Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2019

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2019

Turkcell bedava internet paketi 2019 yılında Turkcell aboneleri ile buluşurken; sunduğu bedava internet paketleri ile Turkcell, müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Mevcut internet paketi biten kullanıcılar bedava internet paketi arayışına girince, Turkcell 2019 bedava internet kampanyaları kullanıcıların yardımına yetişiyor ve internet aşım ücreti ödemelerinin önüne geçiyor.

Turkcell ‘’Yaani’’ Bedava İnternet Paketi

App Store ya da Play Store aracılığıyla ‘’Yaani’’ uygulamasını indirip kullanan tüm Turkcell’liler, aylık kullanmak için 1 GB bedava internet kazanır. Kazanılan bedava internet sadece ‘’Yaani’’ uygulamasında geçerli olmakla birlikte, ‘’Yaani’’ telefona indirildikten sonra SMS ile bilgilendirme yapılacak ve mesaj sonrasında internetinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.

‘’Yaani ‘’ 1 GB bedava internet paketi, kullanıcı tarafından uygulama silinmediği sürece, her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Eğer kişi uygulamadan çıkarak, aboneliğini iptal ettirirse; 1 GB bedava internet kampanyasından çıkmış olur.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

Turkcell BİP Bedava İnternet Paketi

Turkcell operatörleri tarafından kullanılan BİP uygulaması ile bedava internet paketi kazanılıyor. Eğer BİP’te grup kurarak, mesajlaşmaya devam ederseniz; 1GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Ayrıca BİP üzerinden 1000 mesaj gönderirseniz de 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Grup kurarak bedava internet ayda bir kez kazanılabilirken, bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan İle Bedava İnternet Paketi

‘’Dijital Operatör’’ adı verilen Turkcell uygulaması üzerinden fatura ödeme ya da TL yükleme gibi her türlü işlemi yapabileceğiniz gibi, uygulama üzerinden bedava internette kazanabilirsiniz. İnternet kazanmanızı sağlayan kampanyalar arasında yer alan Turkcell 4.5G Salla Kazan kampanyası ile haftada bir kez telefonunuzu sallayarak, farklı limitli internet paketleri kazanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G BİP 5 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell BİP uygulaması ile hattınıza tanımlı olan internet paketinizi yemeden 4.5G kalitesinde görüntülü ve sesli arama yapabilirsiniz.

 • Platinum 12 GB, Platinum 18 GB, Platinum 25 GB Paketi
 • Platinum Mega 10 GB, Platinum 10 GB Özel Paketi
 • Platinum 15 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum 20 GB Paketi
 • Platinum Mega 20 GB Paketi, Platinum Mega 50 GB Paketi
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell İnternet Hediye Etme

Yukarıda belirtilen herhangi bir pakete dahil olarak siz de BİP’te kullanmak için ayda 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Dergilik Hediye 1 GB Bedava İnternet Paketi

Telefonunuzda bulunan App Store ya da Play Store üzerinden ‘’Turkcell Dergilik’’ uygulamasını indirerek haftalık kullanmak üzere 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz gazeteyi ya da dergiyi indirebileceğiniz uygulama sayesinde 5 GB internet kazanarak ‘’Dergilik’’ uygulamasında kullanabilirsiniz. 1GB bedava internet paketi kampanyasından sadece 1 kez Turkcell kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

‘’Otomatik Ödeme Talimatı Ver’’ 2 GB Bedava İnternet Paketi

Otomatik ödeme talimatı vererek, faturasının otomatik ödenmesini sağlayan Turkcell kullanıcıları 2 GB bedava internet kazanabilmektedir. Aylık 150 bin katılım sınırına sahip olan kampanyadan faydalanmak için siz de geç kalmadan otomatik fatura talimatı verin.

Uçuran 1 GB Bedava İnternet Paketi

 • Uçuran 1 GB,
 • Uçuran 2 GB,
 • Uçuran 3 GB,
 • Uçuran 4 GB,
 • Uçuran 5 GB,
 • Uçuran 6 GB,
 • Uçuran 7 GB,
 • Uçuran 8 GB,
 • Uçuran 9 GB,
 • Uçuran 10 GB paketlerinden herhangi birini Turkcell web sitesi üzerinden alırsanız, aylık kullanabileceğiniz 1 GB Turkcell bedava internet paketiniz hattınıza yüklenir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Çıldırdı! Günlük 5 GB Ücretsiz İnternet Veriyor

GNC Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Paketi

GNC mobil uygulamasını telefonunuza indirerek; her hafta, haftanın 2 günü olmak üzere bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Her hafta uygulamaya düzenli olarak girecek ve yumurtaları çatlatacaksınız ve son kıracağınız yumurta da sürpriz hediyeler sizin olacak.

Doğum Gününe Özel 1 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Platinum paketlerinden herhangi birine üye olan kullanıcılar, doğum günlerine özel 1 GB bedava internet paketi kazanırlar. Kazanılan bedava internet paketi günlük kullanım için geçerli olmakla birlikte, kullanım süresi bittiği zaman SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Bedava İnternet Paketi

Faturasız hat kullanıcıları için geçerli olan Turkcell bedava internet paketi 2019 yılı boyunca banka yüklemelerine karşı 1 GB internet paketi kazanmanızı sağlamaktadır. Siz de banka mobil ya da internet bankacılığı ile ATM ve gişeler aracılığıyla TL yüklemesi yaparak bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı