.5G Salla Kazan Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

‘’Turkcell Hesabım’’ uygulamasını indirdikten sonra Turkcell Bireysel ve Kurumsal, faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarının uygulama üzerinden her hafta katılabileceği ‘’ Salla Kazan’’ kampanyası ile Turkcell bedava internet 2022 yılı boyunca kazanılırken, kampanya dahilinde SMS ya da konuşma süreleri de kazanılabiliyor. Tek yapmanız gereken ise, her hafta aynı gün uygulamaya girerek telefonunuzu sallamaktır. Daha sonra telefonunuza kazandığın hediyeye yönelik kullanım bilgileri gönderilmektedir.

Akıllı Fatura ile 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet 2022 kampanyasından faydalanmak için diğer bir yol olan akıllı fatura servisi ile ayda 12 TL ödeyerek hem internet aşım derdine son verebilir hem de 1GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell bedava internet 2022 kampanyası dahilinde servise 31 Mart 2023 tarihine kadar bireysel faturalı hat kullanıcıları üye olabilir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Turkcell bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu