Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Abonesi olarak Turkcell bedava internet paketlerine sahip olmak istiyorsanız, Turkcell uygulamalarını kullanarak hem hayatınızı kolaylaştırabilir hem de bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Üstelik yapmanız gereken de çok basit, sadece uygulamaları App Store ya da Play Store üzerinden indirerek kullanmaktır.

Turkcell Bedava İnternet Nedir?

Turkcell tarafından abonelerinin kullanımına sunulan ücretsiz internet paketlerine Turkcell bedava internet denir ve Turkcell bedava internet paketlerine sahip olmak için bazı uygulamalarının indirilmesi ve kullanılması gerekmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet paketleri uygulamaların kullanılması sonucunda kazanılan paketler olmakla birlikte kullanımları ücretsizdir. Ayrıca kazanılan internet paketleri sadece yurt içinde kullanılabilmektedir ve kullanım süreleri günlük, haftalık ya da aylık olmak üzere değişkenlik göstermektedir.

Turkcell bedava internet paketleri kazanabileceğiniz bazı uygulamalar hakkında isim olarak bilgi verirken, nasıl kullanıldıklarını ilerleyen bölümlerde tek tek açıklayacağız.

 • Turkcell Dergilik Uygulaması
 • Turkcell Yaani
 • Turkcell Toplantıdayım Uygulaması
 • Paycell
 • Turkcell Sürpriz Nokta
 • Turkcell GNÇ
 • Turkcell Yükle Kazan
 • Dijital Operatörüm Uygulaması
 • Turkcell SİM Uygulaması
 • Emocan Çocuk Uygulaması
 • BİP
 • 5G Hediye İnternet

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

İnternetinizin beklenmedik anlarda bitmesi üzerine ekstra paket yapma çabasına girerek faturanızı korurken, internet ihtiyacınızı gidermek istersiniz. Böyle zamanlar için geçerli olabilecek Turkcell bedava internet hilesi yardımıyla ihtiyaçlarınızı giderebilir ve ek paket almadan bütçenizi de destekleyebilirsiniz.

 • ‘’Salla Kazan’’ uygulamasına girerek telefonunuzu sabit tutmanız durumunda 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.
 • Ayrıca Salla Kazan uygulamasını kullanırken 15-20 saniye bekledikten sonra hızlı olmamak kaydıyla telefonunuzu sallamanız sonucunda yüksek limitli internet paketleri çıkmaktadır.
 • Ayrıca banka üzerinden TL yüklemeleri yapabilir hem ekstra Salla Kazan hakkı kazanabilir hem de 1 GB Turkcell bedava internet paketi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell BİP Bedava İnternet Yapma

Turkcell BİP bedava internet yapma gibi bir çaba içerisindeyseniz, 4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası’na katılım sağlayarak sesli ve görüntülü aramalarınızı BİP üzerinden yaparak bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında aboneler BİP üzerinden sesli ve görüntülü aramalarını hediye 1 GB internet paketi üzerinden yaparken, mesajlaşma ile resim ve video gönderme de internet paketi harcamandan ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Paycell bedava internet kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava İnternet

‘’Dergilik ile Tanışma 1GB Kampanyası’’ 31 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecek olup, kampanya kapsamında Turkcell Dergilik uygulaması bedava internet paketi kazandırmaktadır. Bunun için ‘’Dergilik’’ uygulamasını sanal mağazalar olan App Store ya da Play Store üzerinden indirerek, kullanmaya başlayın ve 1 GB bedava internet paketi kazanın. Ayrıca kampanyaya katılım için son 1 yıl içerisinde ya da daha önceden 1 defadan fazla kullanmış aboneler bu kampanyadan faydalanamaz ve kampanyadan kazanılan Turkcell bedava internet paketi yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yaani bedava internet kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecektir. Kampanyaya katılım için App Store ya da Play Store üzerinden Yaani Arama Motoru’nu indiren aboneler aylık kullanım için 1 GB bedava internet paketi kazanırken, uygulama silinmediği sürece aylık olarak kendini yenileyecektir. Kazanılan internet paketi sadece Yaani uygulamasında geçerli olmakla birlikte, kazanılan hediye aylık kullanım içindir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri 2020

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması ile bedava internet kazanmak için haftalık 7 TL’ye ‘’Toplantıdayım’’ servisini satın almanız gerekmektedir. Uygulama sayesinde çalışma takviminizi planlayabilir ve ‘’Toplantıdayım’’ servisi akıllı telefonunuz üzerindeki takvimi takip ederek, dolu olduğunuz zamanlara tarafınızdan seçilen anonsları yayınlarken, telefonunuz çalmaya devam eder ve uygun olmanız durumunda da telefonunuzu açma imkanı tanır ve üstelik 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Paycell ile Bedava İnternet Kazan

‘’Paycell Kart Al Kullan 3 GB İnternet Kazan’’ kampanyası 31 Aralık 2019 tarihinde sona ermiş bulunmaktadır. Paycell Kart ile ilgili yeni bir kampanya başlaması durumunda sitemiz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Turkcell Sürpriz Nokta bedava internet kampanyası yoğun ilgi görmüş olup, Turkcell tarafından kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzatılmıştır. Bedava internet kazanabilmek için öncelikle BİP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ‘’BİP Keşfet’’ bölümünde bulunan ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalını takip etmeniz sonucunda verilen lokasyon görevlerini yerine getirmeniz durumunda hediyeler sunulacaktır.

Turkcell GNÇ ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell GNÇ ile bedava internet kazanmak için öncelikle 26 yaş altı olmanız ve GNÇ uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli kampanyaya katılım için GNÇ uygulamasına girerek haftanın iki gününü seçmeniz ve bugünlerde uygulamaya girerek yumurtanızı çatlatmanız gerekmektedir.

Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Paycell bedava internet kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Yükle Kazan Bedava İnternet

Turkcell Yükle Kazan bedava internet kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte hazır kart kullanıcıları için geçerli bir kampanyadır. Yükle ve Kazan Kampanyası kapsamında telefonunuza gönderilecek SMS tarihinden sonra 3 gün içerisinde belirtilen yüklemeyi yapmanız durumunda bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Dijital Operatörüm Uygulaması ile Bedava İnternet Kazan

Dijital Operatörüm uygulaması ile bedava internet kazanmak için uygulama üzerinde bulunan ‘’Salla Kazan’’ uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra giriş yapınız ve sol bölümde bulunan ‘’Salla Kazan’’ kutucuğunu tıklayarak, telefonunuzu yavaşça sağa sola doğru sallayınız. Böylelikle kazandığınız hediye hakkında bilgilendirme mesajı gönderilecek ve hediyelerinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell SİM Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell SİM uygulaması ile bedava internet kazanmak için öncelikle ‘’SİM’’ uygulamasını sanal mağazalar aracılığıyla telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulama üzerinden verilen günlük kuponları toplayarak onları bedava internet paketine çevirebilirsiniz.

Kampanya 30 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte kupon sayısına göre bedava internet paketi hediye edilmektedir.

 • 5 Kupona haftalık 1 GB
 • 30 Kupona haftalık 2 GB
 • 45 Kupona haftalık 3 GB
 • 60 Kupona haftalık 4 GB Turkcell bedava internet paketi hediye edilmektedir.

Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Paycell bedava internet kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Emocan Çocuk Uygulaması ile Bedava İnternet

Emocan çocuk uygulaması ücretli bir hizmet olmakla birlikte Emocan Çocuk Uygulaması ile bedava internet kampanyası 1 Ocak 2020 tarihi itibarıyla sona ermiştir.

BİP Kullan Kazan Kampanyası

BİP Kullan Kazan kampanyası diğer adıyla BİP Yıldızları Kampanyası 1 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecek olup, BİP’ten mesajlaşan aboneler bedava internet paketi kazanacaktır. Her ayın kullanım yoğunluğu dikkate alınarak belirlenecek olan BİP Yıldızları, kendilerine gelen hedefleri gerçekleştirmeleri sonucunda 2 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilmektedir. Verilen görevler 500, 1.000, 1.500 ve 3.000 mesaj gönderimi olmakla birlikte resim ve video gönderme de mesaj olarak kabul edilmektedir.

Yorum Yap, Hediye İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu