Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Gelişen teknoloji karşısında akıllı telefon kullanıcı sayısı her geçen gün artarken, iletişimi sağlayan GSM şirketleri arasındaki rekabette her geçen gün daha da artmaktadır. GSM şirketlerinin seçiminde de kullanıcılar kampanyaları ve tarifeleri dikkate aldığı için Turkcell bedava internet uygulamaları ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmaktadır.

Mobil hat kullanıcıları olarak özellikle GSM operatörü tarafından tarife kapsamında verilen internet paketlerini ay sonuna kadar kullanma konusunda sorun yaşadığı için Turkcell ve diğer GSM operatörleri de belirli zamanlarda bedava internet paketi hatta abonenin kullanım durumuna göre bedava dakika ve SMS hediye etmektedir. GSM operatörleri içerisinde en fazla müşteri sayısına sahip olan Turkcell, Turkcell bedava internet uygulamaları sayesinde ön planda kalmaya devam ederken; bir numarayı rakiplerine kaptırmamak için elinden gelen çabayı göstererek, abonelerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları Nelerdir?

Turkcell tarafından geliştirilen ve abonelerinin kullanımına sunulan abonelerinin farklı ihtiyaçlarını giderirken, bedava internet kullanımı sağlayan uygulamalara Turkcell bedava internet uygulamaları diyebiliriz. Uygulamalara örnek vermek gerekirse;

 • Turkcell Dijital Operatör uygulaması
 • Turkcell YAANİ Arama Motoru
 • Turkcell GNÇ uygulaması
 • Turkcell BİP uygulaması
 • Turkcell Toplantıdayım uygulaması sayılabilir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Superbox Nedir? Nasıl Alınır?

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet uygulamaları katılım sağlamak için kullanılacak uygulamanın telefonlara indirilmesi yeterli olmaktadır. Bazı uygulamalara katılım için ayrıca SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Uygulamalara ulaşabilmek için Android kullanıcısı iseniz, Google Play Store üzerinden; iOS kullanıcısı iseniz, App Store üzerinden uygulamanın adını yazarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları Ücretli mi?

Turkcell bedava internet uygulamaları Turkcell tarafından aboneleri için geliştirilmiş programlar olmakla birlikte sanal marketler üzerinden indirilmesi ücretsizdir. SMS katılımı gerektiren uygulamalarda ise, Turkcell’e gönderilen mesajlar ücretsiz olmakla birlikte uygulamalarının kullanımı da ücretsizdir.

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları 2020

Turkcell mobil hat kullanıcısı olarak Turkcell bedava internet uygulamaları 2020 listemize bakarak, daha önce katılım sağlamadığınız ya da bilginiz olmayan uygulamaya katılım sağlayarak anında internet kazanabilirsiniz. Uygulamalar arasında en çok tercih edilen BİP uygulamasıdır ki uygulama üzerinden farklı kanallara abone olarak bedava internet paketlerini takip edebilirsiniz. Üstelik faturalı ya da hazır kart kullanıcısı olmanız fark etmemektedir.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması İle Bedava İnternet

Turkcell bedava internet uygulamaları arasında yer alan ayrıca hattınızla ilgili tüm işlemlerinizi takip edebileceğiniz Dijital Operatörüm uygulaması üzerinde bulunan ‘’Salla Kazan’’ sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamaya girebilmek için ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasını sanal mağazalardan telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulamada yer alan ‘’Salla Kazan’’ kutusunu tıklamanız durumunda her hafta düzenli olarak Turkcell bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Telefonunuzu salladıktan sonra 1 dakika içerisinde kazanmış olduğunuz uygulama hemen hattınıza yüklenecek ve konu ile ile ilgili bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Turkcell YAANİ Arama Motoru İle Bedava İnternet

Turkcell’in kendi yaptığı arama motoru ‘’YAANİ’’ kullanarak da bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet uygulamaları arasında yer alan YAANİ 2017 yılında Turkcell’in yapmış olduğu en büyük projeler arasında yer almakta olup, kullanıcı sayısının artırılması amacıyla bedava internet hediye etmektedir. Uygulamayı App store ya da Google Play Store üzerinden indirebilir ve herhangi bir ücrete maruz kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı en az 10 gün kullanmanız ve 20 arama yapmanız durumunda hattınıza 1 GB Turkcell bedava internet paketi yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Ücretsiz İnternet

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell bedava internet uygulamaları arasında yer alan ve 26 yaş altı gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Turkcell GNÇ uygulaması ile çok fazla internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için Turkcell abonesi olarak ‘’Turkcell GNÇ’’ uygulamasını ücretsiz olarak Play Store ya da App Store üzerinden indirebilir ve uygulamayı hemen kullanmaya başlayarak uygulama içerisindeki ‘’ ÇATLAT’’ menüsüne tıklayarak giriş yaptıktan sonra istediğiniz haftanın iki gününü seçerek yumurtaları çatlatarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell’li olarak Turkcell bedava internet uygulamaları arasındaki BİP uygulamasını indirerek, uygulama üzerindeki kanalları takip ederek internet kazanabilirsiniz. Bunun için uygulamayı indirdikten sonra ‘’Turkcell’’ sayfasını beğenmeniz durumunda kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve katılım sağlayarak, internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca BİP uygulaması mesajlaşma, konuşma ya da görüntülü arama içinde kullanıldığı için bu amaçları gerçekleştiren kullanıcılar, arkadaşlarını BİP uygulamasını davet ederek de 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilmektedir.

Bunun dışında BİP kanalları arasında yer alan ‘’Sürpriz Nokta’’ uygulamasına katılarak 1 GB ile 5 GB arasında internet paketleri kazanabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Bedava İnternet

Turkcell bedava internet uygulamaları olarak değerlendirilebilecek bir uygulama da ‘’Turkcell Toplantıdayım’’dır. ‘’Toplantıdayım’’ uygulaması takviminize göre siz toplantıdayken toplantıda olduğunuzu bildirir ve uygulama ücretli bir uygulama olup, haftalık ücreti 7 TL’dir. Anonsların otomatik olarak yapılabilmesi için servise abone olmanız gerekmektedir ki ‘’TOPLANTI’’ yazıp 2200 ya da 3814’e SMS göndererek abone olabilirsiniz. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Goller Cepte Uygulaması İle Bedava İnternet

GSM operatörü Turkcell bedava internet uygulamaları arasında olan ‘’Goller Cepte’’ uygulaması için sanal mağazalar olan Google Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı indirebilir ve uygulama sayesinde takımınız gol attıkça 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Programı

Turkcell bedava internet programı olarak Turkcell bedava internet uygulamalarını kullanabilir ve bu şekilde internet kazanarak, internetsiz kalma derdine son verebilirsiniz.

Dergilik ile Tanışma 1GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet programı içerisinde yer alan ‘’Dergilik’’ uygulamasına katılarak modadan dekorasyona, mutfaktan eğlenceye, yaşamdan iş dünyasına yüzlerce dergi ve gazeteye ulaşabilirsiniz. Uygulamayı sanal mağazalar üzerinden indirdikten sonra kullanmaya başlamanız ile birlikte haftalık 1 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir. Kampanyaya katılım ücretsiz olmakla birlikte son 1 yıl içerisinde 1 ya da 1’ den fazla uygulamayı indirip giriş yapanlar internet hediyesinden faydalanamazlar.

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2020

Gençler ve öğrenciler tarafından çok tercih edilen Turkcell bedava internet hilesi 2020 yollarından bir tanesi ‘’Opera Mini Tarayıcı’’ programı olmakla birlikte fazla yer kaplamaması ve de kullanışlı olması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Hatta son zamanlarda Yandex ile birlikte çalışmaya başlamıştır. Program üzerinden bedava internet ayarlarını ise, Ayarlar>Mobil Ağlar>Erişim Noktası şeklinde adımları takip ederek yapabilirsiniz. Ondan sonra Turkcell ayarları için aşağıdaki bilgileri kullanmanız gerekmektedir.

 • APN: wap
 • Şifre: turkcell
 • İsim: Turkcell
 • Kullanıcı adı: turkcell
 • Proxy: 252.234.168
 • Bağlantı noktası: 8080
 • Sunucu: http://m.turkcell. com.tr
 • MMSC, MMS prox’si, MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı
 • MCC: 286
 • Kimlik doğrulama türü: Yok
 • MNC: 01
 • APN türü: Default

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan yorum kısmına, değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen mail adresinizi doğru girin.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Çok güzel bir yer yapmıssiniz
  Operatörüm hakkında herşeyi ögrendim
  Böylelikle bütün herşeyi kolaylıkla yapabilcem tesekkurler ☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı