Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası 2019

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2019 sayesinde Turkcell aboneleri Ramazan Ayı boyunca internete doyarken, siz de hediye internet kazanmanın yollarını arıyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Her sene olduğu gibi bu senede Ramazan Ayı için hem iftar hem de sahur hediyeleri hazırlayan Turkcell, müşterilerini butlu etmeye devam ediyor. Müşteri taleplerini daima dikkate alan Turkcell, istekler doğrultusunda bedava internet kampanyalarını Ramazan’a özel düzenliyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Cumhurbaşkanından 1 GB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Ramazan Kampanyası  

[icon name=”arrow-circle-right” class=”” unprefixed_class=””]Ramazan ayının bereketini bolca yaşayacağınız bedava internet sayesinde iftar vaktini beklerken hem açlık hissetmeyecek hem de doyasıya internetin keyfini çıkarabileceksiniz.

Turkcell Dijital Operatörüm Ramazan Bedava internet Kampanyası

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Turkcell ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını telefonunuza indirerek Turkcell Ramazan Kampanyası kapsamında 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, uygulama üzerinden ‘’Salla Kazan’’ bölümüne giriş yaparak, tek bir sefer olmak üzere telefonunuzu sallamaktır. Eğer telefonunuzda hareket algılama özelliği yoksa da butona basarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

‘’Salla Kazan’’ kampanyası 3 Ocak 2020 tarihine kadar uzatılmış olmakla beraber, Ramazan Ayı’na özel bedava internet paket sayıları artırılıyor.

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası 2019

Kim 1 GB İster Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]2019 yılını sonuna kadar hem eğlenerek hem bilgilerinizi geliştirerek hem de 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için Turkcell BİP uygulamasını telefonunuza indirerek,   “Kim 1 GB İster” bilgi yarışmasına ait olan kanalı takip ederek, 15 sorudan oluşan yarışma katılmaktır. Soruları bildikçe Turkcell Ramazan Kampanyası kapsamında bedava internet kazanabilir, kazandığınız internetle gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Paycell Bedava İnternet

Sen Yap Diye Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Turkcell Ramazan Kampanyası olarak #senyapdiye devam ediyor ve Ramazan Ayı’na özel stoklar artırılarak, daha fazla kişiye bedava internet hediye ediliyor. Yenilenen ve yoğun istek üzerine kampanya süresi uzatılan #senyapdiye için Turkcell BİP uygulamasını ücretsiz indirerek #senyapdiye kanalı takip edilerek, verilen görevleri yerine getirip 25 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Her hafta farklı bir görevle karşımıza çıkan #senyapdiye ile hem eğlenirken hem de internet kazanabilir ve kazandığınız internet paketlerini 2 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı