Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet

Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet

İnternet hayatımızın her alanına girdiği için GSM operatörleri tarafından farklı kampanyalar düzenlenerek, uygun fiyatlarla internet kullanımı sağlanmaktadır. Özellikle Turkcell hem faturalı hediye kampanyaları hem de Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Siz de Turkcell’in abonelerine yönelik düzenlediği kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız, yazının devamını mutlaka okumalısınız.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

10 GB Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılan promosyon şifreli sim kartlar sayesinde Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları kapsamında 6 aylık geçerli olmak üzere 10 GB internet hattınıza yüklenir. Kampanyadan yararlanmak için SMS ile SİM kartta bulunan şifrenin gönderilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bedava internetin kullanılabilmesi için SİM kartın 4.5G ile uyumlu olması gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 1 GB İnternet Hediye

10 GB Turkcell hazır kart hediye internet kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte, yüklenen hediye internet paketi sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

4.5G’ye Geçiş Ücretsiz SIM Kart Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet Kampanyası

Öncelikle SİM kartınızın 4.5G ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız, konu ile bilgi almak için ‘’4.5G’’ yazdıktan sonra SMS olarak 2200’a gönderiniz. Eğer uyumlu değilse 4.5G ile uyumlu SİM kartınızı Turkcell bayiliklerinden ücretsiz olarak alabilir ve Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları kapsamında 09 Temmuz 2019 tarihine kadar 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Turkcell Dergilik ile Tanışma Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet Kampanyası

İster Turkcell faturalı hat kullanıcısı olun, isterseniz hazır kat kullanıcısı ‘’Dergilik’’ uygulamasını indirdikten sonra Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları kapsamında haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanya bitiş tarihi Turkcell tarafından 31 Aralık 2019 belirtilmiş olup, bu süre içerisinde 1 kez kampanyadan yararlanılabilmektedir. ‘’Dergilik’’ uygulamasını indirdikten sonra ücretsiz olarak giriş yaparak, istediğiniz dergi ya da gazeteyi okuyabilirsiniz ve böylelikle haftalık 1 GB internetiniz Turkcell hazır kart hediye kampanyaları kapsamında otomatik olarak hattınıza yüklenir. Üstelik sadece ‘’Dergilik’’ uygulamasında kullanabileceğiniz aylık 5 GB internet sayesinde de internet paketinizi kullanmadan uygulamayı rahatça kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Kampanyaları 2020

 4.5G SIM Kart Katlanan Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet Kampanyası

SİM kartınızı 4.5G ile uyumlu hale getirdikten sonra 09 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerli olan Katlanan Turkcell hazır kart hediye kampanyaları ile sunulan hizmet kapsamında internet paketinizin limitini ikiye katlanabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken ise, sadece 4.5G ile uyumlu olmayan SİM kartınızı Turkcell bayiliklerinden yenileyerek 4.5G ile uyumlu olan SİM kartınızı almak ve hemen kullanmaktır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

GS Destek 1 GB Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet Kampanyası

31.12.2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan Kırmızı Paket, Sarı Paket ve Şampiyon paket aboneleri faydalanabilmektedir. Galatasaray yaptığı maçları kazandıkça Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları kapsamında günlük kullanım için 1 GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  EBA 6 GB Bedava İnternet Turkcell

Salla Kazan’la Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet Kampanyası

Her hafta yenilen sürpriz hediyeler ‘’Salla Kazan’’ uygulaması sayesinde hattınıza yüklenir. Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları olarak düzenlenen ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılmak için son katılım tarihi Turkcell tarafından belirtilmemiş olup, aktif olarak devam etmektedir.

Kampanyaya katılmak için ‘’Turkcell Hesabım’’ uygulamasını indirerek, sayfa içerisinde yer alan ‘’Salla Kazan’’ uygulamasına katılarak, telefonunuzu bir kez sallamanız yeterli olmaktadır.  Kazandığınız internet ya da konuşma gibi sürpriz hediyeler hattınıza otomatik olarak yüklenir ve yükleme yapıldıktan sonra SMS ile yükleme yapıldığına dair bilgilendirme yapılır.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları içerisinde olan ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına sadece haftada 1 kez katılma şansınız bulunmaktadır. Her Cuma günü sabah itibarıyla ‘’Salla Kazan’’ kendini yenileyerek, yeni hafta için hediye dağıtımına başlamaktadır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Turkcell bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı