Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Paketi Yapma

Turkcell Bedava İnternet Paketi Yapma

Ülkemizde en çok kullanıcıya sahip olan Turkcell, sunduğu kaliteli hizmetten dolayı bir numara olmaya devam ederken; Turkcell bedava internet paketi yapma özelliği sayesinde de mobil internet konusunda abonelerinin sorun yaşamasının önüne geçmeye çalışıyor. Böylece Turkcell kullanıcıları yüksek fiyatlara sahip olan tarife aşım bedellerinden kurtulurken, internetsiz de kalmıyor.

2019 yılına ait olan Turkcell bedava internet kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiye yazımızın devamını okuyarak ulaşabilirsiniz.  Turkcell bedava internet paketi yapma kampanyalarına yönelik dikkat etmeniz gereken ise, daha önceden kampanyaya dahil olmuşsanız; yeniden katılmanıza Turkcell izin vermeyecektir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

“Turkcell Hesabım Uygulaması” ile Salla Kazan Bedava İnternet Paketi Yapma

Daha önceden ‘’Turkcell Hesabım’’ adıyla kullanıcılara sunulan ve her türlü işlemin rahatça gerçekleştirildiği ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması ile Turkcell bedava internet paketi yapma söz konusu olmaktadır.  ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılan Turkcell kullanıcıları her hafta hediye internet paketleri kazanıyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması ile Bedava İnternet Paketi Yapma

Turkcell tarafından kullanıma sunulan ve Android ya da İOS işletim sistemlerine sahip telefonlardan da rahatlıkla kullanılabilinen ‘’Yaani Arama Motoru’’ hem kullanıcıların bilgi sahibi olmasını sağlarken hem de Turkcell bedava internet paketi yapma konusunda da kullanıcılara destek oluyor.

‘’Yaani Arama Motoru’’ nu telefonunuza indirdikten sonra en az 10 gün düzenli kullanarak, 20 arama sorgusu gerçekleştirdiğiniz zaman 1 GB internet hediye Turkcell tarafından size hediye ediliyor.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet Paketi Yapma

Turkcell bedava internet paketi yapma konusunda oldukça cömert olan bir diğer uygulama ise GNÇ uygulamasıdır. Turkcell tarafından genç kullanıcıları için geliştirilen uygulamayı siz de telefonunuza indirerek ‘’ÇATLAT’’ bölümüne giriş yaparak internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bedava internet kullanmak için istediğiniz 2 günü belirleyerek, o günlerde hediye internetinizi kullanmaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Paketi Yapma

Turkcell BİP uygulaması Turkcell bedava internet paketi yapma konusunda kullanıcıları için farklı çözüm yolları sunmaktadır. BİP uygulaması üzerinden mesajlaşan ya da konuşan bedava internet kazanan aboneler, aynı zamanda BİP uygulamasına arkadaşlarını davet ederek de bedava internet kazanmaya devam edebilirler.

‘’BİP’’ uygulaması üzerinden Turkcell bedava internet paketi yapma bununla sınırlı kalmıyor ve uygulama üzerinden girilen ‘’ Turkcell Sürpriz Nokta’’ kampanyası ile de kullanıcılar bedava internet kazanabiliyor.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet Paketi Yapma

Haftalık 5 TL karşılığında faydalanabileceğiniz ‘’Turkcell Toplantıdayım’’ uygulaması Turkcell bedava internet paketi yapma yöntemleri arasında yer almaktadır.  ‘’Turkcell Toplantıdayım’’ uygulamasını telefonunuza indirerek hem sevdiklerinizi bilgilendirebilirsiniz hem de 1 GB internet hediye internet kazanabilirsiniz.

Trabzonsporlulara Özel Her Gole Bedava İnternet Paketi Yapma

Turkcell bedava internet paketi yapma yöntemleri arasında olan ve Trabzonspor taraftarlarına özel hazırlanmış olan 61 Cell ile bedava internet kazanabilirsiniz. Tukcell Goller Cepte aboneliği ücretsiz olmakla birlikte abone olmak için ‘’61CELL Gol TS’’ yazarak 2200’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bedava İnternet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet Paketi Yapma

Turkcell bedava internet paketi yapma yöntemleri oldukça kolay olmakla birlikte otomatik ödeme talimatı ile zamandan da tasarruf ederken, internette de kazanabilirsiniz. Otomatik talimat vermeniz üzerine ilk fatura ödemenizin yapılması sonucu herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan 2 GB bedava internetiniz otomatik olarak yüklenir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

Turkcell Platinum ile Bedava İnternet Paketi Yapma

Turkcell bedava internet paketi yapma ile ilgili kampanyalar sürekli yenilenirken, Turkcell Platium müşterilerinin doğum günlerine özel bedava internet imkanı da devam etmektedir. Doğum günlerine özel Turkcell Platinum kullanıcılarına 24 saat geçerli olmak üzere 1 GB bedava internet otomatik olarak hatlarına yüklenmektedir.

Turkcell 2 Dk Bekleyen için Hediye İnternet Paketi Yapma

Turkcell bedava internet paketi yapma özelliği içerisinde olan ve kullanıcılar tarafından çok da bilinmeyen bir diğer yöntem ise, Turkcell Müşteri Hizmetleri ile yapılan görüşmelerin 2 dakikadan fazla sürmesi sonucunda hediye internet kazanma şansıdır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı