Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcelliler için sunulan BİP uygulamasıyla kullanıcılar hem rahat ve hızlı bir şekilde mesajlaşırken hem de Turkcell Bip bedava internet kazanıyor. Faturalı hat kullanıcısı ya da faturasız hat kullanıcısı olarak Google Play ya da App Store üzerinden ‘’BİP’’ uygulamasını indirdikten sonra bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Haftalık 2 GB Turkcell BİP Bedava İnternet

Kullanım yoğunluğuna göre ‘’BİP Yıldızları’’ nın belirlenmesi üzerine BİP’ten gönderilen mesaj içeriğinde tanımlanmış olan özel hedefler ay içerisinde kullanıcı tarafından tamamlandığı zaman haftalık 2 GB Turkcell BİP bedava internet kazanılıyor.

Kampanya 01 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte BİP üzerinden bilgilendirme mesajı ‘’BİP Yıldızları’’ için gönderilir ve aylık 1.000 ya da 3.000 mesaj hedefine ulaşmaları istenir ve hedefi tutturmaları halinde 2 GB internet paketi otomatik yüklenir.

BİP üzerinden kişilere ya da gruplara atılan mesajlar, lokasyon paylaşımı, kontak bilgisi paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, fotoğraf ya da video gönderme, sesli mesaj gönderme Turkcell BİP bedava internet kampanya dahilinde değerlendirilmektedir. BİP Web üzerinden atılan mesaj ya da titreşim mesajları kampanya kapsamında değerlendirilmez.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

 ‘’Kim 1 GB İster?’’ İle Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell BİP faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen “Kim 1 GB İster?” ücretsiz ve Turkcell BİP bedava internet sunan bir bilgi yarışmasıdır. Üç soruluk 5 aşamadan oluşan yarışma toplam 15 sorudan oluşmaktadır ve istediğiniz zaman ödülünüzü alarak, yarışmadan ayrılabilir ya da 15 soruyu da doğru olarak cevaplandırarak büyük ödül olan ‘’1 GB ‘’ internet ödülünü kazanabilirsiniz. Bunun için ‘’BİP’’ uygulaması üzerinden ‘’Keşfet’’ bölümünden ‘’Kim 1 GB İster?’’ kanalını takip etmeniz yeterlidir. Aynı zamanda bu kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecektir.

Turkcell BİP bedava internet kazanmak için yarışma sırasında içerisindeki ‘’Karar Anları’’ baraj özelliği taşımamakla birlikte, her soruyu cevaplandırmak için 20 sn süreniz bulunmaktadır.  Eğer 20 sn içinde doğru cevabı veremezseniz ya da süre dolmadan cevap hakkınızı kullanamazsanız o gün ki ödül hakkınızı kaybedersiniz ve ertesi günü beklemek zorunda kalırsınız. Yeni yarışma haftası pazartesi günü başlamakla birlikte yarışma haftası içerisinde tek bir sefer ödül alabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone, Türk Telekom, Turkcell’den Yılbaşı Hediyesi

Yarışmadan elenir ya da ödül alırsanız, yeni yarışmayı beklemeden bilgi yarışmasına katılarak Turkcell BİP bedava internet kazanmak isterseniz, ‘’HEMEN’’ yazarak istenilen ücreti ödeyerek; kanal üzerinden gönderilen onay işlemini de onaylayarak, yarışmaya baştan başlayabilirsiniz. Bu sırada kazandığınız ödül hemen hattınıza yüklenir.

Yarışmaya tekrar katılmak istenilen ücret faturalı hat kullanıcıları için faturalarına yansıtılırken, hazır kart kullanıcılarının mevcut TL bakiyesinden düşülmektedir.

Yarışmaya yönelik yeniden katılarak Turkcell BİP bedava internet kazanma ücretleri;

  • Ödül kazandıktan sonra beklemek istemeyen ve yarışmaya katılacak olan kullanıcılar, 1,50 TL ödeyip 50 MB hediye alarak yarışmaya katılabilirler.
  • İkinci aşamada elenen kullanıcılar 2,50 TL ödenerek 100 MB hediye alınarak, yarışmaya devam edilebilir.
  • Üçüncü aşamada elenenler, 3,50 TL ödeyerek 250 MB hediye kazanarak devam edebilir.
  • Dördüncü aşamada elenen 4,50 TL ödeyip, 500 MB Turkcell BİP bedava internet hediye kazanarak kaldıkları yerden devam edebilirler.
  • Beşinci aşamada elenenler ise, 5,50 TL ödeyerek 1 GB hediye internet kazanarak, devam edebilirler.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

4.5G Turkcell BİP Bedava İnternet

31 Aralık 2019 tarihine kadar BİP ile internet paketinizi kullanmadan 1 GB Turkcell BİP bedava internet kampanyası ile sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz.

Kampanya boyunca BİP üzerinden yapılan sesli ve görüntülü aramalar için kullanılan internet, hediye 1 GB internet paketinden düşecek ve paketiniz bitene kadar tarifinize herhangi bir şekilde yansıtılmayacaktır. Bunun dışında BİP üzerinden yapılacak olan mesajlar ile fotoğraf ya da video gönderimi ise, 4.5G Turkcell BİP bedava internet kampanyası kapsamında internet paketinizden düşmeden ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı