Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell EBA İnternet Kazanma 6 GB

Turkcell EBA İnternet Kazanma 6 GB

Çin’den doğru tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde görülen korona virüsü nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı’nın tedbirleri arasında yer alan okulların tatil edilmesi üzerine, uzaktan eğitim kararı alınırken Turkcell’de konu ile destek vererek Turkcell EBA internet kazanma 6 GB kampanyası düzenleyerek abonelerine uzaktan eğitim kapsamınca ücretsiz internet hediye etmektedir.

Turkcell EBA İnternet Kazanma 6 GB

Turkcell EBA İnternet Kazanma için Nasıl Başvurulur?

Turkcell EBA internet kazanma 6 GB işlemi olarak öncelikle BİP uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Şayet yüklü değilse App Store ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz yüklenebilmektedir. Daha sonra kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra ‘’Keşfet’’ menüsü üzerinden ‘’BİP’ten MEB EBA platformunda geçerli 6 GB internet’’ reklamı üzerini tıklayabilir ya da arama bölümüne ‘’EBA’’ yazabilirsiniz. Daha sonra ‘’Takip Et’’ menüsünü tıklamanız üzerine kanala üye olabilirsiniz. Açılan sayfada ‘’6 GB Paketinizi Aktifleyin’’ menüsünü tıkladıktan sonra değerlendirme mesajı karşınıza çıkacak ve kısa bir süre sonra yüklendiğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 19 Mayıs Hediyesi 2020

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Turkcell EBA İnternet Kazanma Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell EBA internet kazanma 6 GB için gerekli işlemleri yapmanız sonucunda bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bilgilendirme mesajında ise gönderim tarihinize göre aylık kullanım için yükleme yapıldığı belirtilmektedir.

Ayrıca EBA internet iptali işlemi için BİP uygulaması üzerinden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Menü üzerinde 6 GB paket iptali’’ yazmaktadır. O menüyü tıklayarak Turkcell EBA internet kazanma işlemini de iptal edebilirsiniz.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell İnternet Kazanma 2019

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı