Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell BİP ile Bedava İnternet

Turkcell BİP ile Bedava İnternet

Turkcell BİP uygulaması sayesinde hem sevdiklerinizle mesajlaşabilir hem de görüntülü konuşabilirsiniz. Aynı zamanda tüm bunları yaparken de Turkcell BİP bedava internet kampanyasından da faydalanabilir, internet ile ilgili kullanım sorunlarınıza çözüm bulmuş olursunuz. Turkcell aboneleri tarafından yoğun ilgi gören bu kampanya 19 Mayıs 2017 tarihi ile başlamış olup, gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak yenilenmiştir. Turkcell BİP ile 2 GB bedava internet kazanmak için şuan kampanya bitiş tarihi 1 Nisan 2020 olarak belirtilmiş olsa da talepler kampanyanın uzatılmasında etkili olacak mı onu da zamanla göreceğiz. Diğer kampanyaları olduğu gibi bu kampanya hakkındaki detayları da sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalmaya devam edin.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Ekim 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Bip Kullanarak Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

BİP bedava internet kampanyası ile kazanmak için yapmanız gereken ise, öncelikle uygulamayı telefonunuza App Store ya da Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmektir. Daha sonra ‘’BİP Yıldızı’’ olmak için BİP tarafından belirlenmiş olan mesaj sayısına ulaşmak için sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla düzenli olarak mesajlaşmanız gerekmektedir. Kısaca bedava internet kazanmak için çok yazışmak gerekiyor.

Turkcell BİP ile Bedava İnternet

‘’BİP Yıldızları’’ her ayın 2’sinde yenilenerek başlar ve ay sonuna kadar devam eder. 1000 ya da 3000 mesaj sayısına ulaşan BİP kullanıcıları, haftalık kullanabilecekleri 2 GB bedava internet kazanır. En çok mesajlaşmış olan BİP kullanıcılarına özel olarak SMS ile bilgilendirme yapılır ve bu mesaj sizin ‘’BİP Yıldızı’’ seçildiğiniz anlamına gelmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, BİMcell 23 Nisan Hediyesi

BİP Kullan Kazan Kampanya Koşulları Nelerdir?

BİP bedava internet kampanyasına aylık sadece bir defa katılabilir ve diğer aylarda ‘’BİP Yıldızı’’ olma şansını yeniden yakalayabilirsiniz. Ayrıca BİP kullanarak internet kazanma kampanyasına Turkcell faturalı ya da faturasız bireysel hat kullanıcıları ile birlikte kurumsal hat kullanıcıları da katılabilmektedir.

Kazanılan bedava internet sadece yurt içi kullanımlar için geçerli olmakla birlikte, yurt dışında iseniz, paketiniz kapsamında ücretlendirilirsiniz. Aynı zamanda ‘’Kullan Kazan’’ kampanyasına katılan tüm aboneler, BİP tarafından düzenlenen diğer kampanyalara da katılarak, bedava internet kazanabilirler.

Siz de Turkcell BİP olmak üzere tüm Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı