Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

GSM operatörlerinin yaşadığı en büyük sıkıntılardan birisi, aylık tarifelerinde geçerli olan internet paketlerinin ay sonuna kadar yetmemesidir. Bu sebeple internet kullanım konusunda tedbirli olan kullanıcılarının internet sorununa çözüm olabilmek için Turkcell tarafından Turkcell bedava internet veren uygulamalar kampanyası düzenlenmiştir. Bedava internet kazandıran uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak ve uygulamaları kullanarak internet kazanmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019

Bedava İnternet Turkcell 2020

Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde anında bedava internet kazanabilir ve özellikle BİP uygulaması sayesinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Uygulamalar faturalı ve hazırkart kullanıcıları tarafından kullanılabilmektedir. Özellikle internet paketiniz bittiği zaman bedava internet Turkcell 2020 kampanyaları ile kolaylıkla internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri ve diğer kampanyalar için alttaki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.bedavainternetkampanyasi.com/turkcell-bedava-internet-2020/

Dijital Operatör Uygulaması ile Salla Kazan Bedava İnternet

En çok Turkcell bedava internet veren uygulamaları arasında Salla Kazan olmakla birlikte, uygulamaya girmek için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını marketlerden bularak telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinde yer alan ‘’Salla Kazan’’ kutusunu tıklayıp, telefonunuzu bir kez sallamanız sonucunda bedava internet Turkcell 2020 paketlerinden kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet paketine yönelik bilgilendirme mesajı gönderildikten sonra internet paketlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Salla Kazan hediyelerini her hafta yenilenmek olup, her hafta katılım sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet

Turkcell YAANİ Arama Motoru İle Bedava İnternet

Turkcell tarafından hazırlanmış olan Turkcell’in kendi uygulaması ‘’YAANİ’’ arama motorunu telefonunuza indirerek, Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde kazanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı indirdikten sonra en az düzenli 10 gün kullanıp, 20 arama gerçekleştirmeniz durumunda 1 GB bedava internet Turkcell 2020 paketi kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz internet paketi otomatik olarak hemen hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan bir diğer uygulama ise, Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Özellikle bu uygulama öğrenciler tarafından kullanılırken, GNÇ uygulamasını kullanmak için telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. GNÇ uygulamasını indirdikten sonra ‘’Çatlat’’ menüsüne giriş yaparak, verilen görevleri yerine getirmeniz sonucunda haftada iki kez katılarak bedava internet Turkcell 2020 paketlerinden kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, BİMcell 23 Nisan Hediyesi

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell’in uygulaması olan ve Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasındaki BİP uygulamasını telefonunuza indirerek, kanallarına abone olmanız durumunda her kanaldan farklı internet paketleri kazanabilirsiniz. Ayrıca BİP uygulamasına arkadaşlarını davet eden Turkcell’liler de konuşma, mesajlaşma ya da görüntülü arama yapmalarını sağlarsa 1 GB bedava internet Turkcell 2020 paketi kazanmaktadır.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell uygulaması olan ‘’Turkcell Toplantıdayım’’ ile bedava internet Turkcell 2020 paketi olan 1 GB bedava interneti haftalık olarak kazanabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirip, abone olduktan sonra internet paketleriniz otomatik olarak hattınıza yüklenir. Turkcell bedava internet uygulamaları arasındaki ‘’Turkcell Toplantıdayım’’ uygulaması ücretli bir uygulama olup, haftalık 5 TL’lik bir abonelik ücreti bulunmaktadır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı