Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Çıldırdı! Günlük 5 GB Ücretsiz İnternet Veriyor

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Turkcell, yıl sonuna doğru büyük bir kampanya başlatarak günlük 5 GB ücretsiz internet verme kararı aldı. Günlük 5 GB ücretsiz internete sahip olmak için tek yapmanız gereken şey ise….

 Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone… Bu 3 operatör zaman zaman büyük kampanyalar düzenleyerek karşı operatörlerden müşteri kapmaya çalışıyorlar zaman zaman da kendi müşterilerine özel ayrıcalıklı imkanlar sunuyorlar.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Faturalı Bedava İnternet Anında 2 GB İnternet

 

İşte Turkcell de yıl sonuna doğru bir kampanya ile kullanıcılarını sevindirerek, günlük ücretsiz 5 GB internet verme kararı aldı. Ve bunun için de tek şart Turkcell faturalarının otomatik ödeme talimatı verilmesi.

Turkcell, 1 Aralık 2020 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine günlük 5 GB ücretsiz interte verme kararı aldı ve kampanyayı da “Bireysel faturalı ses hattı olan ve 1 Aralık 2020 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren, daha önce bu kampanyadan yararlanmamış tüm müşteriler yararlanabilecektir. Rahat tarifede olan müşteriler de faydalanabilecektir” açıklamasıyla duyurdu.

Peki Turkcell’in günlük GB ücretsiz internetine sahip olmanın şartları nedir?

İşte Turkcell’in duyurusu ve bu konuda merak edilen sorular

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5 GB İnternet Kampanyası

Kampanyadan bireysel ses hattı sahibi müşterilerimiz yararlanabilir.Günlük 5 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı verilmesi yeterlidir. Günlük 5 GB hediyenizi bir ay içinde dilediğiniz gün Dijital Operatör Hediye Havuzu üzerinden aktifleyebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet

Başvuru SMS’i ücretli midir?

SMS ile katılım talebi alınmamaktadır.

Kimler yararlanabilir?

Bireysel faturalı ses hattı olan ve 1 Aralık 2020 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren, daha önce bu kampanyadan yararlanmamış tüm müşteriler yararlanabilecektir. Rahat tarifede olan müşteriler de faydalanabilecektir.

Kampanya içeriği ve özellikleri nelerdir?

Otomatik ödeme talimatının verilmesi durumunda  1 gün boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 5 GB internetten yararlanabileceksiniz. Hediyenizi bir ay içinde dilediğiniz gün dijital Operatör Hediye Havuzu üzerinden aktif edebilirsiniz

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım?

Kampanyadan otomatik ödeme talimatının gerçekleşmesi ile birlikte yararlanabileceksiniz. Günlük 5 GB hediyenizi bir ay içinde dilediğiniz gün Dijital Operatör Hediye Havuzu üzerinden aktif edebilirsiniz.

Kullanmadığım kampanya faydaları bir sonraki aya devreder mi?

Hayır, dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

Kampanya dâhilindeki faydalarım bitince bilgilendirme yapılacak mı?

Evet, SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kampanyadan kazandığım faydaların kalan miktarı ve geçerlilik süresini nasıl öğrenebilirim?

KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek sorgulayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde tarifem değişir mi, nasıl ücretlendirilirim?

  • Paket bitiminde veya  kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, mevcut kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
  • Kampanyadan otomatik ödeme talimatının verilmesiyle birlikte yararlanılabilir. Faydayı talimatın verildiği gün  bir ay içinde dilediği zaman  Dijital Operatör Hediye Havuzundan alabilir.
  • Paket bitiminde veya  kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
  • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
  • Geçmiş dönem otomatik ödeme talimatı kampnayalarından faydalanan müşterilerimiz bu kampnayadan yararlanamaz.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı