Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2022

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2022

Turkcell bedava internet paketi 2022 yılında Turkcell aboneleri ile buluşurken; sunduğu bedava internet paketleri ile Turkcell, müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Mevcut internet paketi biten kullanıcılar bedava internet paketi arayışına girince, Turkcell 2022 bedava internet kampanyaları kullanıcıların yardımına yetişiyor ve internet aşım ücreti ödemelerinin önüne geçiyor.

Turkcell ‘’Yaani’’ Bedava İnternet Paketi

App Store ya da Play Store aracılığıyla Yaani uygulamasını indirip kullanan tüm Turkcell’liler, aylık kullanmak için 1 GB bedava internet kazanır. Kazanılan bedava internet sadece ‘’Yaani’’ uygulamasında geçerli olmakla birlikte, Yaani telefona indirildikten sonra SMS ile bilgilendirme yapılacak ve mesaj sonrasında internetinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2022

Yaani 1 GB bedava internet paketi, kullanıcı tarafından uygulama silinmediği sürece, her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Eğer kişi uygulamadan çıkarak, aboneliğini iptal ettirirse; 1 GB bedava internet kampanyasından çıkmış olur.

Turkcell BİP Bedava İnternet Paketi

Turkcell operatörleri tarafından kullanılan BİP uygulaması ile bedava internet paketi kazanılıyor. Eğer BİP’te grup kurarak, mesajlaşmaya devam ederseniz; 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Ayrıca BİP üzerinden 1000 mesaj gönderirseniz de 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Grup kurarak bedava internet ayda bir kez kazanılabilirken, bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan İle Bedava İnternet Paketi

‘’Dijital Operatör’’ adı verilen Turkcell uygulaması üzerinden fatura ödeme ya da TL yükleme gibi her türlü işlemi yapabileceğiniz gibi, uygulama üzerinden bedava internette kazanabilirsiniz. İnternet kazanmanızı sağlayan kampanyalar arasında yer alan Turkcell 4.5G Salla Kazan kampanyası ile haftada bir kez telefonunuzu sallayarak, farklı limitli internet paketleri kazanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G BİP 5 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell BİP uygulaması ile hattınıza tanımlı olan internet paketinizi yemeden 4.5G kalitesinde görüntülü ve sesli arama yapabilirsiniz.

 • Platinum 12 GB, Platinum 18 GB, Platinum 25 GB Paketi
 • Platinum Mega 10 GB, Platinum 10 GB Özel Paketi
 • Platinum 15 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum 20 GB Paketi
 • Platinum Mega 20 GB Paketi, Platinum Mega 50 GB Paketi
Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Ocak 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Yukarıda belirtilen herhangi bir pakete dahil olarak siz de BİP’te kullanmak için ayda 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Dergilik Hediye 1 GB Bedava İnternet Paketi

Telefonunuzda bulunan App Store ya da Play Store üzerinden ‘’Turkcell Dergilik’’ uygulamasını indirerek haftalık kullanmak üzere 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz gazeteyi ya da dergiyi indirebileceğiniz uygulama sayesinde 5 GB internet kazanarak ‘’Dergilik’’ uygulamasında kullanabilirsiniz. 1GB bedava internet paketi kampanyasından sadece 1 kez Turkcell kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2022

Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB Bedava İnternet Paketi

Otomatik ödeme talimatı vererek, faturasının otomatik ödenmesini sağlayan Turkcell kullanıcıları 2 GB bedava internet kazanabilmektedir. Aylık 150 bin katılım sınırına sahip olan kampanyadan faydalanmak için siz de geç kalmadan otomatik fatura talimatı verin.

Uçuran 1 GB Bedava İnternet Paketi

 • Uçuran 1 GB,
 • Uçuran 2 GB,
 • Uçuran 3 GB,
 • Uçuran 4 GB,
 • Uçuran 5 GB,
 • Uçuran 6 GB,
 • Uçuran 7 GB,
 • Uçuran 8 GB,
 • Uçuran 9 GB,
 • Uçuran 10 GB paketlerinden herhangi birini Turkcell web sitesi üzerinden alırsanız, aylık kullanabileceğiniz 1 GB Turkcell bedava internet paketiniz hattınıza yüklenir.

GNC Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Paketi

GNC mobil uygulamasını telefonunuza indirerek; her hafta, haftanın 2 günü olmak üzere bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Her hafta uygulamaya düzenli olarak girecek ve yumurtaları çatlatacaksınız ve son kıracağınız yumurta da sürpriz hediyeler sizin olacak.

Doğum Gününe Özel 1 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Platinum paketlerinden herhangi birine üye olan kullanıcılar, doğum günlerine özel 1 GB bedava internet paketi kazanırlar. Kazanılan bedava internet paketi günlük kullanım için geçerli olmakla birlikte, kullanım süresi bittiği zaman SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Bedava İnternet Paketi

Faturasız hat kullanıcıları için geçerli olan Turkcell bedava internet paketi 2022 yılı boyunca banka yüklemelerine karşı 1 GB internet paketi kazanmanızı sağlamaktadır. Siz de banka mobil ya da internet bankacılığı ile ATM ve gişeler aracılığıyla TL yüklemesi yaparak bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu