Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarına özel internet paketleri sunarken, geliştirdiği uygulamalar sayesinde kullanıcılarının işlerini de kolaylaştırıyor. Turkcell kullanıcıları dışında diğer operatörleri kullanan abonelere yönelik kampanyalar düzenleyerek de kullanıcı sayısını artırmayı amaçlayan Turkcell, bir numara olmaktan vazgeçmiyor. Siz de Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yazımızın devamında gerekli detaylara ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİP ile Bedava İnternet Kampanyaları

Her ay ‘’BİP Yıldızları’’ seçilerek, o ay içerisinde BİP üzerinden 1000 mesaj atarak Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında 2 GB internet kazanabilirsiniz. ‘’BİP Yıldızları’’ seçilirken ay içerisindeki kullanım miktarına bakılarak analiz yapılmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava Dakika 2020

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Banka Yüklemeleri ile Bedava İnternet Kampanyası

Bankalar tarafından sunulan mobil ve internet bankacılığı üzerinden ya da ATM’lerden hatta çağrı merkezlerinden TL ya da paket yüklemesi yapan kullanıcılara Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında 1 ay geçerli 1 GB internet yüklenilmektedir. Yükleme yapıldıktan sonra kullanıcı SMS ile bilgilendirmekte ve SMS sonrası internet kullanımı başlamaktadır. Yükleme yapıldığı sürece kampanya yenilenmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet Kampanyası

Faturalı hat kullanıcıları için düzenlenen Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde ayda 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli olmaktadır. İlk faturanız otomatik ödeme talimatı ile ödendikten sonra 2 GB internet hattınıza 1 yıl boyunca kullanmanız için yüklenir.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell’e Yeni Geçenlere Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’li olmak bir ayrıcalıktır ve bu ayrıcalıktan faydalanmak için siz de faturalı hat kullanıcısı olarak Turkcell’e geçerek Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Turkcell avantajlı paketler içerisinden kendinizi uygun olanı seçerek geçmeniz durumunda, 12 ay boyunca her ay 1 GB internet hattınıza yüklenir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında yer alan ‘’ÇATLAT’’ ile haftanın iki günü internetinizi rahatça kullanabilirsiniz. 26 yaş altı kullanıcıları için Turkcell tarafından yapılan ‘’GNÇ’’ uygulamasını indirdikten sonra ‘’ÇATLAT’’ bölümüne girerek, yumurtaları kırarak internet kazanabilirsiniz.  Kazandığınız internet limitleri SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Seçeceğiniz haftanın 2 günü internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

GollerCepte ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında yer alan ‘’GollerCepte’’ uygulaması ile eğlenirken internet kazanabilirsiniz. Bunun ‘’GollerCepte’’ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra,  ‘’Eğlence’’ bölümünde yer alan ‘’ Her Gol 100 MB’’ bölümünü tıklayarak, bir maçı ücretsiz seçerek internet kazanabilirisiniz. Maçta atılan her gol sizin 100 MB internet kazanmanıza neden olmaktadır. Gol olmaması durumunda ise Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında 100 MB internet hattınıza yüklenir. Eğer ücretsiz kullanım dışında da devam etmek istiyorsanız 3 TL bir ücret ödeyerek, maç seçim hakkına sahip olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 1 Mayıs Hediyesi

Aynı zamanda ‘’GollerCepte’’ uygulamasını telefonunuza ilk yüklediğiniz zaman hattınıza günlük kullanım için 500 MB internet yüklenir.  Uygulamaya davet ettiğiniz her arkadaşınızın uygulamaya girmesi sonucunda da iki tarafta karşılıklı 500 GB internet kazanır ve arkadaş daveti için herhangi bir sınırlama yoktur.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

#sendeyapdiye 25 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in #sendeyapdiye  adını verdiği BİP üzerinden takip edebileceğiniz kanal sayesinde 25 GB’a kadar Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde kazanabilirsiniz. #sendeyapdiye kanalını takip eden kullanıcılar, verilen haftalık görevi yerine getirerek internet kazanabilir ki uygulamanın yoğun ilgi görmesi nedeniyle kampanya 3.kez uzatılmıştır. Kampanya şartlarını düzenli olarak 6 hafta boyunca yerine getiren faturalı ve faturasız hat kullanıcıları toplamda 25 GB internet olmak üzere Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde kazanabilmektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı