Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Fırsatları

Turkcell Bedava İnternet Fırsatları

Turkcell bedava internet 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da devam ederken, yeni kampanyalarda eklenerek, müşteri memnuniyeti sağlanıyor. Turkcell tarafından düzenlenen kampanyaları incelediğimizde özel günleri unutmayan Turkcell, bedava internet, konuşma ya da SMS paketleri ile kalitesini ispatlamaya devam ediyor.

Turkcell bedava internet 2022 yılında düzenlenen kampanyalara ilave kampanyalar ilave ederek, 25. yılına özel abonelerine bol bol internet dağıtıyor.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Bursa Mobil Tavsiye ile 3 GB Turkcell Bedava İnternet

Turkcell tarafından taraftarlara yönelik düzenlenen kampanyalar bedava internet kazandırırken Bursa Mobile kullananlar için tavsiye kampanyası ile 3 GB internet hediye ediliyor.

Bursalılara ve Bursa severlere yönelik düzenlenmiş olan Yeşil Beyaz tarifedeki kullanıcılar, yakınlarını Yeşil Beyaz paketlere getirdiği zaman da kendileri ile birlikte yakınlarına da 3 GB Turkcell bedava internet kazandırıyor.

Turkcell Bedava İnternet Fırsatları

Turkcell aboneleri için taraflara yönelik Turkcell bedava internet 2022 yılında düzenlediği kampanyalarına ilave olarak Yeşil Beyaz taraftarlarını da unutmuyor. Yeni hat alan ve Turkcell Yeşil Beyaz paketlerine gelen aboneler, 7 gün içerisinde mesaj atarak sevdiklerine ve kendilerine hediye internet kazandırabiliyor.

YESİL BEYAZ TAVSIYE yazarak 2200’a mesaj gönderen aboneler kampanyaya katılmış olurlar. Böylelikle abone için SMS yoluyla 3  promosyon kodu gönderilir. Bu kodun “YESIL BEYAZ KATILIM XXXX” şeklinde paylaşılması üzerine tavsiyede bulunan aboneye bir yıl boyunca her ay Turkcell bedava internet 2022 yılı kampanyalarına benzer şekilde 1 GB internet olarak yüklenir.

Enflasyon ile Mücadele 2 GB Turkcell Bedava internet

Turkcell’i iseniz ve faturasız hat kullanıyorsanız Turkcell bedava internet 2022 yılında olduğu gibi ‘’Enflasyon İle Mücadele’’ kapsamında abonelerine kazandırıyor. Faturasız hat kullanıcısı olarak 45 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda 30 gün geçerli olacak 2 GB bedava internetiniz hattınıza yüklenir.

Turkcell bedava internet 2022 yılında olduğu gibi kazanmak kolay ve sadece BİP uygulaması üzerinden 1 kereye mahsus olmak üzere ‘’Enflasyon İle Mücadele’’ kanalına katılmak yeterli olmaktadır. Ondan sonra kampanya süresi dolana kadar her 45 TL ve üzeri TL yüklemenize aylık geçerli olmak üzere 2 GB internet hediye edilir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Ekim 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Kampanyaya katıldıktan sonra aktivasyon mesajı gönderilir ve mesajdan sonra 2 GB hediye internetinizin kullanabilirsiniz. Kullanılmayan süre geçerlilik süresi dolduğunda otomatik olarak silinir ve hediye paketini iptal etmek istemeniz durumunda ise mesaj atmanız gerekmektedir. 2200’a ‘’IPTAL HEDIYE 2GB KAMPANYASI’’ yazarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya katılım tarihi 2 Temmuz 2023 tarihi itibarıyla sona erecektir ve kampanyaya sadece faturasız hat kullanıcıları katılabilmektedir. Turkcell bedava internet 2022 yılı ve öncesinde olduğu gibi sadece yurt içi kullanımlarında geçerli olmaktadır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Bedava İnternet Fırsatları

Özel Fırsat Kampanyası 2 GB Turkcell Bedava internet

Turkcell’den illere özel fırsat kampanyası sayesinde 1000 dk. konuşma paketi ya da 2 GB internet hediye ediliyor. Eğer siz de Turkcell’li olmayı düşünüyorsanız ya da yeni bir hat alacaksanız; geçerli illerde olmanız durumunda bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2022 yılında olduğu gibi illere özel kampanya düzenlemeye devam ediyor.

Kampanyadan İzmir, Aydın, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Denizli, Antalya ya da Afyon illerinde yaşayan yeni bir hat alan veya numarasını Turkcell’e taşıyan aboneler faydalanabilir.

Kampanyaya katılacak aboneler, Turkcell’e geldikten 30 gün içerisinde ücretsiz SMS atarak, 1000 dk. konuşma ya da 2 GB internet paketlerinden hangisini istediklerini belirtmek zorundadır. Faturasız hat kullanıcıları ise, ilk 90 gün içerisinde 20 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda aldıkları pakete göre Turkcell bedava internet 2022 yılında olduğu gibi hatlarına tanımlanmaktadır.

Faturasız hat kullanıcıları, ‘’ILFATURASIZ 1000DK’’ ya da ‘’ILFATURASIZ 2 GB’’ yazarak hediye tercihini 2200’a mesaj olarak göndermelidir. ( IL yerine aboneler bulundukları il ismini yazmak zorundadır.)

Faturalı hat kullanıcıları ise, ‘’ILFIRSAT 1000DK’’ ya da ‘’ILFIRSAT 2 GB’’ yazarak 2200’a SMS göndererek tercihlerini bildirmelidir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Üzgünüm 15 temmuz için şehitlerimiz için aileleri için bizler ülkemiz korumak için kendilerini feda ettiler bugun ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu