Bedava İnternet

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Korona virüs salgını nedeniyle ülkemizde alınan tedbirlere destek veren Turkcell, konu ile ilgili alınan tedbir kapsamında uzaktan eğitimde kullanılmak için ’’Turkcell Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet’’ kampanyası’’ düzenlemektedir.

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir?

Turkcell Korona virüs EBA 3 GB bedava internet, Korona virüs salgısı nedeniyle eğitime arar vermemek adına uzaktan eğitim sisteminde kullanılacak olan EBA kanalında kullanılabilecek internet paketidir. Dersler sanal sınıflarda akademisyenler tarafından gerçekleştirilirken, öğrenciler internet bağlantısı olan herhangi bir ortamdan sınıflara katılarak derslere katılabilecek.

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından EBA 3 GB bedava internet uzaktan eğitim sistemi için Korona virüs salgını nedeniyle tatil edilen okullar nedeniyle öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmamaları adına EBA kanalına katılmaları için verilmektedir. Bunun için öncelikle BİP uygulamasının telefonlarınızda yüklü olması gerekirken, uygulama üzerinde ‘’Keşfet’’ butonuna girilerek içerisinde yer alan ‘’EBA Kanalını Takip için Mesaj Gönder’’ butonuna tıklanması gerekmektedir. Böylelikle yeni bir sayfa açılacak ve sayfa üzerinde bulunan ‘’Hemen Başvur’’ butonuna tıklanarak Turkcell Korona virüs EBA 3 GB bedava internet kampanyasına katılım sağlanabilecek. Gerekli görülmesi durumunda SMS ile de başvuruda bulunulabilir ki bunun içinde telefonunuzdan  ‘’EBA’’ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell Korona Virüs EBA 3 GB bedava internet kampanyası, okulların tatil edilmesi üzerine Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan bir anlaşma olup, kullanım süresi hakkında net bir bilgi verilmesi henüz için zor gibi görünmektedir. Ama şu an için en az 1 hafta uzaktan eğitim uygulaması yapılması planlanmaktadır.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Bedava internet kampanyası süpersiniz. İnsanların sosyal hayatta en önemli ihtiyacı internettir. Ve siz insanlarq yardım etme peşindesiniz. Tebrik ediyorum

  2. Bedava internet kampanyası bu hediye internet verme düşünceniz için sizi içten tebrik ediyorum

  3. Eywallah evi Allah sizden razı olsun derdime çare buldunuz seviliyosunuz abi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu