Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

İnternetin her alana girmesi ile birlikte GSM operatörleri de bedava internet kampanyaları düzenleyerek, abonelerinin internet ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Bu konuda diğer operatörlere fark atan Turkcell, bedava internet konusunda bolca dağıtım yaparken, son dönemlerde ortaya çıkarttığı ‘’GNC Çatlat Kazan Kampanyası’’ sayesinde bir kez bedava internet dağıtmaktadır. Fakat ‘’Turkcell Çatlat Kazan Hilesi’’ sayesinde haftada iki kez bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

26 yaş altı gençlere ‘’GNC ÇATLAT Kazan kampanyası’’ ile haftalık olarak katılmaları durumunda farklı hediyeler sunan Turkcell, haftalık kullanım için sunduğu bedava internet paketleri ile de dikkat çekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından düzenlenen kampanyalara katılım için belli şartları gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir ve bu kapsamda da Turkcell Çatlat Kazan Hilesi yapmanız içinde Turkcell GNC üyesi olarak 26 yaşın altında olmanız gerekmektedir.

GNC paketlerinden birine üye olmanız durumunda Play Store ya da App Store üzerinden Turkcell GNC uygulamasını kolaylıkla telefonunuza indirebilir ve böylelikle Turkcell Çatlat Kazan Hilesi için uygulama yapabilirsiniz.

  • GNC uygulaması içerisinde size sunulan bir gün hakkınızı 2 güne çıkarabilmek için uygulamaya giriniz ve daha sonra uygulamayı kapatınız.
  • Uygulamayı kapattır kapatmaz, çalıştırabileceğiniz bir VPN bulup tekrar GNC uygulamasına giriş yapınız.
  • Uygulamaya girdikten sonra ‘’Çatlat’’ butonunu tıklayarak, yumurtayı çatlatmaya başlayınız.
  • Yumurta kırılma anında tam hediyeleri vermek üzere iken hemen uygulamayı kapatın ve direk uygulama arlarına girerek, uygulama verilerini sıfırlayınız.
  • Siz bu işlemleri yaparken telefonunuza bedava internet hediyenizle ilgili SMS yoluyla mesaj gelecektir.
  • Mesaj gelmesi ile birlikte Turkcell Çatlat Kazan hilesi için başlangıç yapmak için VPN kapatarak giriş yapacaksınız ve uygulama verileri sıfırlandığı için tekrar giriş yapınız.
  • Girişinizi yaptıktan sonra tekrar GNC uygulamasına girerek ‘’Çatlat’’ butonuna tıklayınız ve hakkınızın kaybolmadığını görerek, aynı hediyeyi tekrar kazanma şansına sahip olacaksınız.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Çıldırdı! Günlük 5 GB Ücretsiz İnternet Veriyor

Anlatılan bu yöntem kendimize ait bir yöntem olup, Turkcell Çatlat Kazan hilesi yapmanızın size herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır. Kullanıp kullanmamak sizin tercihinize kalmakla birlikte, her telefonda bu hile çalışmayabilir.

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan ve Hediyeleri

’Turkcell Çatlat Kazan Kampanyası’’ sayesinde bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır. 1 saat kullanabileceğiniz bedava internet paketleri dışında 30 dakika boyunca kullanabileceğiniz bedava internet paketlerinden ya da 1 TL karşılığında günlük kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hediyesi de kazanabilirsiniz.

GNC Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Turkcell GNC’li olmak için hat sahibinin siz olması gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Hat alma işlemleriniz Turkcell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer siz de 26 yaşınızı geçmemiz ve GNC’li olmak istiyorsanız, ‘’GNC’’ yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazarak 2222’ye SMS olarak gönderebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı