Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Gaming 3 GB PUBG İnternet Paketi

Turkcell Gaming 3 GB PUBG İnternet Paketi

Turkcell kullanıcıları için oyun paketleri hazırlanırken, istediğiniz oyun için geçerli olan internet paketini satın alabilir ve keyiflice oyun oynayabilirsiniz. Turkcell’le anlaşmalı oyun şirketleri tarafından sunulan oyunlar için geçerli olacak Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketinin ‘’Oyna Paketi’’ ücreti 9 TL olup, bu ücrete tüm vergiler dahildir.

Oyun Paketi’nden bireysel ve kurumsal faturalı ile faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir. Anlaşmalı olunan şirketlerin kendi oyunları için ait olan IP adreslerinde geçerli olmak üzere Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketi sunulacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Gaming 3 GB PUBG İnternet Paketi

Turkcell Gaming 3GB PUBG Paketi Nasıl Alınır?

Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketini Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden aylık 9 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Gelen bilgilendirme mesajı sonrasında paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketinin yenilenmesi için her ay bilgilendirme mesajı gönderilmektedir ve iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak her ay yenilecektir ve paketin yenilenmesi ile birlikte SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır.

Turkcell bedava internet paketleri ve kampanyaları için diğer konularımıza göz atabilirsiniz.

https://www.bedavainternetkampanyasi.com/turkcell-bedava-internet-2019/

Turkcell Gaming 3 GB PUBG İnternet Paketi

Turkcell Gaming 3 GB PUBG İnternet Paketinin Detayları

Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketi kapsamında sunulan internet paketinin kullanılmayan faydaları sonraki aya devretmez ve oyun için sunulan internet paketi yönlendirilen üçüncü partiler için geçerli değildir. Bunun için oyuncunun ekstra internet paketinin olması gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 1 Mayıs Hediyesi

Paket sahibi olan kullanıcılar için koruma amaçlı Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketine ilave olarak aylık 100 MB her yöne geçerli olmak üzere internet hediye edilmektedir.

Kullanıcı tarafından oyun paketi iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak 9 TL’ye internet paketi yenilecektir. Paket bitimlerinde ise, başka bir paket mevcut değilse kullanıcının tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketi yurt içi kullanımlar için geçerlidir ve bilgilendirme mesajı sonrası internet paketi kullanılmaya başlanabilmektedir.

Oyun paketi kapsamında verilmiş olan internet paketi kişisel kullanımlar için geçerli olmakla birlikte üçüncü kişilere devredilemez ve ticari amaçla satılamaz.

Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketini bitmese bile döne sonunda sonlandırılır. Paket alımı sırasında gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı