Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell BİP’ten Her Yöne 500 Dakika

Turkcell BİP’ten Her Yöne 500 Dakika

Turkcell BİP uygulaması sayesinde birçok avantajlar sunarken, bunlardan bir tanesi de haftalık her yöne 500 dakika konuşma paketi olarak karşımıza çıkıyor. Bu pakete sahip olmak ise, çok kolay öncelikle Dijital Operatör uygulamasına ve BİP uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Dijital Operatör uygulamasına sahip olmak için Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı indirmeniz sonucunda giriş yapmanız sonucunda, ‘’Sarı Kutu’’ uygulamasına girerek, birikmiş puanlarınız sayesinde Turkcell BİP’ten her yöne 500 dakika konuşma paketini alabilirsiniz.

Aynı zamanda ‘’Sarı Kutu’’ üyeliğiniz varsa, hediyenizi almak için ‘’Şifre Al’’ bölümünü tıklayabilir ya da SMS olarak ‘’SK137’’ yazarak 2200’a gönderebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası 2019

Her yöne 500 dakika konuşma paketini kullanmak için 1 GB bedava internette hattınıza yüklenir ve BİP paketiniz mevcutsa bile kullanım sırasında öncelikle Sarı Kutu aracılığıyla kullandığınız paket kullanılır. Uygulama üzerinden kazandığınız hediyenizin %5’inden daha az bir kullanım yaptıysanız, müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşme sonucunda iptal talebinde bulunarak, her yöne 500 dakika konuşma paketine yönelik kullanılan puanlarınızın geri iade edilmesini sağlayabilirsiniz.

Turkcell BİP’ten Her Yöne 500 Dakika

Turkcell Salla Kazan ile Bedava Konuşma Dakikaları

Turkcell denilince akla gelen bir diğer uygulamada ‘’Salla Kazan’’ uygulaması olmakla birlikte, her hafta SMS ve data ödülleri ile bedava konuşma dakikaları da kazanılabilmektedir. Uygulama üzerinden ödül kazanmak için öncelikle telefonunuzda ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının bulunması gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 1 Mayıs Hediyesi

App Store ya da Play Store üzerinden ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını indirip, giriş yaptıktan sonra ‘’Salla Kazan’’ bölümüne girilerek, bedava konuşma dakikaları kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise, sadece bir kere telefonunuzu sallamak ve bunun üzerine gelen bilgi mesajı sonrasında hediyelerinizi kullanmaktır.

Kazandığınız paketler bittikten sonra, müşteri olarak kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. Bireysel kullanım için sunulan bedava konuşma dakikaları kesinlikle yurt içi konuşmalar için geçerli olup, ticari amaçla kullanılamaz.

Konuşma, SMS ya da internet paketleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi takip edebilir ve güncel olarak sunulan kampanyalar sayesinde sevdiklerinizle rahatça iletişim kurabilir ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı