Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2022 sayesinde Turkcell aboneleri Ramazan Ayı boyunca internete doyarken, siz de hediye internet kazanmanın yollarını arıyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Her sene olduğu gibi bu senede Ramazan Ayı için hem iftar hem de sahur hediyeleri hazırlayan Turkcell, müşterilerini butlu etmeye devam ediyor. Müşteri taleplerini daima dikkate alan Turkcell, istekler doğrultusunda bedava internet kampanyalarını Ramazan’a özel düzenliyor.

Turkcell Ramazan Kampanyası  

Ramazan ayının bereketini bolca yaşayacağınız bedava internet sayesinde iftar vaktini beklerken hem açlık hissetmeyecek hem de doyasıya internetin keyfini çıkarabileceksiniz.

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell Dijital Operatörüm Ramazan Bedava internet Kampanyası

Turkcell ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını telefonunuza indirerek Turkcell Ramazan Kampanyası kapsamında 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, uygulama üzerinden ‘’Salla Kazan’’ bölümüne giriş yaparak, tek bir sefer olmak üzere telefonunuzu sallamaktır. Eğer telefonunuzda hareket algılama özelliği yoksa da butona basarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Ramazan İnternet Kampanyası 2022

‘’Salla Kazan’’ kampanyası 3 Ocak 2023 tarihine kadar uzatılmış olmakla beraber, Ramazan Ayı’na özel bedava internet paket sayıları artırılıyor.

Kim 1 GB İster Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

2022 yılının sonuna kadar hem eğlenerek hem bilgilerinizi geliştirerek hem de 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için Turkcell BİP uygulamasını telefonunuza indirerek,   “Kim 1 GB İster” bilgi yarışmasına ait olan kanalı takip ederek, 15 sorudan oluşan yarışma katılmaktır. Soruları bildikçe Turkcell Ramazan Kampanyası kapsamında bedava internet kazanabilir, kazandığınız internetle gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Sen Yap Diye Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Ramazan Kampanyası olarak #senyapdiye devam ediyor ve Ramazan Ayı’na özel stoklar artırılarak, daha fazla kişiye bedava internet hediye ediliyor. Yenilenen ve yoğun istek üzerine kampanya süresi uzatılan #senyapdiye için Turkcell BİP uygulamasını ücretsiz indirerek #senyapdiye kanalı takip edilerek, verilen görevleri yerine getirip 25 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Her hafta farklı bir görevle karşımıza çıkan #senyapdiye ile hem eğlenirken hem de internet kazanabilir ve kazandığınız internet paketlerini 2 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu